| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 376  [Dalších 26 >>]
Pitrs 28898

Tracy

24.6.2008 20:13:14
tak to chce kámošce držet pěsti - upřímně - je trubka, že ještě někam jela... ale se snad ponaučí a vše dopadne dobře - já u Sabinky rodila v 28tt a pomocí prášků mi ju udržely.... taky jsem byla debil.... a u Sofie jsem si už dávala majzla.... holt občas potřebujem lekci abychom si uvědomily... budem držet pěsti a hlavně at fakt leží a odpočívá - žádné hrdinské činy a tak.... hodně štěstí
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 20:10:59
Peťko - tak já fakt nikdy nic nemixovala :-) jen mačkám vidličko nebo krájím - bylo mi řečeno, že je to tak dobře, že tím mixování se jim to ničí - i kousací reflex nebo co... takže já fakt nejsem zastáncem mixování, víš? a vyhovuje mi to - myslím že v roce je děcko dost velké na to aby jedlo malé kousíčky a ne mixovaný blivajz, ale to je jen můj názor -každý může být samozřejmě jiný.... jinak teda klobouk dolů, že nejíte jen hlávkový salát - to i naše madam je teda oproti Sabince popelnice a spase všechno, ale i tak má SVÉ CHUTĚ.... ;)

Já myslím, že zde nemůže být řeč o ignoraci chůze - do 18-ti měsíců prej mají čas - takže moc blahopřejeme k prvním krůčkům.... at to hezky ťapká - je to šikulka malinká.... jo a kolik měříte?

Tracy a co jíte? my jsme živy na polívkách - zeleninové, masové vývary.... luštěninové... a tak...
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 20:00:21
Kamilo - Sofie má taky ještě dudlík :-) a asi i ještě chvíli mít bude - chich....
Pitrs 28898

ahojky

24.6.2008 19:56:41
ahojky holky - jdu dočíst - uspávám tak - chodím sem a tam... doufám, že na nic nezapomenu :-)

Putunko - Karinka je šikluka že tak hezky mluví.. jak píšou holky, díkta okolo roku jsou supr... Sofie taky žvatlá, no bodejd by ne, má jako vzor ségru a tak si žvatlá a žvatlá...

Tracy - vždyť Domi toho říká dost, ne? neboj každý den přibude něco a za pár měsíců budem říkat, že nebylo jak když mlčeli a mrceli ~j~
Spaní celou noc... :( tak to neznám - ještě snad ani od Sabinčiného narození a to už je 2,5 roku (tichá závist...)
k tomu jídlu - no s kouskama problém nemám - Sofie nikdy a ni Sabinka nejedly mixované - a to Sabi až do roka neměla ani zoubek - není to ozubech - mají dobré tvrdé dásna tak zvládnou téměř vše.... (mimo syrovou mrkev a takové že :-) ) nabídni mu brambor - uvařený celý - třebas na 1/4 nakrázeny -dej mu to do ruky at si kouše -uvidíš půjde to... nebo jahodu taky at si ju z ruky ukusuje (pokud teda jahody dáváš :-)my je máme moc rádi) Sofie jí ráda i maliny a rybíz.... taky dávám normální jídlo - jsem s holkama sama takže stravu uzpůsobím dětským požadavkům - solím minimálně i pro sebe (mažel říká že asi vůbec - chich...) a dávám dětské koření bez glutamanu - jiné už doma snad ani nemám ;) takže my jíme fakt normálně vše... (téměř) ;) ono mi to ani jinak nejde - chce vše co má Sabinka - jinak ječí jak pavián....

holky - moje rada zní... nedávat omáčku - ale fakt vyzkoušet jen vařenou mrkev a brambor - dát do ručky a budou kousat - :-) no já právě nikdy ty skleničky nedávala - nechutnají mi a co mi nechutná nedávám ani dětem ;) nabídnout třeba i 3-4 dny po sobě - i třeba kousek masa at si ukusuje - kuř. prsa jsou na to dobré... samozřejmě bych nabízela co mají prckové rádi - např delou těstovinu - tu trubku - tu můžou ukusovat a tak.... fakt jena to dobrá ta vařená brambora nakájená podélně aby to bylo tenké, ale muselo se ukusovat.... a nejlepší je nechat jim to v ruce at se krmí... Sofie už papá lžičkou úplně sama - je pak všude bordel, ale to se vysaje - vytře a za pár týdnů bude i po bordelu - mám to vyzkoušené - chce to vydržet - v roce a půl si Sabi i sama napichávala jídlo vidličkou -sice jen to co jí chutnalo, ale spolehlivě jedla sama :-) chce to jen trénink... (zase mám problém s tím, když někde jsme - chce sama ato v restauraci fakt nejde ~j~ chápete,že??? :-D
Veruka+8 44787

Re: předčasný porod

24.6.2008 11:42:05
Tracy to asi záleží na jednotlivých případech,někomu se to podaří zastavit a nakonec ještě přenáší,ale jindy zase ne,ale snad to bude dobré,ten 30týden je sice brzo,ale už je velká šance na zdravé mimčo.Každopádně držím pěsti a´t kamarádka vydrží co nejdýl!!!!!Proto já taky i když mě měly asi za blázna,lítala s každou blbostí,ale jak píšu moc držím pěsti ať vše dobře dopadne!!!!!
Veruka+8 44787

Re: předčasný porod

24.6.2008 11:38:56
Ahoja nestíhám jen jsem zblikla,že se Leni vvdávala tak moc a moc gratuluju a přeju v životě to nej nej!!!!!!!!~s~~s~~s~~s~~s~Jinak Vašík zatím ač mu bude zítra 13.měsíců vůbec ještě sám bez držení nechodí tak nevím,možná tak ve 2letech;)Mějte se všechny moc hezky a hlavně buďte všichni hodně zdraví!!!!!!
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

předčasný porod

24.6.2008 9:36:40
HOlky potřebuju radu!!!

má kamarádka je v 30tt stěžovala si na velké otoky celého těla,blbec s tím nešla k dr a ještě si včera jela na výlet do Brna a začla mít velké bolesti,tak ji odvezli do nemocnice a dg. předčasný porod.Teď je na infuzích,tak je to lepší,je šance,že ji to udrží?Má termín zač. září
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: a ještě něco

23.6.2008 23:09:03
tééééda tak to jí fakt parádně.Domikovi jsem zkoušela vařit polívku jednou a poslal mě s ní do háje ~f~
Peťka, Anetka a Markétka 53234

a ještě něco

23.6.2008 22:57:26
dneska se Markétka zapomněla a udělala 12 krůčků. Jinak je to lenoška, tohle fakt nějak zapomněla ignorovat chůzi. Jinak parádně triskově leze. A venku, když má kraťásky, tak aby si neomačkala kolínka tak leze - dlaně + chodidla. prdelku má u toho úžasně vystrčenou. Ale na nožky, to ne. Stojí skoro pořád, ale krok udělá fakt nerada. Při sebemenším zakymácení si pomalinku opatrně sedá a už šup do lezení. Moooc se o sebe bojí, tak vsází na staré osvědčené lezení a do nového se nepouští.grrr. 12 kroků přeci není náhoda. Ale už to potvůrka nezopakovala.a že jsme se snažili.))):-):-D;)~j~~k~
Peťka, Anetka a Markétka 53234

Flor

23.6.2008 22:53:48
synovec měl problém se zácpou dlouho až pak ségra změnila značku mlíčka a byl klid. TAk to je jediná rada co můžu dát. Já se zácpou u sebe a ni u holek problémy nemám.naštěstí
Putunko, no tak je vidět, že Karin bude správná ukecaná ženská. Markétka se taky docela snaží. Nejhlavnější je BA BA. Je to označení pro babičku, psa, když něco padá, nebo hází nebo když chce někomu jednu majznout.)))) Nebo když mě chce vylekat. No možná to má ještě nějaký význam. Je to u nás fakt hooodně frekventovaný.)))))))))
KJdyž něco podává, tak říká krásně NÁ.
Když hladí, říká MÁÁÁ.
brm je motorka.
Jo a kecám Nejfrekventovanější slovo asi není BÁ ale ŇAM. Markétka je totiž pořádná popelnice. Jí téměř neustále. Jak vidí jídlo, je šílená. ňamňamňam. Zní od rána do večera a furt šrotuje a cokoli. Ale při váze 8,75 kg v roce si to může dovolit. Nechápu kam to dává. Je to takový střízlíček. ale když jí to trávení vydrží, tak to bude mít v životě hned o starost (s váhou) míň.
Jinak jí kousky vůbec nevaděj. Ale jídlo jí stejně trochu mixuju, hlavně maso. Aby se jí to dobře kousalo. Neumím si představit jí dát celý oběd v kusech jak sobě. Jedla by asi hodinu a měla by to jak psí čumák. Jinak by problém nebyl. Nevadilo by jí to, ale přijde mi to jako pitomost.a ono je to jedno. Nikdo se nemusí bát, že by se prcek nenaučil na kousky. Jen to holt u někoho bude trvat dýl a u někoho to bude dřív. Zatím je jediná věc co Majdě nechutná - hlávkový salát. Jinak fakt nepohrdne naprosto ničím. Je vděčné jí vařit. Skleničky proto vůůůbec nekupuju. Ona by jí totiž jedna sklenička možná nestačila.)))) Teď jí dávám už třeba jednu sběračku normální polévky tak pak sklenička stačí, ale jinak madam potřebuje malinko víc.))) Ale já opravdu poctivě vařím, hotovky nekupuju. U ní bych se asi nedoplatila.))))):-D
[<<Předchozích 340] Názory 341350 z 376  [Dalších 26 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.