| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 376  [Dalších 316 >>]
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 20:56:50
Tracy - tak to co popisuješ mám doma :-) v holčičím vydání -jen teda v těch šest ráno vstáváme a v poledne spí hodinu až dvě (naštěstí - stihnu se Sabčou aspoň něco... dnes jsme barvily barvama a malovali pod to voskem :-) tak se jí to líbilo....) prostě celý den je frmol

Flor - no asi by mi to kojení chybělo - večer to mám docela i ráda... líbí se mi to jak si lehne a je jen MOJE to už nikdy nebude takové jako ted.... a to je to co mě od toho brzdí, víš? Vím že budu mít větší volnost, ale taky se o ni budu muset víc dělit - budou ji chtít asi babičky na noc a toho se bojím - děsím a tak... no jsem asi blázen, že? ale nevím - musím tomu zatím nechat volný průběh, ale vím o sobě, že když se rozhodnu tak to udělám - jen se prostě rozhodnout, no????~;((
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 20:51:55
Stěpanko -hele postýlka není velká - je malá jen má prostě otvor - je to ta co v ní spí děti v jeslích... u nás nějaké vyřazovali tak jsem si jednu zamluvila - má ji takto hodně lidí víš?Jinak jsou v Ikea např rostoucí postele - ta naše je vyfocená o stránku zpět :-) chich.... ahojky kdyžtak vyfotím znovu v větší dálky at máš lepší představu :-) matrace je velká jako ta z postýlky
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 20:39:54
Flo jo je.Prve jsem si myslela,že bude hyperaktivní,ono i ta chůze na zač. 10 měsíce tomu nasvědčovala,ale myslím,že nebude.Chvíli dokáže sedět a stavět na sebe kostky.Ale jinak zbytek dne ho nejde vůbec zabavit,lítá z místnosti do místnosti a vyhazuje,skáče po gauči,leze po stolech atak.Je zatím nezvladatelný a někdy i rozmazlený.Když mu dám přes zadek tak se mi směje.Přes den spí jen v kočáru,protože v posteli by mi neusnul a spí max. hodinu.Od těch 12 do 1 a pak jde večer spát po půl 8 a do 8 trvá než usne.Naštěstí v noci spí celkem dobře,sice kolem 3 ho beru z pokojíku k nám do postele a v 6 se budí na mlíko ale pak ještě do těch půl 8 - 8 spí.
Florentinka + 3 38484

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 20:27:24
Zdravím všechny!

Tracy, Dominik je hodně živej?
Já jsem se dala minulý týden do řeči s jednou maminkou, má hyperaktivní holčičku a teda to je fakt síla!!! Dr. jí normálně řekla, že je to tak na sedativa. Ta malá jí do 8 měsíců spala půl hodiny za den, od osmi měsíců nespí přes den vůbec! Večer jde spát v osm a po půl noci vstávají a jdou si tak do 4 do rána hrát. To musí být peklo, to si nedokážu vůbec představit.

Štěpi, kde jste byli? Když máš srovnání, myslíš, že se Barči líbilo víc v písku nebo na kamínkách?

Pitrs, Sofinka je šikulka, s těma nůžkama to byl spíš obdiv že to malá zvládá né pohoršování ;o) Však sama nejlíp víš, co si můžeš dovolit.
A s tím kojením - to co sama popisuješ, to nevyspání a vyčerpání a tak, to by pro tebe samou měl být argument ;o) Proč se ti do toho nechceiš? Že ti to kojení bude chybět nebo se ti nechce do toho procesu odvykání?
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 17:41:11
Pitrs, Sofinka už spí na velké posteli? nemáš foto a jakou přesně máte?? kde jste ji koupili, dík :-)
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 14:55:06
Štěpi - radím - rychle to vyměn za rostoucí postel nebo klasickou postel se zábranou - fakt.... pokud je to jak píšeš - zaděláš si jen průser na uspávání :-) chich... a malá není - Sofie taky může slézat kdy chce - první noc hrůza a pak už jen lepší - fakt....

jen mi poraďte jak sama sebe přesvědčím na ukončení kojení -asi už to moje tělo moc nezvládá :-) kojím už 3 roky a do toho to těhotenství - tak už jedu z posledního - vitamíny nesmím tak nevím... musím se nějak asi přesvědčit že to bude o.k. ale fakt nevím - jsem z toho špatná... ~;((
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 14:51:57
Rádí - no chvíli jsme měli (před Sofinčiným rokem) to autíčko Chicco 3v1 nyní se ho snažím prodat - teda spíš očistit abych ho nafotila je skvělé - měla ho už i Sabinka je tam i hrací pultík - vše se dá oddělat - a zas přidělat - vodící tyč sundávací a nášlapy a tak... prostě bylo supr, ale už nám leží - máme klasickou motorečku, víš? pro nás kup za milion :-) holky na tom jezdí neuvěřitelně rychle a je to svělé přepravovadlo - než bychom někam došly pěšky byla by to hrůza - takhle jedou rychle a já klidně jdu :-) teda když náhodou jedou dobrým směrem... chich... ne fakt jde je to naučit - znám to od Sabinky jezdila tak vedle kočárku od 1,5 :-) a fakt to bylo spolehlivé :-) ale je třeba velký trénink aby ti nevjela do cesty a tak...
kdybys chtěla vyfotím ti to auto :-) napiš mi mailík :-) nové je furt drahé jak čert - tak kdybys chtěla klidně odprodám na ceně se domluvíme :-) ještě poslouží dobře, alenevím zda by to pak takhle šlo jako dárek ~;)
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 12:13:30
Ahoj Holky jak je,
my se vrátili z dovči bylo to úžasný, v červnu jsme byli v chorvatsku a to bylo s Bárou ještě náročnější, teď už pohoda, je to sranda jak jsou ty tři měsíce znát. sama se patlala v písku na břehu a my ji z lehátka pozorovali, od porodu mám pocit, že jsem si poprvé odpočala.
No ale hned o víkendu nám vypadla z postýlký po hlavě, tak jsme měli hned veselo, nějak mě nenapadlo, že se tam vyšplhá, máme jí nejníž co se dá. takže ted se bojím jí tam nechávat, dala jsem pod postýlku matraci, ještě se bojím jí koupit velkou postel jak ji znám tak by tu lítala a nespala. takže ted jsem s ní v pokojíku když jde spát, ale ona neusne když tam jsem, takže je to docela na nervy :-((
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 9:12:54
Pitrs prosím jaké máte odrážedlo???? Značku a jak jste spokojený? Potřebuju něco pro synovce k narozeninám a nevím si rady.Je jich moc a ceny se taky liší.A prodejce chce prodat tu nejdražší.
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

30.9.2008 19:51:19
Tracy - jak jsem psala - jsou to nůžky co stříhají jen papír - takové jak píšeš umělohmotné - jsou spešl pro malé děti aby ti nepostříhaly kde co... :-) no a já je samo hlídám, že? nejdu pryč.... no prostě jsem to dělala se Sabčou a tak v tom pokračujem :-)
i doměsta jezdíme na motorkách - obě holky mají odrážedlo a sem tam je chytám - jinak pohoda - jak pro koho - říkají moje kámošky že jsem blázen, no co, jen at si užijou malé jsou jen jednou - no ne?
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 376  [Dalších 316 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.