| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 376  [Dalších 116 >>]
Pitrs 28898

Re: Weleda

9.7.2008 20:03:35
Sneaker - já nemám pocit z umytého dítěte - pokud ho něčím nesjedu, víš? prostě Sofie je patla - má na sobě večer tunu písku, kamínků, ulepená je od všeho... no prostě to chce něčím umýt... pipku a zadek umývám tím intimním mýdlem - to je o.k. :-)
Pitrs 28898

Weleda

9.7.2008 20:02:15
ahoj zdravím
tak mám dobrý pocit z té Weledy - je sice drahá, ale asi to bude o.k. - nesmím to zakřiknout, že? za dva dny se toho moc poznat nedá, ale řekla bych, že to v té vaně na děckách udělá takový film a voda je pak moc nevysuší - vyřadila jsem vše jiné -jedu jen Weledu i opalovák a mléko a to do vany... jen pipku dělám Intimem :-)

ještě zkusím asi tu konopnou kosmetiku - třeba by se nám to zahojilo úplně (zatím mi stačí že se to nezhoršuje);)
sneaker a Rozárka 31502

Re: Tak druhý pokus

8.7.2008 23:35:41
Pitrs já do koupele vůbec nic nepřidávám, maximálně jen na pokajděnou prdku. Rozárka byla taky vysušená, tak používám po koupání krém Ambiderman, je to bez vůně a prodává se to v lékárně (je to základ pro masti). Krásně to promazává.
A taky prej je dobrý od salusu tohle http://www.salus-mh.cz/biokarite/ ale to mám ozkoušený jen levanduli, když se Rozárce spálil krk od sluníčka a ten dětskej když jí masíruju, jinak ještě na cvičení kam chodíme, holky chválili ten atopikderm, že prej pomohl na vysušený místa i když jiný masti nepomáhaly
Pitrs 28898

Re: Tak druhý pokus

8.7.2008 22:01:48
jmenuje se Cannaderm...
Pitrs 28898

Re: Tak druhý pokus

8.7.2008 20:48:47
ahojky - tak dnes se holky pocákaly v kalužích - mám i fotečky jak to stáhnu tak vám něco hodím :-)

jinak se jdu pochlubit - Sofinka se už fakt krmí sama :-) zvládá i polívku a jogurt - když má velký hlad tak není ani moc špinavá - takže fakt paráda - jinak je bordel všude kolem - samozřejmě ji ještě dokrmím, ale i tak je to úleva :-)

v pátek plánujem výlet vláčkem- snad nám vyjde počasí :-)

tak ahojky a zase nakouknu - nějak to tu vázne jak je venku hezky, co??? nikomu se nechce moc sedět u PC - se ani nedivím - my si to taky pořádně užíváme....

jo holky máte někdo zkušenosti s kosmetikou do Justu? oni ju už nevyrábí a tak jak mi došla tak maj hoky hodně vysušenou pokožku - zkoušela jsem Bubchen a Baby love, ale ani jedno nám nevyhovuje - Sofie má úplně fleky vysušených míst na nohách ani olej do vany Balneum Hermal nám nepomáhá - asi zas budu muset převařovat tu levanduli, dnes jsem zkusila koupit přísadu do koupele od Weledy a tak uvidíme.... čím umýváte vy? jo Sebamed mi taky nepřišel to pravé ořechové tak nevím už co? ještě mám na ty suché místa vyzkoušet nějakou konopnou kosmetiku - zkoušely jste? název zjistím a napíšu :-) (večeer jak mi dojde sms-kou)
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Tak druhý pokus

8.7.2008 9:25:26
Ahojky!
Krásný fotečky! Fakt to strašně letí nedávno to byly takový malý prdítka a teď už to lítá a zlobí jako čert.
Jdu dočíst.
Katy+ Ela 01/04+ Teri 05/07 50958

Re: Tak druhý pokus

7.7.2008 15:28:17
Ahoj holky, jsem od sousedů květnovek, moc bych vás chtěla poprosit o hlásek, ráda a určitě vám to oplatím, dekuju moc

http://www.hamanektv.cz/cs/soutezni-videa/269-obrazek/
Renda, Aneta 4/04 + Nicol 7/07 18451

Tak druhý pokus

6.7.2008 22:19:40
Nikolka má jeden rok aneb tak jde čas:815:

V porodnici


odchod z porodnice (fakt jsme rodila v červenci?:)


3 týdny


2 měsíce


3 měsíce


5 měsíců


7 měsíců


9 měsíců


11 měsíců
Renda, Aneta 4/04 + Nicol 7/07 18451

Re: Ahoj po dlouhé době

6.7.2008 22:11:14
Aha, tak to je teda nádhera, ono to asi musíé být uloženo na Rodině, aby to šlo, chjooo, já to mám jen v albu na Dámě:(
Renda, Aneta 4/04 + Nicol 7/07 18451

Ahoj po dlouhé době

6.7.2008 22:10:24
Ahoj holky, už sem skoro nechodím, i když občas čtu, tak se jdu alespoň dneska, pro nás významný den, připomenout, Nikolka má dneska rok, strašně to uteklo, házela jsme na Dámu tapetku, tak abych vás neochudila, tak tady je i pro vás:

Nikolka má jeden rok aneb tak jde čas:815:

V porodnici


odchod z porodnice (fakt jsem rodila v červenci?:)


3 týdny


2 měsíce


3 měsíce


5 měsíců


7 měsíců


9 měsíců


11 měsíců
[<<Předchozích 250] Názory 251260 z 376  [Dalších 116 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.