| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 66012  [Dalších 65762 >>]
Jana,Kristýnka a Filípek 74450

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:53:08
Ahoj všem,

tam my jsme se na pojišťovně nahlásili kolem 10teho dne a dostali jsme dva 300kč poukazy do lékarny. Jsme u Metal Alianc.
Ke kojení. My asi máme taky ten spurt, protože Filip se budí a usíná s velkým brekotem. U kojení se kroutí a ručičkami div tu kozu neutrhne. Když jsem to říkala Dr., tak říkala, že ho mám nechat, kdž přibírá, tak slabé mlíko nemám, ale pokud chci jít na UM, tak že mi bránit nebude, ale byla by to škoda.
Jinak spí cca 1 1/5 - 2h a chce jíst ale v noci se mi budí co hodinku a jen si trochu cucne a usne u toho.

Jo s prádlem je to unás stejné jako snad u všech. Dnes jsem vyžehlila dva koše prádla převážně Filipové věci a pro manžela košile do práce. Už mi říkal, že se mu málí v šatně, kde že jsou? Jsem mu chtěla vlepit žehličku ať si je vyžehlí, když má pocit, že se flákám.

Teď musím okoupat psa a vyfénovat, když děti spí. Potom kouknu.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:52:41
Hwězdi, my měli pečivo čerstvé v porodnici pokaždý, rohlíky i chleba, pomazánky nejčastěji s např. pažitkou... a polívka, kde byl hrášek, květák apod. :o)
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:51:54
Leo, no vidíš, a mně zas dr. řekla, že cvičit lehce už můžu hned, že ta jizva vydrží..ale zatím necvičím, ani nebyl čas..myslím, že mi stačí ten pohyb okolo malé zatím.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:51:34
leo, tak s močí naštěstí nemám problém (může nastat?) a necvičím, protože jsem to myslím psala i tady, jak malá včera zlobila, já ji hodně chovala a ona mě kopala do bříška, tak mě večer hodně bolelo vevnitř a jizva taky trochu a byla celá dočervena víc... tak cvičit si ještě neodvážím...
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:51:05
Hroší, no to jsem nevěděla, ale nijak extra to neřeším. V porodce nám taky dávali kroupovou polívku, paprikový rizoto atd.~:-D, pomazánku k večeři, která silně připomínala Rumcajse~:-D..syrová cibule atd., tak holt si s tím musí malá poradit:-). Pečivo čerstvé nejím, den staré, a kupujeme jen tmavé. Ale ten zbytek neřeším. Dám si i zelí v neděli..ke králíkovi a knedlíku:-)..hlávkový.
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:49:57
Jani při kojení se nemá hubnout, já jím i třeba v 11 v noci když mám hlad a furt kojím a váha mi stojí.

Mě teda říkali, že po císaři nesmím 6 týdnů cvičit na břicho žádné cviky, jen posilovat dno kvůli inkontinenci.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:48:35
leo, mě malá byla i hodinu u prsa, tahala, tahala a jen jednou vypila 20ml, jinak tak nejvíc 10ml... tak jsem chodila, aby mi ji přikrmili, to mě nadávali, že musí být napitá ode mě a děcko řvoucí v rukách...až te´d po Um je na ni vidět, že nabírá...
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:45:34
Hwězdi, jj, čokoláda, ořechy... čerství pečivo.. ale neřešila jsem to nijak moc, ono i v porodnici to neřešili...

Holky, teď mi přišel balíček s dopisem a věcma pro emču od kamarádky, pár let jsme se neviděli, vzala si řeka (ale bydlí ještě v Německu, budou se terpve stěhovat) neměla jsem na ni kontakt, mě to tak moc dojalo... jsem tak šťastná, nechala na sebe kontakt, tak jsem moc ráda... jsou tam bryndáky, pak jedna soupravička a úžasný flees šatičky!!! no musím pak nafotit!!!
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:42:32
Hroší, mě taky nepřibývala a bylo to tím, že mlezivo jsem neměla a laktace byla až třetí den a 4 den ji kontrolovali kolik si vytáhne, se vážila před kojením a po kojení a vytáhla si 10 ml a pak další kojo 26 ml no a když nás propouštěli měla jen 20 g přírůstek za ty 2 dny a v sobotu když jsme tam byli tak za 3 dny přibrala jen 20g doma. Ona pila jen tak 5-10 minut a unavila se a tak tahala spíš jen to přední mlíko.

A přibývá až ten minulý týden 220g, mě ted přetekl sběrač, sem se musela převléct do suchého...
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:39:02
Jani, aha, já zácpu teda nemám. Takže čokošku jím normálně~:-D
Já nechala v porodce 8 kg, mám 58 kg a jsem týden po císaři. Tak si myslím, že teď ta váha půjde pomalu, ale jistě dolů i doma. Ještě necvičím, ale chystám se~:-D
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 66012  [Dalších 65762 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.