| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 376  [Dalších 86 >>]
Zobpusinka 41577

Re:

2.7.2008 10:03:57
Ahojky Pitrs nezdá taky chci minimálně do roku a půl. Jen jsem se ptala, jelikož všechny kámošky už v roce přestaly. Jen mě mrzí, že Filda je pořád nemocný asi jsem si já bláhová myslela, že když budu kojit, tak bude zdravější. :-(
Pitrs 28898

Re:

2.7.2008 9:45:19
Zlobpusinko - ahojky no já taky kojím - zdá se ti to dlouho? mě teda ne? chci minimálně do roku a půl... ale uvidíme jak na tom budem s odvykáním a tak jak to prostě půjde - všemu nechám volný průběh, ale s tím že se saje i několikrát denně a jí mi ted jen ovoce a kojíme tak jsem za kojo ráda - když je chladno tak i hezky jí, ale jak je hic tak jen to ovoce :-)

Leni teda to jsou krásné svatební fotečky - musela být sranda, co???

Zobpusinka 41577

Re:

2.7.2008 9:31:10
Holky kam teď chodíte nejvíc pokecat sem na rodinu nebo na dámu? Omlouvám se za překlepy.. :-D:-D:-D:-D
Zobpusinka 41577

Re: Leni,

2.7.2008 9:16:37
Leni klášný fotečky...:-D Kolik jste měli hostů? Máš krásný dětičky.. Už je z Míšu velký chlapík.. :-) Fakt nádherný.. :-);):-):-D
Zobpusinka 41577

Re: Leni,

2.7.2008 9:11:47
Ahojky holky..
Jak se máte?? Já celkem ok. Pronajímáme si konečně byt. Sice je grozně maličkej ale bude to stejný jako tady akorát budem konečně sami. Jinak Fildu úpořád kojím taky ještě někdo kojíte? Taky musím napísat, že i když ho pořád ještě kojím je pořád nemocný. Po týdnu co byl nemocný je teď zase, tak jsme dostaly něco na imunitu. Jinak oslava se celkem povedla. :-):-D
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Re: Leni,

2.7.2008 7:19:02
Holky díky moc ! ~s~ Jinak odkaz na album máme v seznamu v červnovým deníku ;)
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re: Leni,

1.7.2008 23:35:44
Leni máte nádherný fotky, neskutečně ti to slušelo a všechny ty přípravy stály za to, nádherný šaty, účes, dort, kytka... Jsem moc ráda, že vám všechno vyšlo a přeju jen samé štěstí.
ráda bych ti to napsala na tvoje stránečky, ale nedalas sem odkaz a já už si jím nejsem jistá, tak ti to tam pak zkopčím;)(taky jsem si schovávala všechny gratulace a gratulace k narození dětí jsem jim i přepsala do alba, tak tě chápu:-D)
Pitris, Sárinko, je mi líto, že marodíte, rychle se uzdravte!
Lucilka+4 5106

Leni,

1.7.2008 20:24:23
fotky jsou krásné. Moc ti to slušelo a kluci byli strašně roztomilí. Je fajn, že se vám to tak pěkně vyvedlo...
U nás se též marodí, Sára měla hroznou noc, myslela jsem, že zuby, ale dneska má horečky kolem 39. Tak uvidíme, co zítra, k doktorce jsme měli jít na roční prohlídku, tak půjdu asi s marodem...
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Re: Tak teda naše svatba :)))

1.7.2008 18:35:59
Jinak všechny moc zdravím !

Zahlédla jsem tu dvě princezny- krásný fotečky !!! ~s~

Všem oslavencům dodatečně i předem vše nej
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Tak teda naše svatba :)))

1.7.2008 18:31:15
Předem se moooc omlouvám za zahlcení...

Byla šílenost, vůbec ty fotky na web vybrat, pak to množství ořezat, nějak rozmístit, poskládat a teď se pokusím udělat ještě užší výběr :)) sem ;)

Takže nějaké fotečky, ještě jednou omluva za množství, fakt jsem nevěděla co vybrat...

U Libeňského zámečku


Jdeme na to :)


S naší úúúžasnou družbou :) Miška krásně mašíroval, i když měl o 2 čísla větší boty :)))






Všimněte si neposedného svatebčánka :)




Prstýnky


Polibek


Podpisy- vidíte tu svatozář ? :)))














S prima "červnovýma" babama :D


Foukali se bubliny :)




Všimněte si stejných obleků těch mých chlapů :)


Nejspokojenější rodinka ! :)




S družičkou












Jedeme na hostinu :))




Jelikož jsme se svatbou čekali na ty naše zlatíčka, kde jinde by se mohla odehrát, než....... v dětském koutku :))))
Koukněte na ty úžasné kravičky na zdi :))



Naše první manželské jídlo


Teda až tady :))


Na tyhle dva jsme se svatbou čekali :)




Byla tam opravdu legrace, nebavili se jen děti :))






No, Péťa se ptal, kdy bude zase svatba :))))))))

Nafukovali jsme i balonky :)




Kytička a dortík


Druhá oslava (s kamarády) proběhla v Černošicích




Ještě nemám všechny fotky, z této druhé oslavy, na našich stránkách budou doplněny později.

A jako třešínka na dortíku- moje tři zlatíčka i se zapomenutýma korsážema. No nejsou úžasný ??? :))


Fakt jsem ani nevěděla co vybrat :-/ Kdo chce, ostatní i s menším popisem najde na našich stránkách ;)
A ještě jsem vás chtěla poprosit- pokud vám to nebude vadit a budete chtít, pište nám vaše reakce na naše stránky do vzkazů, tam to zůstane jako památka a nezapadne to tady v diskusi. Díky ;)
[<<Předchozích 280] Názory 281290 z 376  [Dalších 86 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.