| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 66012  [Dalších 65872 >>]
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 17:05:45
Veru to je strasny!!!!!!!! Ja bych fakt zkusila to umele mliko ... aspon na tu noc, takhle to nejde .... aspon to fakt zkus.
Vyprdni se na vsechny zaryte kojicky ze se musi jen a jen kojit, takhle se za par dni slozis!!!!

Hwezdi - to je hnus!!! Ja se taky pred cisarem dopracovala k opravdu vyzivnym kontrakccim. A dojimala me sestra, ktera mi chodila kontrolovat monitor ... a vzdy se ptala jestli mam kontrakce a u toho cucela na ten papir z monitoru, kde byly krivky jak krava!!!!
U pichani epi jsem mela taky jenu ukazkovou, ale nedrzela jsem, kroutila jsem se tam jako had dokud nepresla... a pak jen blazene teplo do nohou ....

A to nastydnuti u porodu, to byl muj cerny sen ... to jsem se modlila ze by bylo to nejhorsi co by mohlo nastat ... tak to ti fakt muselo byt strasne!
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 17:02:58
Verčo, hodíš nějaké ty fotky do albika, jak si psala?~g~
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 17:01:33
Verčo, já už taky s rozením a těhotenstvím skoncovala definitivně~:-D~:-D
Přítel chudák ani nebyl u porodu, ani na porodním boxu se mnou, seděl venku na chodbě před porodním sálem a čekal, až mu malou přinesou ukázat~:-D~:-D. Tak jsme si to tak nějak "hezky" užili, ale jinak než dle našich představ. Přítel zhubnul od minulýho týdne skoro tři kila, jak ho to všechno vzalo~:-D, ale už se zas dostává do formy~:-DR^
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:59:50
hwezdi jasne chápu :-)
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:58:56
Pet, já myslím, že se nedá moc slučovat porod a bolesti a nakonec finální produkt, když to tak ošklivě napíšu - mimčo, ač to spolu souvisí. Mně se to teda nestalo..naopak jsem už strašně toužila malou vidět..proto taky ten císař s epidurálem. Mohla jsem si vybrat, jakýho císaře chci. Byl tam skvělej anesteziolog se smyslem pro humor, který přirovnával návštěvu sálu s návštěvou pětihvězdičkového hotelu, kde je každé mé přání splněno~:-D
Verča(N+M+T) 5969

Re: Páteček....

3.10.2008 16:57:40
Hwězdi,
je to tak. Díky ní jsem to všechno zvládla, i když ona si pak dělala legraci, že jsem jim to tam pěkně předvedla:-). Je fakt, že já to moc nezvládla a řvala jsem při tlačení jako tur. Pak jsem se i omlouvala, připadala jsem si blbě. Ale ona se jen usmála a říkala, že to je normální, že každý to nějak prožívá.
Ale jsem taky ráda, že to mám za sebou a už další dítě fakt ne. A po tom, co malá teď nacvičuje je už přesvědčený i manžel~:-D.
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:55:11
Eeko, začalo to samo..už v úterý ráno..natřikrát odešla hlenová zátka a začaly kontrakce po 10 min., které vydržely celý den...
O půlnoci jsem si šla lehnout, v půl 3 mi praskla voda, ve čtvrt na 4 jsme byli v porodce s 5min. kontrakcemi..a zbytek už jsem psala.
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:53:52
celej den nespala a stejnak ji ta unava dohnala :-)
Hwezdi. 65579

Re: Páteček....

3.10.2008 16:53:29
Verčo,
vždy je to o lidech.. Narazila jsem v životě na spoustu blbců a pak taky na pár lidí, které si držím v sobě a stále je vyhledávám. K nim se přiřadil i můj gyndař. Je to skvělej člověk, důvěřuju mu, důvěřovala jsem i celé těhotenství, a tím, jak se k celé věci postavil, mě jen přesvědčil o tom, že to je člověk na správném místě...lidskej s osobním přístupem, schopnej rozhodnout se včas a správněR^:-).
Tys taky měla ve finále štěstí na onu paní doktorku. Vím, žes tenkrát psala, jak dobrý pocit v tobě zanechalaR^.
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: Páteček....

3.10.2008 16:50:05
Hwezdi no kamosce jeji mala dala hrozně zabrat tak ji nechtela po porodu vůbec videt ~;((
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 66012  [Dalších 65872 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.