| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 376  [Dalších 346 >>]
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

11.10.2008 19:19:20
Chudák Domík - at to brzo vyleze - zoubky jedny protivné, že?

ahojky a hezký večer - spěchám uspat děti a za manželem - dnes je doma :-)~j~
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

10.10.2008 21:45:47
já plánuji Domčovi tu rostoucí postel se zábranou k 2 narozkám,tak snad už to bude pak dobrý.

Štěpi-já už nespím několik dnů a přes den taky hrůza.Domíkovi leze poslední stolička,dneska když brečel tak šla vidět jak jen kousínek chybí dolést jak se ta dáseň drží na vlásku.Včera v noci dostal i nurofen od bolesti a na dnešek mám zase nachystaný
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

10.10.2008 9:36:27
Pitrs, to my máme taky ložnici vedle pokojíčku, a na schody ohrádku. Ale přes den, a večer jsme převážně dole. Já se ani moc nebojím toho courání v noci, jako přes den nebo večer když má usínat.
A navíc mám strach z toho aby tu ohrádku co máme na schody taky nepřelezla, to by byl pak větší malér. Jediný řešení je další ohrádka do dveří do pokojíku, to už by jsme tu ale byli uplně zaohrádkovaný :-))
Vcera jsem ji objevila stolicku - zub. a vcera usla sama a spala krasne celou noc, tak si rikam ze mozna ten zoubek byl pricinou toho nespani..kez by to obdobi bylo pryc
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 22:52:11
Štěpi - ona Sofie to taky lozí přez šprušle, ale je fakt, že spíme v patře všichni - mám zavřenou a zaríglovanou branku, kdyby něco... a pokojíček je od ložnice jen přez metrovou chodbičku - já ze své postele když nechám otevřeno vidím až na ty jejich postýlky... takže je vlastně slyším i vidím :-) vnoci docupitá ke mě - plácne mě po hlavě nebo někde a řekne "koko" to znamená že chce nakojit :-)

v patře bych ji samotnou taky nenechala :-) jo a do postýlky ji každý večer nesu tak 30x :-) doufám, že se to někdy naučí napoprvé - chich...R^~;)
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 20:13:26
Já vás holky taky pořád čtu, a vždycky chci toho tolik napsat a reagovat ale nějak nemám čas.
Takže ve zkratce. Pitrs Sofinka je hrozně hezounká a roztomilá, obvzlášt jak spí v té postýlce. Postýlka dobrá, ale u nás by neprošla, lezla by i přes ty šprincle. Prostě ještě není na velkou postel připravená, neudržela bych ji v ní a má pokojík nahoře v patře a takže by byla bez kontroly a mohla by si tam dělat co chtěla a já bych měla strach..
Jinak já byla v úterý na laserový operací očí, teda jednoho další mě čeká další týden, Barča to s babičkou zvládla parádně, dokonce pak ke mě ani nechtěla, no babí je jednička
Flor, můžu se zeptat jak často pracuješ? uplně ti to závidím, já pracuju na půl úvazku z domu, ale nikdo mi Báru nehlídá, kdybych tak mohla občas někam vypadnout........
tak já jdu pro změnu zase uklízet
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 20:13:18
Já vás holky taky pořád čtu, a vždycky chci toho tolik napsat a reagovat ale nějak nemám čas.
Takže ve zkratce. Pitrs Sofinka je hrozně hezounká a roztomilá, obvzlášt jak spí v té postýlce. Postýlka dobrá, ale u nás by neprošla, lezla by i přes ty šprincle. Prostě ještě není na velkou postel připravená, neudržela bych ji v ní a má pokojík nahoře v patře a takže by byla bez kontroly a mohla by si tam dělat co chtěla a já bych měla strach..
Jinak já byla v úterý na laserový operací očí, teda jednoho další mě čeká další týden, Barča to s babičkou zvládla parádně, dokonce pak ke mě ani nechtěla, no babí je jednička
Flor, můžu se zeptat jak často pracuješ? uplně ti to závidím, já pracuju na půl úvazku z domu, ale nikdo mi Báru nehlídá, kdybych tak mohla občas někam vypadnout........
tak já jdu pro změnu zase uklízet
x x 15263

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 19:57:51
Pitrs máš pravdu, on moc nepadá, jsem ráda, že nezačal chodit brzo. Myslím, že fakt dohání a už chodí pomalu stejně dobře jako prťata, co chodí od 10 měsíců :-).
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 19:43:34
Žabí ahojky, tebe už jsem tu nepotkala ani nepamatuju.A jak se mí tvoje zdravíčko???? A co malý?Jste v pohodě?
Budete kupovat dům, to je dobře.A to novější nebo budete opravovat?My začeli v létě stavět nanovo,teď jede hrubá stavba,tak vím o čem mluvíš.Nechceš hodit fotečku domečku?
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 19:43:22
Žabí ahojky, tebe už jsem tu nepotkala ani nepamatuju.A jak se mí tvoje zdravíčko???? A co malý?Jste v pohodě?
Budete kupovat dům, to je dobře.A to novější nebo budete opravovat?My začeli v létě stavět nanovo,teď jede hrubá stavba,tak vím o čem mluvíš.Nechceš hodit fotečku domečku?
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

9.10.2008 19:43:20
Žabí ahojky, tebe už jsem tu nepotkala ani nepamatuju.A jak se mí tvoje zdravíčko???? A co malý?Jste v pohodě?
Budete kupovat dům, to je dobře.A to novější nebo budete opravovat?My začeli v létě stavět nanovo,teď jede hrubá stavba,tak vím o čem mluvíš.Nechceš hodit fotečku domečku?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 376  [Dalších 346 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.