| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 376  [Dalších 336 >>]
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 15:46:01
Žabátko - tak to moc gratulujeme chodci - vyčkal si a ted je všechny dožene - možná i předžene :-) zesílel a máš to o.k. nám všichni padali jak padavky, což???? hnisavou angínu -fuj není o co stát... hlavně že je pryč

se školkou fandíme - zatím jsem Sabi nechala jen na těch 5 dní v jesličkách... tak uvidíme kdy pošupajdí do školky- zatím se mi do toho nechce :-)

ahojky a dojdi častěji :-)
x x 15263

Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 14:00:47
Ahoj holky, nakukuju a chci nahlásit, že náš Michálek konečně od 15,5 měsíců chodí a udělal strašné pokroky, dokonce chodí za ruce i do schodů (do 4. patra) a to za každou cenu, vůbec neexistuje, abych ho nesla :-). Zubů má jak kanadská pila (už 4 stoličky), baští všechno co je v dohledu a celkově je to zlatíčko a moc hodný a šikovný :-). My se chystáme kupovat dům, tak snad to vyjde, momentálně jsme ve fázi zjišťování možností financování.
Já jsem na stará kolena chytla u zubaře hnisavou angínu, ale už jsem OK, děti to nechytly. Andrejka chodí od září do školky a zatím akorát pořád soplí, nic horšího, takže máme doma pořád nudle. Zatím se držíme :-). Ve školce se jí moc líbí, nechce odtud ani chodit domů :-).
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Ahoj!!

9.10.2008 8:05:26
Nebojte já vás dočítám. :) jen nestačím vždy na vše reagovat.My máme teď spaní supr,protože Domčovi stačí odpo spánek o 12 do půl 1 takže usíná od půl 7 do půl 8,položím,sednu vedle a do 10 minut je tuhouš.Zato noci jsou katastrofa.Posl.dobou 2x vstávám a jdu do vedlejšího pokoje kde spí podávat dudlíka a pak už ho beru k sobě,většinou byl pak už klid,ale teď posl. asi 3 dny brečí ze spaní,točí se všude možně,katastrofa.
Pitrs 28898

Re: Ahoj!!

8.10.2008 22:06:32
ak já jsem jim fíkla levanduli- a světe div se - do 10-ti minut to zabalily taky... no ne.. před tím ještě byl i plácanec na zadek... ale ne velký a plno ječení -fakt mi zas ruply nervy... usínaly tak hezky a ted večer co večer tohle... to je i na mě moc... a navíc stále SAMA - už se těším až Michal zítra v noci dojede a v pátek mu je hodím a v sobotu je hodím na chvíli k našim - potřebuju vyklidit skříně - nastěhovat klouzačku ze zahrady do děcáku - protřídit hadry - namalovat ozdoby na zeď a spoustu dalších věcí - to jsem chtěla dělat kapsáře a tak... no to teda nevím kdy.. raději sito nechám ušít :-( jenže co se mi líbilo tak paní už nešije - tak hledám dál... bééééééééééé jsem to smolař, co? no nedá se - budou jiné a lepší - určitě....
Pitrs 28898

Re: Ahoj!!

8.10.2008 22:05:12
ruční vysavači mi odešel - potřebuji aby přišel nový... ale už vím jaký chci... BOSCH to je mého srdce šampion - zjištovala jsem si reference a supr.... máš jiný tip - levnější? já měla nějaký bezejména a odešel hodně brzo ... byl to dárek tak ani nemám záručák a už je v popelnici...~j~
Pitrs 28898

Re: Ahoj!!

8.10.2008 22:03:28
ještě jsem si dala večerní hysterák u uspávání a nezvládla žehlení - jdu to zabořit - zítra brzo vstávám do jeslí a do kroužku s druhou a pak rychle vařit a ... no kolotoč...
Florentinka + 3 38484

Re: Ahoj!!

8.10.2008 21:13:18
Čau Pitrs, to je luxus mít soukromou diskuzi ;o) Snad nás v tom holky nenechají..

Zkusím na ten příští víkend písnout ještě Píďalce, jestli by se nechtěla přidat.

Vidím, že máš taky "veselo". Já aby toho včera nebylo málo, tak jsem si večer ještě mezizubní nití ulomila kus zubu - bohužel předního :o( Musím co nejdřív k zubařce.
Dneska se mě tchýně ptala, jestli nechci tlakáč k Vánocům, tak jsem jí řekla že ne, radši jsem si řekla o ruční vysavač, ten s Editkou využiju často :o)
Pitrs 28898

Re: Ahoj!!

8.10.2008 14:45:49
myslím že si pokecám jen s Florentinkou co???? kde jste všichni? Martino.... haloooo dlouho jsi tu nebyla....

tak se mi zas daří :-( - vytírala jsem podlahu - kuchyň vytřená - vytírám - odsunuju sedačky a tak.... prostě všechno (dokud holky spí....) - v kuchyni mi mezitím na vytřenou a uklizenou čistou kuchyn vyprská (téměř celý) náš milovaný "nový" papinák - no jsem byla na vývrat ... ale už jsem se Sabčou upekla i Mufinky tak se mi nálada spravila - sice nejdou vyklopit, ale snad nějaký i půjde :-) ale jsou dobré... a dělala je Sabča tak jsou supr... ahojky Pítrs
Florentinka + 3 38484

Re: Ahoj!!

7.10.2008 17:25:15
Pitrs, však je ještě čas, dáme si vědět, budu ráda, když to klapne :o)
S těma matračkama ti neporadím, zatím jsem to řešit nemusela, ale jistě mě to čeká.

Jinak dneska je den blbec s velkým B. V noci se mi zdál hrozně živý sen, že mi ukradli auto a ráno jsme zjistili, že manželovi přes noc někdo vykradl služební auto - je pryč rádio, raketa na squash a ještě nějaký zboží co měl do práce - super začátek. Pak dojedu do práce, vejdu do kanclu a mzdovka zrovna nadávala na mého muže, že dodal v nepořádku mzdové podklady, seděla zády, tak ji až kolegyně musela taktně upozornit, že už tam jsem :o) taky moc prima akce. Mě se pak zas podařilo zaperlit tak, že jsem se docela dotkla kolegyně, která se právě rozchází s přítelem a docela v tom lítá - normálně bývá v pohodě a děláme si srandu ze všeho, ale dneska byla citově nějak labilní, tak jsem to asi trochu přepískla, nakonec jsem před odjezde domů rozflákala hrnek :o( Už jsem ráda že sedím doma a snad bude zítra líp :o)

Pitrs 28898

Re: Ahoj!!

7.10.2008 9:11:01
ahojky no nebyl to sousedův pes ale nějaký hodně cizí.... to trauma má děsné... je to hnus... jen jdem kolem nějakého plotu kde něco blafne a hned řev nebo mi přinejmenším skočí kolem krku.... :-)

no zatím nevím zda pojedem pátek - sobota - nebo sobota neděle - ještě dám vědět - moc ráda tě ale uvidím :-) bylo by to supr...

tak holky tu už řádí a já mám tooolik práce že nevím kam dřív skočit.. ... ještě se mi do toho v ložnici Sabinka v noci počurala... holky nevím jak tu matraci vyčistím už to bylo potřetí... máte tip jak na to - vždy to jen přejedu vodou s něčím ale stejně .... pak to fíknu aromatikem z Eurony a antibakterialem - ten u nás frčí - fíkám tím i nočník a WC a tak... - no nesmrdí to - to ne, ale pocit je to divný -ona má na své posteli ještě igelitové prostěradlo a na něm normální když se stane nehoda tak to sundám - umyju a je to... ale takto.. ~;((

no za chvíli bude mít svátek- narozky a pak je Mikuláš a Vánoce.... tak už nakupujem dárečky - zatím mám plno blbin s medvídkem Pú a oslem a včera jsem byla koupil potahovou látku na židle - neb naše bílé židle hýří všemi barvami jen ne bílou ~;) tak je musím přečalounit - v té chvíli jsem si zmyslela i vánoční záclonky a ubrus - už jsem ty látky odvezla ke kámošce co má ořezku at to nějak vypadá - já si chci půjčit stroj od mamky a ušít holkám nějaké capiny do pokojíčku, no nevím kdy to všechno stihnu -uvidíme ~j~ co z toho nakonec všechno vyjde... kdyžtak to nechám ušít všechno.... ~;)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 376  [Dalších 336 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.