| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 376  [Dalších 296 >>]
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Ahojky

26.9.2008 9:31:38
Ahojky!
Pitrs vánoce mě ani nepřipomínej!
Tom má prakticky všechno,takže něco kupovat je naprosto zbytečné,ale zase kvůli Adélce musíme.Zřejmě nějaké auto, odrážedlo, fakt nevím.No jo dárky nosí ježíšek hodným dětem,takže když nic nekoupíme,tak nebyl hodný.A Adélka je už velká a i minulé vánoce prohlásila, že maminka asi tak hodná nebyla když dostala málo dárků.
A Adélce nejspíš hodiny, budíka a rádio s CD přehrávačem na pohádky do pokojíku.Klasika knížka a už začínám dávat měkké dárky,které já tak nesnášela.
Chce už paráda, tak už mám dvě trička.
Pitrs 28898

Re: Ahojky

25.9.2008 17:59:21
jo a představte si, že jsem přišla na to že Sofie už má 4 stoličky - já si toho že jí lezou ani nevšimla :-( to jsem matka co?

už máte vymyšlené dárky na vánoce - já už i něco kupuju a tak....
byla jsem se dnes koukat Sabči na lyže :-)
Pitrs 28898

Re: Ahojky

25.9.2008 17:58:03
tak jak se nám horší počasí je to fakt blbé -dnes začaly holky soplit a to jsem chtěla jít zítra večer na lampionový průvod po ZOO - no nevím - uvidím co se z toho vyhrabe - nasadíme jitrocelový sirup - mám eod sousedky domácí :-)

jinak holky chodí do kroužku Yamahy a Sabča do keramiky -jsem koukala co tam vytvoří - jak jim něco dají domů tak vám to vyfotím - je tam nejmenší a nejmladší, ale teta ju chválí :-) tak jsem ráda - no hlavně že jí se tam líbí...

tak ted právě tancujem a už mám jít prej zase i já... :-)

ahojky
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Ahojky

25.9.2008 15:22:44
Ahojky!
Nebojte já nakukuju,ale nějak není moc času.
Vždy sednu k netu že něco dohledám a stejně za chvilku mizím s tím, že se vrátím a pak jen dojdu vypnout pc.
No jo Adélce začela škola,tak je to horší.
Marietta Jindra01+Fan05+Péťa07 1215

Re: Ahojky

25.9.2008 12:09:44
Koukám, že se všechny odstěhovaly pryč...Když já tu dámu fakt nemůžu ~;((
Pitrs 28898

Re: Ahojky

24.9.2008 17:52:54
teda -diskuze nám asi zamrzla ne??? chich....
Pitrs 28898

Re: Ahojky

22.9.2008 22:46:11
ahojyk já včera taky holky přeměřovala :-)
Sofie 8,30kg (asi na domácí váze ) a 71cm
Sabinka 11,5 kg a 88-89cm

jinak stále nestíhám

Tracy to jsi propásla - no škoda :-)
Marietta Jindra01+Fan05+Péťa07 1215

Re: Ahojky

22.9.2008 11:43:27
ještě jsem zapomněla, máme za sebou nějaké prohlídky, takže pro zajímavost, děti váží 10, 15 a 25 kg (asi nemusím vysvětlovat kdo kolik :-D )
Marietta Jindra01+Fan05+Péťa07 1215

Ahojky

22.9.2008 11:33:57
koukám, že je tady pěkně mrtvo pusto prázdno :-(

Byla jsem "nucena" se ozvat na jiné diskusi, tak mi to nedalo a nakukuju i sem. Tak hlavní zpráva je klasika: Máme se stále fajn, úžasně, skvěle a dokonale. Akorát pořád nestíhám...

Pořád něco podnikáme, takže na net mi opravdu moc času nezbývá, bylo by to na dlouhé povídání, tak to vezmu stručně ;) konec léta jsme strávili na táboře, já jako kuchařka, Jindra jako táborník a Fanča jako maskot, užili jsme si to všichni tři. Od prvního září jsme v jednom kole, Jindra začal chodit do školy, Fanča do školky, oba to zvládají naprosto v pohodě a bez problému. Oba chodí plavat a Jindra ještě do "lidušky" a do skauta. O víkendech jsme venku, dokud je aspoň trošku hezky. Teď jsem navíc tři týdny v práci, protože kolegyně má dovolenou, tak jí zastupuju. Pinďa začal chodit na pět dní v měsíci do jeslí, moc se mu tam líbí, mám problém ho v šatně svlíknout, jak se žene dovnitř. Krásně chodí, nebo spíš běhá, začíná povídat, no prostě nezastavím se.

Takže jak jsem napsala na začátku mám se stále skvěle a děti taky. Dokonce jsme zase začli uvažovat o čtvrtém, ale to nejdřív za rok, po zkušenostech s Fančou, bych tentokrát chtěla rozdíl větší jak dva roky, ideálně 3 ;) tak uvidíme :-D

Jinak i na dalších diskusích proběhla snaha o stěhování na uzamykatelný server, tak jsem o tom přemýšlela a shrnula jsem to tak, že na další diskusi už za a) fakt nemám čas a za b) nemám pocit, že diskuse podle věku musí být uzamčená a za c) já nějak nemám potřebu něco skrývat ;)...

Takže já budu nadále na rodině nakukovat i sem, Dáma je mi naprosto nesympatická, ale má silnou konkurenci, "stastne zeny" je ještě příšernější server a minimálně stejně nepřehledná diskuse :-D

Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Ahoj,

20.9.2008 19:06:30
hmmmmmmmmm pitrs tak tebe jsem prošvihla,zrovna uvažuji o objednávce z Nextu :/
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 376  [Dalších 296 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.