| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 66012  [Dalších 65722 >>]
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:49:43
Keris ahojjjR^. Ty Viktorky jsou asi nějak hodné nebo co~:-D~;)
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:48:40
Natali, opravdu to počasí hlásíR^, jestli jim skutečně předpověď vyjde, to nevím~:-D.
Babičku ti klidně půjčím, ona je tak moc aktivní, že by zvládla i u vás uvařit atd.~;), já od propuštění vařila jen jednou zatím, v neděli k nim zas jedeme na oběd. Všichni mě šetří, starám se jen o malou napůl s přítelem:-).
Keris 73432

Re: Fajn pátek :-)

3.10.2008 12:48:33
Natalii, ty lahve potom využiješ i třeba na čajík.:-)

Ahoj Hwezdi:-)
Naše Voktorka je taky zlatíčko.Pořád spinká a vzbudí se jen na kojení.Po něm chvíli kouká a zase usne.a když nespinká tak jen tak pozoruje co se děje.
Zakňourá si jen u prdění a to jí stačí párkrát protahnout a vystřelí jak z děla~:-D
Jsem zvědavá jak dlouho ji to vydrží.
natalii + 09/08 55289

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:46:11
Hwezdi,fakt má být zase tepleji?To by byla paráda...:-D Hned jsi mi zvedla náladu.A babičku závidím,nechceš mi jí půjčit?~;)
Já jdu nakrmit a pak půjdeme na chvilku ven,doufám,že se Kubí aspoň prospí venku,má červený oči z toho,jak je pořád vzhůru.~:(
natalii + 09/08 55289

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:44:05
Hroší,u Kuby ještě slzičky nebyly,díkybohu.Jak se znám,tak bych si slzičky vzala oc k srdci a řvala taky.:-) A Kuba se až na dnešek vzbudil o půlnoci,než jdu spát,pak ve čtyři a pak až v osm.V noci vydrží dýl nejíst.A co dáváš za UM?
Hwezdi. 65579

Fajn pátek :-)

3.10.2008 12:42:20
Ahoj holky, hezkej den přeju:-)
Malá zase usnula, tak nahlížím, co nového. Babička mi ráno přivezla nákup a přijela uvařit na dva dny, přítel je v Brně kvůli studiu, tak celkem pohoda:-).
Malá je stále hodná, furt by jen jedla a když usne, tak opravdu pořádně tvrdě spíR^:-).
Žádné neduhy nás zatím netrápí, tak nevím, co psát~:-D:-), ale ono to přijde.
Příští týden má zas přijít babí léto, tak se už moc těším, že budeme každej den s kočárkem venku:-) než nastane skutečnej podzim a zima~Rv.
natalii + 09/08 55289

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:42:03
Eeko,ne,mám dvě.Mně se nechce od Aventu kupovat jich víc,když mi pak budou k ničemu,až z nich odroste.Nebo tak mi to řekli v lékárně,že až bude potřebovat tu větší,tak tyhle nevyužije.A když mu dám jinou,tak ty mají zase větší dírky v dudlíku a Kuba se mi pak pořád topí v mlíku...
A už se to Emmě zlepšilo?u nás už je vidět zlepšení veliký,když to nestřídáme.:-D A díky rource a Baby Calmu už není ani to bříško tak hrozný.:-)R^
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:41:38
Eeko, jednou v noci? To by malé nestačilo... holky, já nevyvařuju po úlně každým krmění z lahvičky, vymyju ji vřelou vodou...taky musím si nakoupit víc lahviček, ale nevzpomenu si, když su v obchodě a byla jsem v něm zatím jednou....Tady leje a leje...
Aeko a když ti malá plače hladem, tak ji rpostě nedáš? to bych nemohla, Emča hlady je schopná i brečet se slzičkama...
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:11:57
leo, taky věším narovnaný, krom třebas moje pyžamo, tom i je fuk... ale raději peru častěji a je to... ale musím žehlit, michal do právce nosí kalhoty a košile, tak je to potřeba, aby měl v čem chodit :o()

Právě, když jsem měla ten začínající zánět, byla jsem strašně ráda za všechny rady, i kdyžto dopadlo jak dopadlo....
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 12:07:16
Hroší, to je jasné, být sama doma a nemět si celý den s kým promluvit je děsné a aspoń se máme kde poradit, když si nevíme rady. R^R^R^
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 66012  [Dalších 65722 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.