| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 66012  [Dalších 65862 >>]
Verča(N+M+T) 5969

Re: Páteček....

3.10.2008 16:48:41
Hwězdi,
ono asi záleží opravdu na lidech. Já jak chodila ten poslední týden na monitory, tak se tam se mnou doktoři moc nebavili. Prostě přijdete zase příště. A až v pátek tam byla doktorka, která byla fakt příjemná a ochotná se mnou něco dělat a pomoci mi, abych porodila. A byla tak skvělá, že mi řekla, že slouží celý víkend a že mimčo spolu prostě porodíme ať se děje cokoliv~:-D. A pak byla skvělá i vůči manželovi, vlastně ho decentně přemluvila, aby šel k porodu a přestřihl šňůru. Tak v tomhle byla fakt skvělá.
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:48:15
Pet, jakože když jsem si tolik protrpěla, tak na oplátku tím potrestám své mimčo a nebudu ho chtít vidět? Že mě tak potrápilo?~:-D Nebo jak to myslíš?:-)
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:43:13
Verčo, díky:-)
Nejlepší na tom všem bylo to, že jsem zřejmě vypadala tak, že to ve svém věku vše zvládnu a dotáhnu do konečného finále spontánně~:-D, třeba i po dalších x hodinách, nebo si opravdu nedovedu vysvětlit, že tam ani jednoho z těch doktorů nenapadlo, že by byla taky jiná varianta, když jsem se trápila já a nakonec i malá. Štěstí, že tam byl můj gyndař...jedinej snad normální tvorR^
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:41:42
Holky dokazete si predstavit ze po tak narocnem porodu by jste nechtely videt toho maleho tvorecka??
Verča(N+M+T) 5969

Re: Páteček....

3.10.2008 16:39:59
Hwězdi,
já byla ze svého porodu úplně hotová (pokud jde o bolest). Ale ten tvůj bych teda nechtěla. Jsi šikula, že jsi to zvládla:-).
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:34:46
Protože jsem měla rýmu a kašel, tak se mi s tím kyslíkem na puse a nose při císaři taky dejchalo hodně blbě, hleny mi tekly do krku a já vždy musela popotáhnout, abych se vůbec mohla nadechnout...fakt blivanec nad blivance~Rv~:-©~:-D. Jo, užívala jsem si to~:-D~:-D
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:32:31
Nakonec v 11 dopo rozhodl můj gyndař o provedení císaře..Naštěstí to může rozhodnout on sám, tak se ostatní podřídili. Já cítila úlevu. Dali mi další kapačku s látkou, která zastavuje kontrakce, prý to mělo fungovat téměř hned, já měla kontrakce s prodýcháváním další hodinu, a i ještě na sále při píchání epidurálu asi tři kontrakce, které jsem fakt se zaťatými zuby vydržela a nehýbala se. Pak už jsem necítila nic...epidurál začal zabírat:-).
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:31:57
hwezdi tak to byl teda mazec takovej porod bych nechela ~;((
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:28:55
Reny, kontrolovali mě stále, bylo u mě cca 5 doktorů..byl to všední den dopo, takže silná účast doktorů:-). Nejdřív na přípravně asi 3-4 hodiny než zajde vůbec branka, pak klystýr, monitory, to jsem byla otevřená na špičku prstu stále při 5min. silných kontrakcích, kdy kontrakce začala a udržela se kolem minuty na vrcholu a pak šla dolů..Dr. mi říkala, že mám hrozně dlouhé kontrakce..to mi ovšem říkat ani nemusela, to jsem cítila taky~:-©~:-D. Pak mě přendali na porodní box kvůli kapání výživy, kyslíku atd., tam nález postoupil - otevřena na 1 cm~:-D, po dalších hodinách další kapačku - Oxytocin, aby se to hnulo, což se po hodině a něco stejně moc nepovedlo - otevřena na 2 cm a pak se to opět zaseklo~Rv. Následovaly další monitory, vnitřní sonda na hlavičku malé - nemohli ji do mě dostat z důvodu příliš pevného nálezu - tzn. nic moc otevření, skákání na balonu a současně přidržování kyslíku na puse.. Malá začala mít špatné ozvy, vždy to začalo pípat, seběhli se doktoři a přemýšleli, co s tím..Já už byla docela zoufalá a ztrápená..~;((
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:28:31
verčo to mě připomenulo naše protestní spánky u Elisky. Vždycky večer když jsem jí dala do postýlky tak začala brečet. Chvilku brečela pak přestala a bylo ticho a znova pláč a znova ticho. A muj drahej manžílek začal dělat to že mě zakazal k ní vstávat a ona velice rychle poznala ze nikdo nepřijde chovat. Samozřejmě že nebyl pláč jako pláč. Ale pokud byla po jídlo a byla přebalená tak jsem jí vždy nechala uřvat a pomohlo to :-)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 66012  [Dalších 65862 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.