| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 66012  [Dalších 65782 >>]
Verča(N+M+T) 5969

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:45:42
Ahoj Hwězdi:-)~s~
Keris 73432

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:45:09
Jen jsem napsala že spinká, tak se vzbudila na jidlo:-)
Už mě celou vysála a zase chrní.
Já mám čerstvé pečivo denně, taky jím pořád jablka a nektarinky, bez čokolády bych nemohla existovat a včera jsem uvařila koprovku s knedlíkem:-)
Tak mám radost že Viktorce nic extra nevadí a krásně prdíkuje~:-D
Jen jsem teda ještě nejedla cibuli a tu já hrozně miluju.Luštěninám se taky zatím vyhýbám.
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:44:04
Jablka, čokošku atd. jím od prvního dne v porodnici, kdy mě pustili z JIPu a dovolili mi jíst~:-D, ale i jiné ovoce, jogurty, i to, co mi přinesli do porodnice, hlavně jím furt hodně..stejně jako v těhu:-)
Verča(N+M+T) 5969

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:43:56
Leo,
a je malá v pohodě nebo ti brečí? Táňa se holt naučila, no~;((. Ale to až doma, v porodnici jsem jí nenechávala. A doma jsem si s ní nevěděla rady, nechtěla, aby budila holky a manžela, tak jsem hledala způsob. Tak teď budu muset zatnout zuby a vydržet. Tu nejstarší jsme si taky takhle naučily, na chování a nošení a pak jsme jí to odnaučovali asi až ve 4měsících a bylo to šílené. Tak snad se to Táňa naučí dřív. A jsem ráda, že manžel mi chce při tom pomoci, dneska v noci jsme jí teda ještě brečet nenechali, ale on jí uspal, abych se já (asi po 4hod., kdy jsem s ní byla vzhůru) mohla trochu vyspat.
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:42:00
Ahoj Verčooo:-)
Já vyznávám střední cestu..jím od všeho něco, krom zmiňovaného nadýmacího, nic nepřeháním a najednou nesním velké množství např. jednoho druhu potraviny nebo ovoce atd.
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:36:34
Ahoj Verčo, jak se děti něco naučí tak se o špatně odnaučují a bez pláče se to asi neobejde.
My ještě moc plakat taky neumíme,spíš mňáčí jak kotě, tak jí říkám koťátko. Já právě malou nechávám pít maximálně 1/2 hodiny a prso jí beru, od začátku nenechávám ji je dudlat.
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:32:28
Jani, jabko už jsem taky vyzkoušela a dobré, já to taky zkouším pomalu otestovat co ji nevadí. Na zelí jsem si ještě netroufla, ale taky zkusím časem.
Verča(N+M+T) 5969

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:32:24
Ahoj holky.
Manžel je doma, tak se sem na chvíli dostávám. Konečně jsem stáhla fotky, tak zase dám do Deníčku nějakou aktuální Táni.
Byli jsme dneska na kontrolním vážení, tak má Tánička 3815g:-). Říkala doktorka, že přibírá akorát. A ten její řev, že není hladem, že je to její rozmar, když nepije a jen mě dumlá. Prý ji mám klidně nechat brečet,že se to naučí. Tak teď tady už asi hodinu brečí v postýlce, je to teda o nervy~;((. Ale zase, když si vezmu, že celé dny a noci nedělám nic jiného, než jí mám u prsu a ona ho dumlá (nepije!!, jen fakt dumlá jak dudlík) a já nezvládám ani uvařit, tak s tím něco fakt dělat musím.
Jana+Adelka2.9. 77650

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:31:11
Leo,ja vim,ze se pri kojeni nema hubnout.Zatim mi to jde samo.Asi je to tim,ze nejim tucny a sladky.To cviceni delam tak 15 min denne.Jinak po cisari,bych asi taky necvicila.Mate urcite vetsi bolesti,nez u normalniho porodu.My uz cvicily v porodnici..Jediny,co me trapi,ze se mi hoji hur nastrih .Nevstrebaly se mi stehy a zlobi.Dnes jsem byla po ctvrte na gynde,tak snad uz to bude dobry.I kdyz Dr.rikala,ze se muze jeste nejaky steh vyklubat.Holt hur snasim sici material~Rv.Jelikoz jsem mela dobry porod,tak si musim neco vyzrat:-)
Jana+Adelka2.9. 77650

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:25:04
Holky vidim,ze ty nase slecny prdi vsechny moc pekne.Mala se taky krouti,ale jeste k tomu vydava poradny zvuky,jak tlaci.Je to srandovni:-)Ja se zatim v jidle trosku omezuju,ale zacnu pomale pridavat i jine potraviny.Zitra se treba chystam poprve pri kojeni na rajce:-)Dnes si dam poprve jabko.:-)Ja se bojim,aby mala nemela boleni...
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 66012  [Dalších 65782 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.