| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 376  [Dalších 326 >>]
Lucilka+4 5106

Re: Ahoj!!

5.10.2008 23:20:42
17., 17., 17. ~j~ jsem hlava dubová...
Flor, kluky jsem kojila do té doby, než se odstavili sami. U Kryštofa do 10 měsíců, u Matěje do 16 (měsíců pochopitelně ~j~). Tak uvidíme, přes den bych klidně ještě vydržela, ale v noci už se chci vyspat ~;).
Florentinka + 3 38484

Re: Ahoj!!

5.10.2008 22:47:57
Jo ještě jsem chtěl k tomu psovi..to byl sousedův pes? Chudinka Sofinka, musí z toho mít pěkný stres :o(
Editka tím že máme 2 psy, tak je na ně od malinka zvyklá a nebojí se, což ale na druhou stranu taky není ideální, protože se na ulici hrne ke každýmu cizímu psovi :o(
Florentinka + 3 38484

Re: Ahoj!!

5.10.2008 22:44:14
Ahoj Luci, malá je kouzelná! :o)
Já mám taky problém Editku vyfotit, ale já jak na ni namířím foťák tak zdrhá :o)
A se třema dětma to musí být fakt veselo :o)
Jak dlouho jsi kojila kluky?

Pitrs, chápu to správně, že ta Ikea a Olympie se uskuteční 17. v pátek?
Já bych totiž na to kafe ráda přijela. Normálně bývám v pátek v práci, ale na toho 17. mi tchýně odřekla hlídání, takže budu doma a není problém zajet do Brna.
Lucilka+4 5106

Re: Ahoj!!

5.10.2008 22:05:29
Pitr, chudera, to se nemělo stát. Psa bych teda taky hnala, já se jich taky bojím, ale děti jsou z nich urvané. Sára věčně štěká, jak nějakého vidí nebo slyší.
Tak klidnou noc, holky!!!
18. si píšu, ale nevím nevím, já než dojedu do Olympie, tak abych jela zpátky pro kluky ~;((.
Pitrs 28898

Re: Ahoj!!

5.10.2008 21:47:37
Luci - ta je krásná :-)

holky 18.10. máme sraz v Brně s říjnovkama - den před tím budu rejdit - Ikea Olympie - tak kdyby někdo chtěl můžem dát kafíčko :-)

dnes byl hezký dne - našly jsme hříbky, trhaly jablíčka ze stromů I holky samy trhaly - byly fakt hodně nízko... tak se jim to dnes líbilo, ani nám nevadilo, že jsme opět bez táty :-(

tak nic vzhledem k nočním můrám Sofinky jdu raději spát - přeskočil k nám na zahradu pes a běhal a štěkal jak pojašený - ony navíc jezdily na odrážedle tak hned běžel po holkách -jsem je chytla a ihned schovala domů - psa šla vyhodit (nevím kde jsem vzala kuráž když mám panický strach ze psů - no pro děti člověk udělá asi vše, že?) no prostě závěr je ten, že někde slyšíme zaštěkat psa a Sofie je hned zelená a běží se ke mě schovat - drapne mě kolem krku a třepe se - chudák se jí o tom asi i zdá neb se furt budí a pláče... debilní čokl... :-(
Lucilka+4 5106

Ahoj!!

5.10.2008 21:23:05
Tak jdu přispět do zamrzlé dikuse, zkusíme oživovat nebožtíka, co to dá, ne? Přece nám to tady ta Dáma nezabije definitivně.
Tam už nestíhám chodit vůbec, takže nevím, jak se holky mají, chtělo by to nějaký souhrn...
My se máme moc hezky, tři děti jsou super, můžu váhajícím vřele doporučit. Sára je kouzelná, začíná povídat a je s ní ohromná sranda, je to takový náš kašpárek, vždycky když vidí, že se jí smějem (hlavně kluci), tak ještě přidá...
Pořád kojím, noční kojení bych už taky celkem ráda odbourala, ale nějak na to zatím nemám morál...
Dám sem alespoň jednu fotku, je skoro nemožné ji normálně vyfotit, jak vidí foťák, tak začne dělat neskutečný ksichty...


Florentinka + 3 38484

Re: Po dloooouhé době

3.10.2008 20:40:01
Tracy, Editka taky bývá na celý den u babiček, když jsem v práci. Ze začátku to předávání bylo s hrozným řevem, rvalo mi to srdce a měla jsem výčitky, že od ní na celej den odjíždím. Ale už je to v pohodě, už mi i zamává a je v klidu.

V tom kroužku jak chodíte se Domík určitě brzo otrká a zapojí. Já se zatím s Editkou na něco takovýho kolektivního organizovanýho moc necítím, připadá mi ještě takový trdýlko :o)

Jinak jsem ráda, že jsem se odhodlala a začínám zase trochu sportovat, potřebuju to jak sůl. Včera jsme byli s T. na squashi (asi po 2,5 letech :o) a od příštího týdne budu chodit na stepaerobik. Těším se jak malá :o)

Pitrs, doufám, že to nebylo přání dobré noci k zimnímu spánku a příště nám napíšeš něco delšího ~;)
Pitrs 28898

Re: Po dloooouhé době

2.10.2008 23:22:55
dobrou noc~j~
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Po dloooouhé době

2.10.2008 8:06:10
Domík přes noc taky ještě nikde nespal,on ho ani nikdo přes noc nechce :(,ale na celý den už několikrát u babičky byl.Dneska už k ní jel a bude tam půldne.ve 12 přijede zpět.A to on je šťastný,to už mi mává,že jako jede pryč.Ale jinak je na mě závislý děsně,jak je semnou tak se chce pořád nosit,takže na mě furt visí a ani k ostatním nechce jít.Včera jsme byli poprvé v klubíčku (cvičení,tančení,hraní s dětmi)byly tam teda většinou děti nad 2 roky a Domík nechtěl ani tančit ani cvičit sebral se a šel si hrát s hračkama :))))) a nikde nechodil po místnosti,ale furt seděl u mojí nohy a hrál si tam.Tak snad se trošku zklepe té nervozy :)) příště už to roztřídí na děti do 2 let a od 2 let,tak nás tam bylo 15 mamin a byl to chaoz
Florentinka + 3 38484

Re: Po dloooouhé době

1.10.2008 21:08:28
Pitrs, já tomu rozumím, to večerní kojení jsem měla taky ráda, ranní jsem měla ráda spíš z praktického důvodu, že u něho občas ještě na chvilku zadřímla :o) no a to noční, to už jsem ke konci brala spíš jako opruz. Bylo mi jasný, že pokud se chci zbavit toho nočního, musím to vzít radikálně. Do toho Estvila se mi nakonec nechtělo, asi na to nejsem ta správná povaha.
A taky to cítím tak, že už na mě teď Editka není tak závislá a nechce se mi ji dávat na noc pryč, myslím, že je na to ještě malá. Naštěstí to babičky zatím ještě nenapadlo. Ale tchýně mi dřív říkala: už ať nekojíš, ať si malou můžu vzít na celej den :o(
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 376  [Dalších 326 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.