| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 370] Názory 371376 z 376 
Linky+Jerry3.8.07+Seby31.1.09 59564

Re: Ahoj :-)

16.6.2008 19:14:37
ahoj holky,mam nabidku hlidani ditka...sama mam deseti mesicniho chlapecka,ale je velice samostatny,chodi,spis popobiha uz nejaky ten patek..mohu nabidnout hlidani i u me,mam barak s velikou zahradou na konci prahy,je tu i piskoviste,houpacka...ja jsem jinak 28 let VS...kdyztak mi piste na meil linkopet@seznam.cz
Misenka+Lucinka05+Luky07 50402

Re: Ahoj :-)

16.6.2008 9:55:15
Píďo nebylo to moc řídký, dala jsem jen jeden puding, ale Lukáškovi to fakt nevadilo:-D Ten tomu pak ještě trošku pomohl:-D A pusinky jsou super, Luky je taky dává, nejlépe s vyplazeným uslintaným jazykem...takže mě krásně omeje:-DD Ale je to roztomilý~s~
A s fénem jsi teda měla štěstí! Ještě že se ti nic nestalo!
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re: Ahoj :-)

16.6.2008 9:42:37
Ahojky, Peti to je super, že ti sádru konečně sundají! A v Olešnici je krásně, měli jsme tam oddílovou chatu, tak jsme se tam něco najezdili. Na podzim tam roste spousta hub a pasou se tam krávy z Olmy. Jsem si říkala, že budeme muset na dovču taky někam ke kravám, bo Anika umí jen jak dělá pejsek a jak dělá kravička. Psů tu máme dost, ale krávu ještě neviděla;-)
Misenko to teda musela být megaoslava:oD Škoda, že se ti dortík rozjel, ale myslím, že Lukymu to bylo fuk:oD Nedalas ta moc vody?
Představte si, že mě Anika začala sama bez pobízení pusinkova, holky to je tak kráný~s~~s~~s~
A včera mi v ruce shořel fén:( Normálně z něj vyšlehl plamen, naštěstí jsem ho zrovna chtěla vypnout, tak jsem nemířila na hlavu, ale na mikině mám seškvařený černý kolečko...
Misenka+Lucinka05+Luky07 50402

Ahoj :-)

16.6.2008 7:40:39
Peťko gratuluju k sundání sádry, to bude úleva co? :-)
Ten jablíčkový dort jsme měli taky. Moc se mi nepovedl, když jsem sundavala folii zespodu, tak se mi trochu rozjel, takže to byla spíš taková neforemná hromada:-D ale chutnal nám všem.
My měli oslavu už o týden dříve, hromadnou. Slavili jsem první rok Lukáška, třetí narozeniny měla Lucka a já už 31.
Lukášek dostal klouzajdu a Lucka jí neustále okupuje spolu s Vendy by na tom blbly snad pořád:-) Takže jsem jí musela schovat, protože už jí sjížděly vestoje a to se mi teda moc nezamlouvalo. Lucka sice říkala mami neboj:-) ale já bojim...
A tady je náš šklebící se oslavenec:-D


Oslavenci:-) každý má svůj dort...
Lucilka+4 5106

Peťko,

15.6.2008 21:51:10
ty jsi z Pardubic??? To vůbec nevím!!
V Olešnici je moc hezky, určitě zajděte do modrotiskové dílny, kromě názorné ukázky tradičního řemesla se tam dá pěkně posedět v jejich kavárničce. Moc doporučuju!
Super, že ti už sundají sádru, v těch vedrech to musela být hrůza...
My jsme si užili poklidný víkend, teď dva malí fotbaloví fanoušci dokoukali první slíbený poločas a konečně šli spát, tak bude klid... Hezký večer všem!!
Peťka, Anetka a Markétka 53234

Flor,

15.6.2008 21:31:26
se stroupky ve vláskách mám podobný problém. S Anetkou to bylo horší, Mája už jich má jen trošku. Taky maj holky dlouhý vlásky a asi proto je to složitější je z nich dostat. Mě dr. napsala siliciový olejíček. Vždy navečer jsem jí tím namazala hlavičku a nasadila na 10-15 minut nějakou starší čepičku. Pak jsem krásně stroupky vyčesala a hlavičku opláchla ve vaničce. Fakt fungoval i u Anetky i teď u Majdy. Jo a starší čepičku proto, že to z ní už nevypereš a je na vyhození.(
Holky, zítra mi sundají po 4 týdnech sádru. Huráááááá. V sobotu jsem byla tady na místní zábavě (manža doma hlídal holky). A sama jsem se divila, jak se dá se sádrou po kolena trsat.))))))))))))))))
Jinak my jedeme na dovču v srpnu kousek od Brna - do Olešnice.Je to od nás (od Pardubic) rozumný kus cesty, tak už se nemůžu dočkat.:-D
[<<Předchozích 370] Názory 371376 z 376 
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.