| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 376  [Dalších 306 >>]
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Po dloooouhé době

30.9.2008 18:12:14
Všechny fotečky mooooc hezké!!

Pitrs-s těma nůžkama nejsou to jen ty umělohmotné?

My zatím dítko neplánujem,uvidíme příští rok kolem léta,jestli už to s Domíkem bude lepší,jsem se zařekla,že dokud bude Domík "nezvladatelný" a nesamostatný tak druhé nechci.Takže uvidíme příští rok a pak další rok a další rok atd. ... ~:-D

My jsme taky byli na pouti Domík je na kolotoči v autíčku,ale manža tam raději stál vedle něj,protože v půlce chtěl Domík šplhat na koně za ním.Na řetízkáč jsme ho taky nedali,on ani na houpačce nevydrží,nějak ji nemá rád,ale auta atd. v obchoďácích ty zbožňuje
Florentinka + 3 38484

Re: Po dloooouhé době

30.9.2008 11:37:45
Ahoj Rádí, jsem na personálním oddělení. Pomáhám mzdovým účetním, neúčtuju, ale spíš co se týče dokumentů, smluv a tak a zadávám inzerci a jsem kontaktní osoba pro zájemce o práci - to dělám z domu.

Ještě k těm kolotočům - Editka je hotová z těch autíček a letadýlek v nákupních centrech, co ji za desetikačku natřásají, tam vždycky nezůstane u jedné jízdy, ale věřím, že takovej řetízkáč by se kvůli ní musel zastavovat v půlce jízdy :o))))
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Po dloooouhé době

30.9.2008 9:56:14
Ahojky!
Tedy pitrs já taky koukám na ty nůžky, to máš holka odvahu!

Tady byla taky pout a Tomáška ani náhodou na nic nedám, přesně jak píše flor v půlce by si vzpoměl, že chce dolů.
A kam chodíš do práce? Že můžeš jen na dva dny v týdnu, to by u nás nehrozilo.
Florentinka + 3 38484

Re: Po dloooouhé době

30.9.2008 8:16:01
Pitrs, pokud se ti do toho nechce, tak to ještě nech dozrát ;o)
Mně už to nevyspání vadilo a pro odstavení jsem se rozhodla, když jsme byli na začátku srpna v Chorvatsku, kdy tam byly v noci horka, spaly jsme skoro polonahý, obě spocený a Editka byla na mě pořád jak pijavice :o)))) Tak jak jsme se vrátili, koupila jsem Sunar. A moje odhodlání bylo veliké :o))

Tak třetího dítka se ti zachtělo?
Včera mi říkala sousedka, že čekají třetího prcka. První má po roce a půl, dlouho je tandemově kojila a teď to třetí bude mít s odstupem 2 roky a 3 měsíce od druhého. Docela hukot :o)


Pěkný fotky, holky jsou šikulky! Ty už svěříš Sofince nůžky? :o)
U nás byly minulej týden hody, přemýšleli jsme, jestli dát už Editku na kolotoč, ale zatím jsem neměla odvahu. Jak ji znám, tak by si v půlce jízdy vzpomněla, že chce dolů :o)
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

29.9.2008 23:13:32
Flor -jsem ve stejné fázi jakou popisuješ - jenže nemám sílu ani odvahu jí ani sobě to kojení vzít :-)

zde jsou slíbené fotečky- maminky zdravovýživkářky si prosím zakryjí oči :-)


stříhání po ránu - nevšímejte si datumů na fotkách - měla jsem ho blbě ve fotáku je to tento týden

holky na malém řetízkáči

Sofinčina nová postýlka :-)
Florentinka + 3 38484

Re: Po dloooouhé době

29.9.2008 12:17:57
Zobi a jak je v novým? A jak si Filípek zvykl?

Pitrs, už se to kojení dostávalo do fáze, že to byl fakt spíš zlozvyk a Editka mi vyhrnovala tričko a křičela papat, v noci to už bylo otravný. Čekala jsem, že to odstavení bude divoký, ale byla jsem příjemně překvapená. Kojila jsem večer, ráno a v noci při probuzení, do týdne přešla ráno i večer na sunar a v noci jsem jí nabízela vodu, tu už ani teď nevyžaduje.
Jen asi 14 dní mě hoodně bolely prsa, udělaly se mi tam zatvrdliny, musela jsem to horkou vodou rozmasírovávat.


Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

29.9.2008 12:08:00
jé Florentinko - tak ty jsi ji odstavila... no gratuluju - já se k tomu ještě neodhodlala, i když už o tom občas i nějaká myšlenka hlavou přejde - kojím tak 5x za noc.... už jsem docela k.o. do toho se totiž budí i Sabinka na čůrání a já už bych se táááák ráda vyspala - nespala jsem celou noc už víc než 3 roky tak si ani neumím představit jaké to je... :-)

jste ve svým - no supr, co?

druhé dítko? no já bych chtěla třetí... ale jaksi jsme se dohodly že ted nic... tak mám Mirenu a teda nic...
Zobpusinka 41577

Re: Ahojky

29.9.2008 11:22:01
Ahojky holky další ostuda se hlásí... Jak se všeci máte?? My se taky stěhovali....sice né do svýho ale i tak jsme sami.... :)))
Florentinka + 3 38484

Po dloooouhé době

29.9.2008 11:00:55
Ahoj holky, já jsem ostuda, už jsem tu nebyla pěkně dlouho.

Ale pozitivní je, že jsme se mezitím stihli přestěhovat a už jsme KONEČNĚ ve svým!
Editku jsem zároveň se stěhováním v 15 měsících odstavila, proběhlo to kupodivu v klidu, asi 3 noci si tak 10 minut pobrečela, že nedostane nic jinýho než dudlík a od té doby mi spí celou noc, ráno do 7, někdy i do půl osmé, v což jsem nikdy ani ve snu nedoufala :o))

Zaregistrovala jsem, že tu není zrovna dvakrát živo, ale budu se teď snažit nakouknout častěji.
Nenaplánujem zase nějaký srazík v Brně?

Jo ještě jsem zapomněla, od září jsem začala na půl úvazku pracovat, tam kde jsem byla před mateřskou. Jezdím 2 dny v týdnu do kanceláře a něco dělám z domu, což je ideální. Myslím, že nám to s Editkou prospěje oběma, byla už hrozný mamánek.

Je tady už vůbec nějaká další těhulka? My už začínáme druhé pozvolna plánovat a pustíme se do toho po novém roce :o)

No a tady pár fotek z posledních měsíců






Pitrs 28898

Re: Ahojky

29.9.2008 8:25:28
vrátilo se nám hezké počasí a tu zas nikde nikdo, co? jak zmenším fotečky tak pak něco pošlu at vidíte jak rosteme....

a co jinak děláte? jak se máte?

my se máme fajn - dnes jsme doma samy se Sofinkou - Sabča spala u našich tak je ještě tam - alespon si uklidím :-) když je doma jen jedna cácorka

tatka nám dojel a vpátek v noci a v sobotu ráno už zas odjel- už nám začíná být i smutno :-(

jinak Sofie už nemá postýlku, ale takovou malinkou postel se zábranama - z jesliček vyřazovali tak jsme si ju vzali domů - a je spokojená - odejde kdy chce - tak mám občas veselo, ale už se s tím sžívá tak snad to brzo pochopí :-)no už je to velká holka tak by měla...

jinak občas už chodíme bez kočárku - jezdí hodně na motorce tak občas jdem jen s odrážedlama - musím si koupit batoh na ty krámy co taháme - pití a sušenky a tak....

no a jak začalo být škaredě tak už začínáme i něco tvořit - na to se těším :-)

tak nic končím - jdu ju umýt - dnes má na snídani jogurt tak hádám bude jak prase :-)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 376  [Dalších 306 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.