| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 66012  [Dalších 65892 >>]
Evule+Kubík 02/07+Adélka 09/08 51986

Sobotěnka:-)

4.10.2008 7:51:48
Dobrý ranko.
Já chci spáááááát....Nemocný děti jsou fakt cvudinky, ale co jejich rodiče~;) Malej ze spaní děsně kašlal a já jen poslouchala, jestli se nedáví a chvilku jsme tam s ním musela sedět, malá jedla sice po 3 hodinách, ale v noci mi to přijde jako nic, páč přebalit, nakrmit, odkrknout, pak mě jedno krmení poblila, tak to než člověk dokončí, tak může začít nanovo a o 5 se rozohdla, že už spát nebude a usla kolem 6 a o pul 7 vstával malej a jak je nemocnej, tak jen kňourá...Nechtěla bych zůstat s dvěma dětma sama, jsme ráda, že jezdí TM jakž tak domů a má volný víkendy a v noci vstává k malýmu. Člověk si asi zvykne na všechno, ale musí to být děsnej záhul a každýho takovýho obdivuju a to ještě kdyby mě malá v noci řvala, tak to bych byla na odvoz do Bohnic už po jedné noci...
Pěkný den Všem
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 21:11:25
a ella nemuze poradne zabrat ... cele odpoledne je takova neposedna...

I vak jsem doma nahodila, ale musela jsem furt pochodovat.
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 21:03:04
diky evule :-)

Neboj to prijde, u elly se vse zaclo hybat dopredu ... vnimani, sledovani, obratnost ... hlavne po tom 4. tydnu.

My ellu po 14 dnech vykuryrovali z te rymy, a zda se mi ze tam zase neco ma ... asi zdedila moji nulovou imunitu.
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 21:01:13
eeko - Emma na tu hrazdu vylozene ziraR^, to ella teda ne, jen fakt tak mimochodem.

To krkani je asi fakt dulezity ... streva muzou byt prazdny, ale pupek muze byt plny bublin. Na ted obcas krkani jde, ale vetsinou ne. V noci nedavame krkat vubec a vetsinou je to bez problemu (a jak je zvykem ze kdyz neco pochvalim, tak se to zvrtne, tak se zacinam pripravovat na strasnou noc)
Evule+Kubík 02/07+Adélka 09/08 51986

Re: Páteček....

3.10.2008 20:27:07
Deni, malá je úžasná a jak krásně pase, tak to mi jsme zatím žabaři, malá tu hlavinku zvedne tak cca 5 cm nad zem a pak pod sebe strká kolínka a zvedá zadek a začne přepadávat dopředu, snad nebude nějaká vadná a nebudem muset cvičit~;) Na šikmý ploše ji to jde líp, to pak hlavinku drží pěkněR^
Hračky ji zatím vůbec neberou a já taky moc ne. A dneska téměř celej den spala, od krmení ke krmení, jen když se mi to nejmíň hodilo, tak brečela a to když jsem potřebovala dát spát Kubu. Doufám, že na ni nic neleze a že bude spát i v noci. A dneska mě i sebe 2x poblila, dle mě se přežírá, jak mám víc nalitý ty prsa, tak sosá jak o život a pak blindí...
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 19:53:15
eeko ella se vcera treba vubec neusmala, dnes behem 5 minut asi 3x a pak zase nic, takze taky zatim nic extra.
A hrazda ji zajima tak na pul oka a na 3 minuty, je neposedna a prave jeci a vzteka se.
Venteliek ma vypusteny, cecky mi vysosala oba najednou tak fakt at si trhne.
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 19:49:01
JJ reny - bude podobna fany, jen bude mit velky nos a trochu vyzablejsi rysy:-)

eeko ta pasouci fotka je tyden stara, ted uz se na lokytkach i trochu vzpira (nekdy)

A koukala jsem se na fotky fany a ten se az ve 3!!! mesicich oprel o lokty ... to jeste ani paseni bylo, jen ze se fakt omylem oprel.
Arni 19497

Re: Páteček....

3.10.2008 19:38:58
a zacina jit do Fandovy podoby.
Arni 19497

Re: Páteček....

3.10.2008 19:37:42
Deni, pekne, Fandu to evidentne s prtetem bavi:) Elli ma uz taky peknou papulku~k~
Deni+František+Ella 13842

Re: Páteček....

3.10.2008 19:01:09








[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 66012  [Dalších 65892 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.