| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 376  [Dalších 16 >>]
Peťka, Anetka a Markétka 53234

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 22:38:33
ahoooj
Leni přeji dodatečně vše nej nej k vaší svatbě. Taky závidím. Hned bych si to zopakovala a holky by si to náramně užily s námi.Už se těším na fotečky!!!
Kamila + Michalka 26.6.07 58583

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 21:24:30
Leni,

také dodatečně všechno nejlepší k svatbě. U nás asi svatba nebude, ale kamarádka mi včera přivezla oznámení na 5.9.2008 na Štiříně.
Kamila + Michalka 26.6.07 58583

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 21:22:38
Ahoj holky,

zase se po nějakém čase hlásím. Jsem po dovolené už týden, ale ještě jsem se sem nedostala. Dovolená byla fajn, až na soužití nás všech třech ;((mamky, mě a Míši). Co jsem pochopila až tam bylo, že mamka nemá čas si užít Míši, tak proto jsme jely všichni na dovču. A to máme k sobě cca 200m, ale 5 let už u našich nebydlím, tak se to projevilo na dovolené. Míše bude tento týden rok a moje mamka zjistila až teď jak usíná (že hlavně při kojení), co jí (diví se že mlíko ji už nestačí), že sbalit si věci na výlet trvá 2x tak dlouho než bez dítka atd. Takže to byl pro ní šok. Já měla největší obavy z pláče (a to Míša moc nepláče), mamka nesnese dětský pláč, syn od bráchy vyloženě řve a to vždycky mamka odchází a když ho náhodou chová, okamžitě ho vrací do náruče Markéty (snachy).
Dopoledne, když jsme vyrazily autem na výlet to bylo v poho, Míša spala, ale večer zpátky buď nemohla zabrat nebo už jí to v autosedačce nebavilo, tak kňourala, někdy plakala. Takže já si začala užívat dovolené až po 4 dnech, ale pořád byla ve mě obava, aby Míša neplakala. Jinak sluníčka jsem si užila, vykoupala se v moři, Míša plavala v bazénu a na moři byla jen v nafukovacím člunu. Měly jsme polopenzi, snídaně byla pořád stejná, a večeře byly vynikající, spousty zeleniny, potom výběr z dvou hlavních jídel a jako zákusek meloun (vodní, žlutý) nebo meruňka, třešně. Ochutnala jsem snad všechny řecké speciality. K pití buď pivo ve vymrazeném půllitru nebo sklenička vína.

Přeji všem oslavencům dodatečně i předčasně všechno nejlepší a ten správný krok do druhého roku života.
Míša ještě žádný krok neudělá, protože nechodí (tedy snaží se kolem nábytku). Uvidíme ve čtvrtek jestli se dokáže těmi svými dásničkami alespoň zakousnout do dortu - nemá ještě zuby (a zatím to nevypadá, že nějaký bude). Zítra jdeme na roční prohlídku, tak doufám, že doktorku nebude opět zajímat, jak moc používá dudlík.

Mějte se zatím krásně a všem klidnou dobrou noc
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 21:00:40
Ahoooooooj !!!
Moc Vás všechny zdravím a děkuji za přáníčka ~s~
Svatba se opravdu vyvedla, byl to fantastický den !!!!! Fotečky snad už jsou na cestě k nám, pak vám tu trošku vytapetuju ~k~
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 12:51:28
Tak to já bych zase Domiho nenakrmila v ruce, židli sedí jakš takš,ikdyž se mele na všechny strany,ale v ruce to by mi asi vyskočil a misku s jídlem hodíl někam na zem ~g~
Hanina K+J 52064

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 12:19:23
Já kupuju skleničky a vařené jí dávám jen občas protože už tak moc nejí tak abych se s ní rvala a ona mi to nechtěla to jíraděj dám tu skleničku. Kouskovitou stravu taky nesní, musí mít ten maglajz a poslední dobou nejlíp i v ruce, musím jí to dávat do misky a lžičku k tomu a ona papá sama. Krmím jí ale vesměs u sebe na klíně, v židličce by se mi nenajedla, to bych jí musela svázat. :(
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 12:08:40
jo a s mým jídlem je taky trochu problém.Své oblíbené jídla má rád,ale když jsem mu chtěla dát rýži a brokolici tak to nesní.Takže vesměs pořád dělám omáčky. :/ Sklenky ty slupne ani nevím jak
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 12:07:24
Hani-to jsem trošku ráda,že v tom nejsem sama.Domík i ty kousky trochu v jídle snese,ale musí tam být i ta omáčka nebo šťáva nebo něco.Holé kouskovité jídlo prostě vyplivuje :( a banán si taky neukousne sám,nechce,tak mu ho musím namačkat,jablko nechce,takže jen přesnídávky.Chleba,rohlík taky jen suchý a to sní tak 2 kousíčky a už nechce :( Jídelní stolek máme plný knížek a hraček ;((
Hanina K+J 52064

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 12:01:48
Ahoj holky
Tracy furt dělám matlanice. Nechce mi vůbec kousky a domácí jídlo taky ne. Kouše sama chleba, jablka, banán, to jo ale v tom maglajzu nesmí být kousky jinak se naštve a je po jídle. Poslední dobou to hrozně bojkotuje, sní všeho tak půlku a už tak od 1/4 je řev a musím jí intenzivně zabávat abych do ní něco dostala. ;((
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Přání pro Leni

23.6.2008 9:43:12
Putunko-já myslím,že právě na roční dítko je to super zázrak když takhle hodně mluví.Říká se,že holčičky mluví dříve,ale i tak.Domi říká jen mama,tata,dede,baba,brm,nene,jo.Toť vše.A pak mluví svou hatlapatinou.Soused odnaproti (nar.3/07)říká už hodně slov,většinou vše opakuje.Veškeré zvíře řekne a i co dělá,umí dobrý den,ahoj,děkuji,kameně,pálí ...no je toho fakt spousty.A to je fakt zázrak.Domča zase chodí už od 10 měsíce,takže teď je na tom pohybově jak některé rok a půl staré děti.Schody pro něj už nejsou problém,vyleze na gauč,na postel,skočí sám dolů.Každé dítko má něco.

Domča mi taky už spí celou noc asi měsíc,ale budí se na dudlíka,nebo jen zakníká ze snu.Ale to spaní přes den máme pořád neustálené.To tím,že ráno vstává jak se mu zachce.Někdy v půl 6 někdy v půl 8,takže my ještě někdy spíme 2x a pak je problém rychle stihnout ještě spánek odpo aby mi tu zase neponocoval.Chodí spát vesměs kolem 8,ale pokud spí jen 1x a vzbudí se např. v půl 2 až 2 tak chodí spát v půl7-7.Včera mi spal hezky od 12-14:30 a večer v půl 8 už spinkal.Takhle by se mi to líbilo.Ovšem dnes vstával v půl 6.~f~

Jídlo-holky jak to mají prckové se stravou?Solíte,sladíte,dochucujete?A děláte jim ještě tu jejich patlanici nebo už jedí normálně brambory,zvlášť maso a zvlášť zelenina?A mačkáte vidličkou nebo zvládají větší kousky?Ptám se hlavně těch jejichž děti jí hůře :))))) Domík právě mi odmítá normálně nakrájený brambor a třeba nakrájenou brokolku,chce to mít namačkané smíchané a nejlépe s nějakou šťávou nebo omáčkou.už vůbec nevím jak na něj,aby mi jedl lépe větší kousky.Sousedka dala klukovi v sobotu na oběd brambory a smažený květák.Já bych teda smažené nedala,ale vůbec si nedovedu představit,že by mi Domík snědl takové jídlo.Dneska byl úspěch,že mi snědl broskev na kousky a nemusela jsem ji mixovat.Zubů má 4 normální,1 zakrslíček a 1 roste :)))))))))
[<<Předchozích 350] Názory 351360 z 376  [Dalších 16 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.