| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 376  [Dalších 36 >>]
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: ahojky

24.6.2008 21:41:50
Pitrs-venku to už nejí vůbec,tam nemá vůbec čas :)))))))))))

no jo,tak nemůžu ji říct,to máš prdlajz bolesti,počkej pak :))) Snad ji to teda udrží.
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 21:37:21
se směju - těm velkým bolestem - taky jsem myslela že byly velké, oproti porodu to bylo brnkačka (ale jak jsem to mohla jako prvorodička vědět, co?) prostě hlavně ležet a ležet - necárat do sprchy a na WC -nepouštět si horkou vodu na břicho a takové... však sama víš... jo a taky nepít tonic - podporuje děložní stahy - taky ten maliníkový čaj neeee a takové ... jo?
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 21:35:30
tak pokud se kontrakce ztrácejí je na dobré cestě (bych soudila....) no vždyť píšu - že jsem ještě 10 dní přenášela - takže se narodila po normálním termínu :-) chich.... takže vše dopadlo dobře - jen jsem až do konce jedla gynypral... to jí ale hodně mamin - je to na udržení mimin...
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 21:33:37
Tracy tak to je těžké... s tím jídlem - to věřím....
no chce to pevné nervy... a u cizích, když jí děti... nechutná mu víc? Sofie mi to z mého talíře spíš bere, víš? a to byl problém do ní něco dřív dostat... jsem štastná, že je to za námi... u obou holek byl přechod z jen kojení na stravu děs běs.... vím jak se cítíš.... prostě to chce klid a zkoušet - hod mu např i vařenou mrkev do ruky, i když chodí a tak... ne jen v židli - sice ti něco upatlá, ale zkus to.... nebo mu to nabízej i venku... tam chutná lépe :-)
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: ahojky

24.6.2008 21:31:48
jojo říkala,že dostává kapáky jeden za druhým a injekce na ty plíce.Bolesti měla prý velké,teď jsou nepravidelné,byla na 2 prsty a už ji dělají jen KTG,nechtějí do ní šťárat
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: ahojky

24.6.2008 21:30:17
a nepamatuješ si nakolik jsi byla cm?a kdy jsi teda nakonec rodila?
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 21:30:03
jo nakonec jsem 10 dní přenášela - neboj doktoři jsou dnes šikulkové -už má kapačky a taky určitě injekci (na vývoj plic ta se dává preventivně kdyby náhodou) a prášky... neboj, snad to bude o.k. - hlavně at poslouchá co jí ti doktoři říkají ...
Pitrs 28898

Re: ahojky

24.6.2008 21:28:08
ahojky no já měla kontrakce po 3 minutách, ale naštěstí jsem se neotvírala ... takže zbývá jen držet pěsti - zkus jí zavolat at je hlavně v klidu - nesmí se tomu poddávat - hrozně těžko se to dělá a dobře radí, vím... ale psychika je hrozně důležitá vždycky....
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: ahojky

24.6.2008 21:21:58
Pitrs-rodila ve 28tt?A jak to s tebou vypadalo?kámoška má nepravidelné kontrakce a je na 2 prsty.Do kterého týdne ti ji udrželi?Jinak co jí no vesměs pořád to samý.Polívky nechce.Vyžaduje patlanice,kousek bramboru by mi nevzal do huby,ono je to sním těžké aby vůbec něco ochutnal.Když už se k němu blížím s lžičkou tak otáčí hlavu a nenene.Většinou mu ji narvu s asistencí knížek,vařeček,misek a dalších.Pak buď hned vyplivne,tak to vím,že jíst nebude nebo zjistí,že je to dobré a jí dál.Dneska jsem mu dělala brambor s brokolicovým mozečkem,jen jsem to pomačkala vidličkou a smíchala a snědl pár lžiček a vyplivoval.Musela jsem mu do toho vlít jeho mlíko,aby to neměl takové suché a ještě pár snědl.On prostě nesnáší ty "suchá" jídla,když mu to neklouže.Do ruky si veme jen sušenku nebo rohlík a přikusuje,jídlo jako oběd nehrozí,to si veme a jen mačká ale nejí.A když jsem mu dala lžičku a ukazovala mu jak se používá,tak ji jen veme a pidlá mi s ní v jídle a pak ji vyhodí.Nemá vůbec zájem se krmit sám.Mu by vyhovovalo nejíst vůbec.Když něco jím já tak kouká,ale když mu to nabídnu zkusit tak jen otočí hlavu a cpe mi to rukou pryč.Ráno jsem mu namazala chleba sýrem a nakrájela na rybičky,už jen narvat do něj ten první kousek aby zjistil co mu dávám bylo umění a pak snědl 4 kousky a dost.On bude špatný jedlík,má to po chlapovi,ten taky jedl špatně.A to s těma omáčkama má prej po mě,já jedla zeleninu jen ve formě omáček. :(
Pitrs 28898

ahojky

24.6.2008 20:43:13
tak se všem omlouvám za ty romány a samomluvu -dlouho jsem tu nebyla tak jsem si to vynahradila svou samomluvou (doufám, že jsem se v přízpěvkách nikoho nedotkla :-) a přeji krásný večer - ještě nakouknu)
[<<Předchozích 330] Názory 331340 z 376  [Dalších 36 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.