| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 66012  [Dalších 65852 >>]
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:26:32
reny jak jsem jela v pondeli na to vysetreni /planej poplach/ protoze me tekla po nohach nejaka tekutina nakonec to byl vodovej vytok tak do me doktor sahl tak ze druhej den odesla hromada zátky si myslím :-) Dneska mě bolí jen hrozně spodek celej den mě tam šíleně píchá a štípe :-) Tak jsem zvedava co se bude dít dále. Vždy tomu pomuze sprcha :-) Ale když si dám teplou sprchu tak mala v tom břichu začně řádit o 106.
Arni 19497

Re: Páteček....

3.10.2008 16:25:25
Deni, ja jsem taky chtela druhe az po dobe, kdy se mi zdala V. samostatnejsi a abych pak nemusela utirat oboum zadnicku a krmit a vstavat k nim. Jedno mimo je samo o sobe zaber, takze to mam podobne... Ale ty musis byt vpohode, kdyz mas doma slouhu~:-D~;)
Verča(N+M+T) 5969

Re: Páteček....

3.10.2008 16:24:02
Peťule,
nic jí není. Prostě se chce chovat, nosit a být přicuclá u prsu. Řešila jsem to dneska s doktorkou a ta říkala, že jí nesmím nechat. Prostě najíst a pryč od prsu, max. jíst 10min.

Deni,
to je u nás taky. Jenže teď už to fakt nejde, mít jí pořád u prsa. To jenom sedím a mám jí přicuclou a buď čučí kolem nebo spí. A jak jsem jí položila do postýlky, tak se probudila a všechno to šlo nanovo. Manžel už se na mě v noci nemohl koukat, jak s ní sedím v posteli a ududlávám. A když jsem mu ve 4hod. ráno, když se probudil, řekla, že už takhle sedím od půl jedný, tak to ho dostalo a řekl, že to takhle dál nejde, že bych se zničila. Pak si jí vzal na uspání on, tak jsem asi hodinku a něco spala. A právě řekl, ať se domluvím s dětskou, že kdyby Táňa nepřibýrala, tak že klidně dáme flašku. Tak jsem to doktorce vylíčila, tak říkala, že přibírá akorát a že si myslí, že je to jen její rozmar. Tak teď mám 14 dní (do další kontroly) to vyzkoušet. A uvidíme jestli bude dál přibývat.
Arni 19497

Re: Páteček....

3.10.2008 16:23:14
Hwezdi, tak to muselo byt narocne, to te kontrolovali az po tech 8 hodinach, ze to nezjistili driv, ze se vubec neotviras???:/
Ja jsem otevrena na 1cm jen po lezeni, tak snad to pak docela pujde..., ale radsi se pripravuju na vsechno, hl. byt v psychicke pohodeR^
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:22:57
Deni, uvidíme~:-D. Občas jí ten dudlík zkouším dát, ale plive ho. Tak se s ním zase klidím~:-D, někdy malá vypadá tak, jak když jí tím otravuju~:-D~:-D. Ještě si ho ráda vezme, až nebudu mít mlíko a bude se nudit~:-D~:-D
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 16:21:21
reny - ja potrebuju mit na vse adekvatne casu a klidu a ne byt furt rozervana a litat od fakana k fakanovi ... to je pak na hovno zivot.
U tolika deti je tam fakt potreba odstup.
Arni 19497

Re: Páteček....

3.10.2008 16:21:08
Ja doufam, ze si prdolka na dudlik zvykne, ono je to pak komicke, jak matka zacne vytahovat nekde prso misto dudliku, jsou to vetsi zavislacci:-)
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:21:00
hwezdi ja vim ze si clovek nevybere :-)
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:20:56
Reny, přesně tak..nález byl téměř stejnej jako na začátku, jen nepatrnej posun z jednoho cm na dva cm:-)~:-© po 8 hodinách..navíc jsem prodělávala ten týden těžkou virozu s bolestmi kloubů, rýmou, kašlem..fakt napalici. Celý těhu nejsem marod a v době porodu na chcípnutí~Rv
Arni 19497

Re: Páteček....

3.10.2008 16:18:51
Pet;))

Deni, kamaradka ma tri deti a nejstarsi ve veku Torinky, dovedes si to predstavit? Ja bych z toho asi zesedivela, ona je celkem vpohode:) Ale ma taky hodne deti, takze ono to dost zalezi...
[<<Předchozích 150] Názory 151160 z 66012  [Dalších 65852 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.