| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 66012  [Dalších 65772 >>]
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:14:01
Eeko, tak je to Duo krém a to je jediné, co nikdy nevadilo ani klukům, ale čokolády a kakao dlouho nejedly. Mladší syn asi do 10 let. A ořechy jim vadí jen naše normální po nich mají ekzém, lískové jim nevadí.
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:10:01
Evule, určitě bylo, ona je z tebe doslova úplně poprděná :o))) a už tu sakra nejsu :o)
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:09:31
Evule~:-D..taky se už těším na úsměv, který bude patřit skutečně mně a nebude to jen grimasa a roztomilej šklebík~:-D
Evule+Kubík 02/07+Adélka 09/08 51986

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:07:10
Jo a žehlila jsme včera, páč už děti neměli co na sebe a na pojišťovně byl TM asi po týdnu a kartičku mu vydali hned.
A cvičím když večer děti usnou a já mám ještě sílu, jinak na pánevní dno cvičím tak během dne, když sedím u PC, nebo vařím, prostě, když si vzpomenu, párkrát zatáhnu spodek~;) A mám tu DVD pilates po porodu, tak po 6-ti nedělí se na to chystám, ale už vidím, jak na to mám čas a chuť~:-D
A včera jsem si myslela, že se na mě malá cíleně usmála, sem na ni dělala opičky, ona nahodila krásnej úsměv, ale vzápětí si prdla a pak úsměv - prd zopakovala ještě několikrát, takže to bohužel nebylo na mě~:-D
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:06:11
holky mizím něco dělat, dodělám polívku a dám si asi,páá
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:03:44
Hroší, jj..přesně..je to legrační a malá je u toho taky moc milá..teda...nejen u toho~:-D. Jsem ráda, že nám skoro nebrečí, když nespí, je najezená a přebalená, tak si tak leží a kouká, hraje s prstíkama nebo různě tahá za plínku a je hodná:-)
Evule+Kubík 02/07+Adélka 09/08 51986

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:00:24
Ahoj holky.
Nejdřív posílámm obrovské gratulace Želvičce~s~~s~~s~
Zdenči, držím palce, ať to má rychle za sebou.
Jinak u nás pohoda, malá je zlatíčko když nemá prdíky, to fakt jen spí a jí, krmím po 3-4 hodinách a to i v noci, delší dobu vzhůru bývá jen okolo 5 hodiny večer a pak ráno kolem 7 a to tak max. hodinku. Akorát mi teď trochu pokašlává a už druhej den víc blinká, vetšinou po tom kašlíku.
Malej sice už vysoký horečky nemá, ale zase soplí a kašle, takže je mega protivnej, dneska už po 2 spí. Já už taky lepší, v krku už nebolí tolik, uši taky dobrý, jen se mi spustila rýma a bolí mě hlava, nateklej ksicht už taky nemám, jen milion pupenců, namazala jsem si to avirilem a ono to zázračně pomohlo, těď se to začíná loupat, tak mažu excipialem a snažím se neškrábat.
Dneska jsem s dětma sama doma, TM bude večer zapíjet kamarádova syna a spát u rodičů, přijede zítra, až vystřízliví.
čokoládu jím, páč bych jinak umřela, mám hroznou potřebu sladkýho...
A poslední dny se mi hrozně nalívaj prsa, buď funguje ten čaj babylov s DM, víc než čaj od Lerosu, nebo je to tím, že jak jsem nemocná, tak do sebe leju litry čaje...
Pasení koníčků nám taky jde, jen nemáme moc času trénovat, před jídlem řve hlady a po jídle by zvracela, takže máme jen tu dobu kolem té 5, kdxy je vzhůru, chci ji vyfotit, ale nějak nemám dost ruk, musím malou zachraňvat před malým, ona jak někde volně leží, tak by na ní nejraději hupsal a TM většinou ještě není doma, nebo nestíhá vytahovat foťák:-(
Pěkný den Všem
hrošík+Em 8.9.08+Hani 4.10.201 46590

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:57:15
Hwězdi, mě, když se malá soustředí na prdění nebo na něco, našpulí úplně pusinku, jako kapříček a je to krásný, koulí očima, našplená hubička :o)) je rozkošná...

Holky, mě psala matka, že se staví asi v nedělu a že dovede návštěvu, tak sjem ji jako psala, koho to laskavě chce přivést, že by mě to zajímalo.. tak ona je návštěva a ještě si sebou někho bude brát.. ona fakt není normální...
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:56:09
Já se taky vyhýbám jen nadýmavým věcem a zkoušela jsem včera květák na mozeček a malá akorát prděla, ale bolení neměla. Čokoládu nejím kvůli alergii, ale ulítávám na nutele, po tom co jsem nejedla sladké mi jede chleba s nutelou nebo rohlík a pak kakao, to si dávám ráno i večer někdy i 2x.
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 13:54:08
Hroší, jo v porodce jsme taky měli čerstvé pečivo~:-D, já si na tom pochutnala a malá si poprděla~:-D~:-D, ale ona se umí pěkně zakroutit, sevřít pěstičky a je to venku~:-D, ani u toho nepláče, jen se soustředí na tu svou prdící činnost~:-D
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 66012  [Dalších 65772 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.