| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 43208  [Dalších 43158 >>]
Amálie00 28938

Re: Pokus

6.10.2008 16:00:21
Dani to ano, jsou to bobule,a le já netušila, že bobule jsou alergenní. Teda věděla jsem angrešt a rybíz, ale třeba maliny, ostružiny a tak mě nenapadly!

Nevím, jestli jsem vám psala, objednala jsem Danýska na alergologii, jdeme v listopadu, chtěla bych mu nechat udělat potravinové alergie, tak uvidíme, co vyleze...

Á, mladý pán se vzbudil, papa!
Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 15:55:52
Dani, dikys moc za vypis ~;):-)

Leni, tak to nasemu Kubickovi se to od zacatku ve vanicce moc libi. My mame detskou vanicku velkou. Mame ji od kamaradky po detickach (6 let starou) a ty jsou vetsi nez ted co mame taky od kamaradky a tam uz Kubicek jen sedi. Nechnapu, ze delaji takove malinke. je to ta, co je i s tim prebalovacim pultikem. Tak to mame u nasich a doma se koupe v te vetsi.

Leni, ja jsem se ho v kybliku bala koupat, prislo mi, ze v leze je mu lepe, ze lezi a ja k nemu muzu a lepe umeju zaprdeny kotylek ~;)~:-D~:-D~:-D~:-D
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 15:51:07
K tem brusinkam - je to bobulovite ovoce jako boruvky, ne? Aspon si to myslim :-D
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 15:50:32
Leno,
to je jasny...to je jako se vsim. Lepsi pomoct nez nechat trpet, souhlasim.
U nas to na zoubky zatim nevypada. Ale rikala mi tchynka, ze oba kluci meli zuby az po 8.mesici...tak si asi jeste pockame :-)
Amálie00 28938

Re: Pokus

6.10.2008 15:48:26
Dani, já se na to dr ptala, jestli to může, když jsou mu teprve 4 a říkala, že ano. Tak když bude nejhůř, tak ho použiju, je mi ho chudáčka tak líto, když pláče a má takový nechápavý výraz a neví, co se děje~;((

Lupi, náš Kubík právě jako novorozeně vaničku rád neměl, kyblík ano.

Danýsek tu rýmu nemá nijak strašnou,a le má jí, tak ho nechci posílat do školky, ještě by se mu to zhoršilo.

Jity, postel parádní!
Danýsek by lae určitě zbuchnul. Když ho v noci kontroluju, tak většinou visí půlkou těla z postele (druhou mu na posteli drží zábrana:-D

Dani, ani ti nevím, že brusinky jsou alergen!
Lupitko, to nadýmající jídlo už bych klidně být tebou pomalu zkusila, už mají větší sílu prckové, tak by se s tím mohli poprat líp. Držím pěsti!
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 15:46:55
Lupi,
alergen je kde co :-)
• Citrusové plody všech druhů
• Kiwi, ananas, mango, broskve, fíky, datle
• Bobulovité ovoce (rybíz, angrešt, maliny, jahody, ostružiny), výjimkou jsou borůvky!
• Ořechy, mandle, pistácie, olejové plody, slunečnicová semínka, piniové ořechy, dýňová semínka
• Cukr, hnědý cukr, sladkosti, med, javorový sirup
• Rajčata, celer, paprika, ředkev, ředkvičky, křen, luštěniny, kyselé zelí
• Řeřicha, bazalka
• Exotické koření jako vanilka, skořice, kari, muškátový oříšek atd.
• Vejce, mléko
• Ryby, měkkýši
• Vepřové maso

Ale tohle plati pro hypoalergenni dietu kojicich maminek, takze ne vsechno alergii vyvola, kazde ditko je jine...
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 15:44:17
Lupi,
mne ho teda v lekarne prodali i bez predpisu, tak nevim :-)

Taky koupeme od narozeni ve vanicce, teda od 3 mesicu uz jen ve velke vane, do vanicky uz se Anda nevesla :-) A je spokojena. Tak doufam, ze se ji bude libit i plavani, na ktere se 15.10. prihlasime...sama jsem na to zvedava :-)
Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 15:44:07
Ze pisate ty alergeny, prosim prosim co si pod tim mam predstavit?
jahody, pomeranc a dal nevim.... dekuju moc.
Lupitka a Kubíček a ? 73127

Re: Pokus

6.10.2008 15:43:27
Dani ahojda, no ja se prave bojim neco moc zkouset, kdyz mel Kubicek tak hrozne boleni briska. Prdi taky i kaka nastesti uz mnohem mnohem lepe, musim to moc moc zaklepat, ale nechci aby to zas zkousel. Tak budu po kousickach zkouset.

No uz se moooc tesim na segedin, colu/i kdyz ji moc nepiju, mam na ni uz dlouho chut:O) bilou redkev a kynuty kolac se svestkama ~:-D
Daniela+dvě slečny(6/02,5/08) 83578

Re: Pokus

6.10.2008 15:42:54
Leno, Jity,
krasne fotky!!!

Leno,
ja mam Calgel taky, ale ten je od 5ti mesicu. Ale asi se muze i driv, kdyz ti ho dr napsal, ze?
Jo, alergeny, tem se vyhybam taky, ale treba brusinky jsem mela a v pohode...zkousim vzdycky trosku a kdyz je to dobry, tak si dam :-)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 43208  [Dalších 43158 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.