| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 43208  [Dalších 43138 >>]
Ivelinka78 81140

Re: Pokus

6.10.2008 12:47:04
Na Alexu mluvime cesky ale pisnicky co ja znam z detstvi ji zpivam bulharsky-takze Ja jsem z BG.Myslela jsem ze na malou budu mluvit bulharsky a manzel cesky aby se naucila rozumet ale zatim mi to ani nejde,ja automaticky mluvim na ni cesky,prece zijeme tady,bude chodit tady do skolky a pak do skoly,jen ja se budu muset pak ucit s ni~:-D
A dyk za odkaz,podivam se na to,nejakou knizku musim koupit aspon se taky zdokonalim v cestine,ne?

Dnes je tady hnusne,porad jen prsi tak ani ven nepujdem,HRUZA!
P.A.V.K.A. TYM 13163

Re: Pokus

6.10.2008 12:38:48
Ivelinko,

kde zijete? Mluv na ni porad cesky a manzel at mluvi svou reci. Tak Ti pochyta nejvice. Dvoujazycne deti mluvi pozdeji, ale neboj jde jim to pak moc dobre. :-)
Bude fajn, kdyz bude umet oba jazyky. R^
draky+dráčata 41491

Re: Pokus

6.10.2008 12:13:58
Ivelinko
a jak na Alexu mluvíš jinak?Anglicky?
Mrkni na stránky www.portal.cz, tam je spousta knížek, co by se Ti mohly hodit.
ZOubky, to víš, že to být můžou, ale kdo ví...
Ivelinka78 81140

Re: Pokus

6.10.2008 12:05:05
Hezky den vsem!
Leni dekuji za mailik,uz jsem na to koukala,tabulka pekna,jsi sikulaR^

Daniel Anicka ale krasne povida co?Moc krasna!

JA ted nemam moc moznost bejt u pocitadla ale kdyz to vyjde tak vam budu psat.
Alexa se ve stredu taky otocila,normalne lezela ve velke postele a najednou se z niceho nic zacala vztekat a kdyz jsem na ni jukla tak byla na brise-takze ani nevim jak to dokazala.Ale od te dobe uz nic,ma na to casu dost,ne?!A vcera se taky pekne predvedla-chtela jsem ji vzit ven,bylo tak krasne,tak jsme vyrazili ale ona zacala rvat,nebyla k utiseni vubec tak jsme obesli barak a vratili se domu a stejne plakala.Chlad nemela,pokadena taky nebyla,brisko nebolelo tak mne napada jestli to nebudou zoubki?Proste je ted chvilkama protivka a place tak 5-10min a potom je zase v pohode.Nedovoli mi sahnout do pusinky ale porad si cuca ruce,kdyz kojim tak az ma dost zacne jen dudlat a dasnema styskne az to neni prijemne.Co myslite,jsou to zoubki nebo ne?
Taky moc neporadim s tim kolik ma dite vypit,taky jen kojim akorat na noc davame kasi protoze se budila hodne ale ted jen jednou a to asi ma jen zizen protoze si cucne trosku a spi dal,poradne pak saje az v 6-7 rano.Kasi se ma delat 130ml ale ja ji delam jen pulku a musim hustou protoze krmime lzickou,takze mala si sama rekne kolik toho sni a pak ji dodavam kojenim bud hned nebo treba za hodku,jak chce ona,nenutim ji nic.Vcera ale tatkovi nejak ujelo a udelal tu kasi celou davku a Alexinka prekvapila,snedla skoro vsechno a snazi se sama nacpat si lzicku do pusi.

Taky bych potrebovala poradit s nejakou peknou knizku s pohadkama nebo basnickama?Ja zadnou ceskou neznam~;((Jinak mame velkou s pohadkama a tu jsme uz docetli.Treba Alexe zpivam pisnicky co si pamatuji z detstvi ale musi v tom mit bordel kdyz mama na ni jednou mluvi cesky a pak zase ne,ze?

No tak ja se nejak rozepsala,co?Tak jdu neco delat,zatim se loucim.

Marodum at je brzi OK~s~
P.A.V.K.A. TYM 13163

Re: Pokus

6.10.2008 11:46:01
Lupi, tak si strikni normalne do nosu detsky otrivin to je v pohode a budes fungovat (aspon dejchat)
P.A.V.K.A. TYM 13163

Re: Pokus

6.10.2008 11:45:01
Jity,

a co chces delat, kdyz s ti zacnou otacet. Preci je neprivazeme ~;)
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 10:42:14
Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 10:39:47
Ahojky devcatka,

tak se pridavam k maradum, mam desnou rymu, je mi bidne. A to mam uz od soboty. Dneska je to des, ke vsemu v noci nemuzu spat, neumim dychat pusou /pri ryme :o) tak skoro nespim.
Kubi ma taky lehci rymu, chudinecka nase malinka ~s~~

Kubicek ma ted nejaky obdobi, nebo ja nevim, uz od patku je mrzutej, porad se chce otacet, ale dela to zatim blbe, je strasne v luku - prohnutej, nadava u toho, je vzteklej az i nekdy place. Nozky dava dobre, ale nejak to jeste nejde. Toci se vsude. Ke vsemu zacal usinat spatne vecer ale i pres den. Staci se porad na jednu stranu, v postylce ho vzdy najdu uplne narvanyho na boku postlyky, jeste, ze tam mam ten chranic /vite co myslim, takove to co se tam vaze/
Dudlik dudla ale u toho se strasne rozciluje a dela mi to i u kojeni, ach jo. Venku spinka krasne.
A kojeni, kojim pres den ted od patku snad co hodinu, pokud nejsme venku. Mam pocit, ze uz nemam nic v prsou, mam je uplne vysaty, bradavky me boli, ale to bych prekousla. V noci uz je to zase castejsi, 1, pul 3, 4, pul 6, 7, 8.... ach jo. Ja nevim, zda nema hlad.
A ke vsemu zase spinim ~:( 21 dni od minule a to beru ty prasky Carezete.
Az bych bulela, to je zase den.

Vsem preji, at maji pohodovy den a hlavne klidecek a jsou zdravi.
Jity+Beru6/05,Sofi5/08 12022

Re: Pokus

6.10.2008 10:39:24
holky, to otáčení je opravdu brzo, nenervujte se, už tu asi popátý:-) dávám odkaz na odborný článek, co kdy mají umět a otáčení je fajn umět v půl roce!!!
http://www.pediatriepropraxi.cz/artkey/ped-200406-0007.php
- dole vpravo uložit nebo otevřít v pdf

Lybičko, je to v mp3, napiš mi na icq - stejně i ostaní, pokud chcete, zkusím to poslat. 223-849-554

Sofi nosí většinou už 74, jsem zvědavá, kolik bude měřit ve středu:-)), no a s vážením to bude ted asi menší přírůstek, ona fakt nepije za bděla:-(... když spí, tak vypije 120-150, když je vzhůru tak 50, s velkým nucením a stálým zandáváním dudlíku tak 80 - fakt jak Beru, moc prima:-(...
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 10:01:05
Tak jinak - pro ty, co jim neslo moje video spustit, je tu jeste jeden odkaz:

http://www.youtube.com/watch?v=sKYgzFTvsro

Ja totiz neumim vkladat videa primo sem na stranky, proto jen odkaz... :-)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 43208  [Dalších 43138 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.