| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 66012  [Dalších 65792 >>]
Verča(N+M+T) 5969

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:58:51
Keris,
holky jsou obě ve školce do 15hod. Ráno nikam nemusím, vozí je tam manžel. Takže já pro ně jenom chodím (do školky pěšky, ze školky jedeme autobusem). Jen se trochu bojím zimy, jak to budu dělat. Uvidíme.

Dneska jsme konečně byla na sociálce kvůli porodnému a přídavkům na Táňu.

Jo a manžela jsem dokopala k doktorovi, má podezření na boreliozu~;((. Dostal silná antibiotika. Ale výsledky krve budou až za týden, tak doufám, že se to nakonec nepotvrdí.
Jana+Adelka2.9. 77650

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:57:16
Banany jim taky a ananas-ten podporuje kojeni.Taky se cpu mrkvi,okurkem...Susenymi svestky a merunky.To se vse muze,sem cetla..:-)
Lvice+lvíčata 73763

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:57:11
tak my se celý převlíkali, mala se poblinkala, došli kluci, jdu je řešit a mala je v léhatku, abych na ni viděla když z ní leze i natrávené mlíko

Verčo ona si na to zvykla a vůbec nebrečí, když jí ho vezmu, pokud teda pije a to je vidět tak ji nechám, ale jak to začne dudlat tak hned beru
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:54:58
Zapomněla jsem kořenovou zeleninu..ta se prý má konzumovat dost v období kojení společně s vývary.
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:54:26
Můj základ je maso, vývary, rýže, brambory, těstoviny, ryby, pečivo, mléčné výrobky a nápoje, jogurty..no je toho asi víc, zrovna si nevzpomínám.:-)
Keris 73432

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:53:23
Verčo, to vám přeju pevné nervy při tom odnaučování.R^

Do kolika máš holky ve školce?Máš tam mladší jen do dvanácti a druhou dýl nebo je vyzvedáváš ve stejnou hodinu?
Já si nedovedu představit, že bych měla s malou každé ráno a poledne jezdit pro F do školky.
Hlavně lezeme z postele kolem půl deváté.
Hwezdi. 65579

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:53:07
Citrusům se taky vyhýbám. Zatím:-). Ale hrozno si dám, když si toho prej nesní kilo, tak to neva:-). Můžou se s přehledem banány:-), ty prý nevadí, ale taky se to nesmí přehnat...je to jak se vším.
Verča(N+M+T) 5969

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:49:14
Tak já se vyhýbám prakticky jen citrusovému ovoci, ovoci a zelenině co nadýmá i mě a trochu kynutým věcem (knedlíky apod.). Ale pečivo jím taky čerstvé. A malá je v pohodě, nepřijde mi, že by měla nějaké velké bolení, kroucení. Prdí a kaká celkem dobře. Jen jednu věc jsem zjistila, že jí asi neudělala dobře - slunečnicový chleba. Jedla jsem ho asi dva dny a Táňa pak byla naprosto nepříčetná, mohla se ukroutit, uprdět, kakat nešlo, prostě děs. Ale od té doby zase dobrý.
Edule 83498

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:48:21
Ahoj holky,nevíte co Zdenča?U nás pořád nic.Dnes jsem byla na kontrole a nic se neděje.V ponděli mám naklusat s kufrem a páni doktoři se dohodnou jestli zůstanu,nebo půjdu ještě domu~Rv.Docela stresík.Doufám,že to přez víkend půjde samo.Už chci taky chovat~:-D.
Jana+Adelka2.9. 77650

Re: SMS od Želvičky

3.10.2008 14:46:40
Verco jsem "rada"ze si napsala,ze ti mala place treba i hodinu.Me Aja taky nekdy place i dele,ale s prestavkama.Mela jsem tu tchyni tri dny a muzu napsat,ze jsem rada,ze odjela.Pekne me znervoznuje a to je ten duvod,proc mala treba rve.Citi to ze me.Tchyne mi porad rika,jak tezce nese detsky plac,tak ja se snazim,aby mala co nejmn plakala..Kdyz place dyl,tchyne za mnou dojde,co se deje a hned dava rady,ktere dobre znam.Pak mi vyklada,jak to obrecela,ze mala breci a jak ja to zvladam ten plac.Nevim,asi by chtela,abych brecela s ni,nebo co.Prece se nemuzu zhroutit jako ona.To bych za chvily ztratila mliko.No jeste ze uz je pryc.Snad par dni neprijede:-)Taky mi rikala,aby mala nemela kylu z toho place.Nevite,jak to z tou kylou je?Ja si myslim,ze Adelka zas tak nerve.Tezko rict,nemem s kym porovnat:-)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 66012  [Dalších 65792 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.