| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 376  [Dalších 96 >>]
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: ...

2.7.2008 21:49:39
:-D
Můj chlap je v práci od rána a přijde zítra ráno a ikdyž Domík udělá přes den šílenej bordel tak tu mám večer uklizeněji než když je doma.
Pitrs 28898

Re: ...

2.7.2008 21:47:39
ahojky no já využívala volných chvil po večeru- když jsem něměla dlouho počítač tak mám deficit - víš? chich..
ale dnes jsem dojela večer od našich - no a řeknu ti ten bordel v kuchyni no děs... MM říkal že to uklidí, no a teda neuklidil... si to zítra hodím - já jsem ještě stále trochu marod... ale už se to lepší - MM dojede až v soboru

já to taky nemyslela zle - no psané slovo zní jinak, že?
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: ...

2.7.2008 21:38:29
jen reaguji trošku na Žabátko když psala Zobpusince,že kdyby nekojila,tak by byl nemocný ještě více :) A nebylo to myšleno nějak zle :)

co ty,nudíš se?Tu vždycky skejnem jen my dvě večer co?Domík spí,chlap v práci,v telce houby...
Pitrs 28898

Re: ...

2.7.2008 20:44:31
Tracy - ale tady nebyla řeč o tom jaký vliv na imunitu má kojení - jsem také názoru, že to s tím zaz až tak moc nesouvisí.... příkla dítě kojeno 3 roky - nemocné imrvére a druhé na UM a zdravé jak řípa - si nevybereš - já myslela, že je to o tom jak dlouho chci kojit... víš? :-)
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

...

2.7.2008 20:42:27
tak já tu asi budu jediná s jiným názorem,ale podle mě nemá kojení na nějakou nemocnost žádný vliv.Domík kojen 3 měsíce,první 3 měsíce měl 2x zánět močáku,pak už jsem nekojila a od té doby je jako rybička,2x akorát rýma a to 2dny a dost.Sousedka kojila do roka a malý je nemocný co 3 měsíce a to tak,že jezdívají na pohotovost,jí antibiotika a leží se 40 horečkama.A takových případů znám víc.Jo a jinak Domča taky jedl ten colinfant :)
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Re:

2.7.2008 13:15:18
Žabí My spolu letos budeme 12 let My jsme právě se svatbou čekali na ty naše dvě zlatíčka ;)
x x 15263

Re:

2.7.2008 11:36:33
Píďo tak si pořiďte ještě jedno a budeš kojit do aleluja :-).
Já taky pořád ještě kojím, ale je to jak píšeš, pořád kouká co se kde děje, nejochotněji pije před usnutím po polední, večer a v noci. Musím ale říct, že zatím je nemocný podruhé, prvně to chytil ode mě před Vánocemi, nějaká viroza a teď taky viroza, ale docela se ho to drží, myslela jsem už včera, že je to za námi, ale večer a v noci mu to zase vylezlo až na 39,5. Od rána od 4 nemá teplotu a řádí zase jak černá ruka, tak se obávám, že odpoledne mu to zase vyleze.
Zobi vem si to tak, kdybys třeba nekojila, byl by nemocný ještě víc. Já jsem docela ráda, že jsem Mišákovi dávala ten Colinfant, myslím, že to byla dobrá investice.
Leni fotky jsou krásné a moc Ti to slušelo, vlastně všem. Zajímavý, že máš tmavýho manžu a děti jsou dočista po Tobě, u nás je to zase na opak, oba jsou tmaví po taťkovi :-). Některý ty geny jsou hold silnější. :-)
Já teda nevím, ale u nás už asi ani žádná svatba nebude, přece jen už jsme spolu přes 10 let, ale i kdyby, tak by to bylo jen se svědkama a bez bílých šatů, to už by mi přišlo docela srandovní, nasoukat se do bílého a vedle sebe mít dvě vlastní děti. Já na ty velké oslavy nejsem a ani jsem nikdy nebyla, což samozřejmě neznemaná, že je to špatně, jen, že to je mimo můj naturel.
Leni přeju hodně manželského štěstí a pohody a ať Vám to s papírem klape minimálně stejně dobře jako bez něho ;-).
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re:

2.7.2008 11:12:54
Ahoj Zobi, gratuluju k bytu, ve třech vám bude určitě líp!
Myslím, že to víc žije na dámě, ale já teda dámu nestíhám vůbec a rodinu opravdu jen sem tam, takže mi docela vyhovuje, že to tu moc nežije:o)
A kojit jsem taky chtěla alespoň rok a půl jako Kubu, ale vypadá to, že to asi nevyjde, naše slečna potřebuje koukat okolo a žít, přece se nebude zdržovt nějakým kojením. Takže se sice přisaje, ale hned kouká, co by kde provedla a maže pryč. Dávám tomu tam měsíc. A v noci dnes pořád mrčela, až jsem nevydržela, vrazila jí Sunar a spala jak mimino. Tak je mi to tak nějak líto, přece jen je to asi naposledy:o(((
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Re:

2.7.2008 10:25:52
Zobí, já chodím hlavně na Dámu, ale v teď když jsme na chatě už moc nestíhám, a teď okolo svatby už vůbec. Ale od září to bude zase lepší :))))
Leni, Péťa*10/01&Míša*6/07 18678

Re: Leni,

2.7.2008 10:24:37
Holky díky moc ~s~
Sranda opravdu byla, byl to super den, prostě BOMBA ! R^
První oslava byla jen rodinná, tam nás bylo asi 15, a na druhý (pro kamarády) nás bylo 36 :-)
[<<Předchozích 270] Názory 271280 z 376  [Dalších 96 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.