| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 43208  [Dalších 43148 >>]
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 15:41:09
Lupi,
ja jim vsechno - krome zeli a lustenin, zatim. Andulka nema potize...prdi o sto sest :-)
Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 15:22:48
Ahojky Leni, dekuji. No ja se jeste bojim neco vice snist, Kubicek to ma ted urcite lepsi, moc to klepu, ale kdyz si vzpomenu na to jak trpel, tak se jeste bojim neco snist, co by bylo jo na nadymani.

Kubicek vypada moc spokojene ve vanicce :-) My koupeme od malinka ve vanicce a je to pohodicka, Kubicek to ma moc rad, tak jsem zvedava na velkou vanu, to bude cubrnet. On rad cachta nozickama, tak ve velke to se bude radit ~:-D

Zrovna jsem se chtela zeptat na ten Calgel, jukala jsem na net a on je na predpis. Takze jedine nechat si ho od dr napsat. Tak 18.jdeme na ockovani,tak ji pozadam. Kubi tam jeste nema videt zoubky, ale je ted vice knouravej, struka si do pusy cely den neco a zuzla to, tak at to mam pripravene, kdyby bylo potreba.

Ty bacily, to je des.
KOukam, ze u vas taky Danysek zapasi s rymou, chudinka malej. Pro ty deti to musi byt hrozny.

Jity, teda Berunka se ale ma, takovou krasnou postylku R^
Amálie00 28938

Re: Pokus

6.10.2008 14:26:22
Tak jsme k té dr nakonec zašli, pro Kubu mi napsala Calgel, tak snad mu uleví a pro Dnaýska ATB kapičky do nosu, tak jsem zvědavá, jestli to zabere.
Kuba nosí 74.

Jity, mrzí mě, že tak bojujete s mlíčkem, snad se to brzy upraví!

Lupi, tak yrýma? Potvory bacily! Ať je brzy dobře!

Alčo, Honzík se má, v Turecku!:-)

Dani ahoj:-)

Lupitko, já už se tady v tom moc nehlídám, takže jím i kynuté, tu a tam i bublinky v pití, ale s mírou tedy. POzor si dávám na alergeny.

A tady fotečka Kuby z tohgo včerejšího prvního koupanda ve vaničce, bála jsem se, že se mu to nebud elíbit, když je zvyklý na kyblík,a le opak byl pravdou, tady něco vyprávěl kolíčkům:-)

Jity+Beru6/05,Sofi5/08 12022

Re: Pokus

6.10.2008 14:18:25
co se dnes dělo u nás:-)- Berunčina nová postýlka - je to v hrubém stavu:-) a navíc hodně nedodělané, protože my máme šikovného stolaře, ale má dlouhé dodací lhůty. Takže když jsem mu před 14 dny posílala zálohu, předpokládala jsem, že na konci října to bude hotové:-), ovšem on mě velmi překvapil a volal v pátek (to jsme byli na chalupě), že v pondělí ráno přijede, takže jsme neměli vymalováno, původně plánovaný hrad taky nebyl namalován, nakonec jsou z něho zatím jen věže:-), látkové doplňky, které jsem plánovala ušít, taky ještě nejsou:-)), ale myslím, že je to hezké. Jo, takhle Beru chodí doma....




Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 14:18:04
Jen nakukuji, je mi tak nejak, sotva funim, Kubicek je ted zlatej, spinkal a ted si hraje v postylce.

Holky, bastite i neco kynuteho? Myslim tim treba buchtu, co se koupi v obchode. Ja jsem ted v patek koupila 2 jedna byla tvarohova kynuta - na obalu napsano a druha mela napsano s drozdim. Daly byste si je, nebo je to stale brano jako domaci kyntue testo? Dekuju moc. Ja zatim nic tohle nejim,
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 14:16:03
Iveli,
diky. Ona povida hodne, je takove pohodove mimco, ale jen doma mezi svymi. Na cizi se zasadne nesmeje a nemluvi na ne, jen se mraci a premysli a prohlizi si je :-)
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 14:14:48
Diky moc za pochvalu!!!!

Marudkum at je dobre!

Navsteva byla rychla, holky dostaly darecky, tchynka s kamaradkou (nakonec dorazila jen s jednou, druha se nchladila) si daly kafco, pokochaly se Andulkou a ja pak jela s Anou pro Klarinku, nakoupit a na postu, doma jsme se najedli, manzovi uz je lip, tak jsme doma.
Venku je sice 17 stupnu, ale zatazeno a ne moc prijemne, tak uz tam asi nepujdeme.Koneckoncu uz jsme venku dnes byly, Anda se krasne prospala. A ted ji manza uspal znova, tak si dam kafco a boruvkovou buchtu :-)
Jity+Beru6/05,Sofi5/08 12022

Re: Pokus

6.10.2008 13:17:22
Pavko - nic nechci dělat - Sofi byla tady prní, kdo se točil, ale prostě je to spíš uklidnění pro ty, co se jim děti netočí. Každé dítě je naprosto jiné a to, co se točilo jako první, bude třeba jako poslední chodit na nočník:-) - to jsou zkušenosti od Beru:-)))
Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 13:02:26
Pavko ahoj, dekuju za radu, odpo si kapicky urcite koupim. Jsme na to dychani pusou hrozna ~;)
Alena, Honzik, Pája a Alenka 23611

ahoj všem

6.10.2008 12:53:32
hlásím se jen v rychlosti, jsme u rodičů, doma je to děs, ted jsem teda doma, otevřít zedníkovi, vyžehlit a pak zase jdeme.. ája i pája mají kašel, tady je 18 stupnů, jsme díky koupelně bez topení... takže to tu je k nevydržení. zítra prý začnou koupelnu kompletovat a pak hned nastoupí zedník na podlahu na chodbě..

honzik je s babi a dědou v turecku, ted se asi cachtá v moři nebo v bazéně

hani, alenka se taky neotáčí, ani nemá snahu, jo, když ji dám na bříško, chvíli se ji to líbí, pak začne pokládat hlavu a šup, je na zádech

nechala jsem si pro kluky napsat vakcínu proti žloutence a na imunitu luivac, doporučuji, honzik je mín nemocný, pája má třikrát kašel, honzik jednou...

ted mám áju u prsa, je děsně protivná, když jsem u ní, směje se, prohlíží si hračky, odejdu a ona se rozčiluje, nebrečí, ale vzteká se, potvůrka mrnavá ~s~

a zítra by měla mít ségra výsledky, uf uf uf

tak se loučím a všem hezký den :-)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 43208  [Dalších 43148 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.