| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 376  [Dalších 126 >>]
Pitrs 28898

ahojky

14.7.2008 8:42:15
ahoj dojela jsem večer a hned za chvíli jedem zas pryč - tak jen vybaluju a balím :-)

musela jsem na skok mrknout - ahojky a hezký den...
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Hezkou neděli

13.7.2008 7:34:58
Peťko, moc gratuluji Markétce k chození. Leuška teda zatím nechodí (mně to neva :-) )

Pitrs, já používám na děti přírodní kosmetiku. Většinou od Logony, něco od Weledy. Ale Logona zatím vede
Logona
funguje dětem i na suchá místo a různé pupínky.

Včera jsme byli v našem plavání natáčet pod vodou. fotky a video budou až tak za měsíc, ale něco vyfotil manžel "ze břehu". Už jsme natáčeli, když byl Davča ve věku Leušky, teď byli ve vodě oba :-)

a jdeme na to (bez ksichtu by to nešlo :-) )


naše děti a já




:-)


odpočinek :-)


plavu, vážně :-)


jdeme pod vodu (mám brýle, abych se líp orientovala pod vodou :-) )


Přeji hezkou neděli, i když v Olomouci počasí nic moc.
Peťka, Anetka a Markétka 53234

Markétka už taky chodí

12.7.2008 22:28:11
ahojda, jen v rychlosti - Markétka už taky konečně chodí. Ujití asi tak 10 metrů v kuse jsme se dočkaly v jejích 13 měsících a pár dnech. slááááva. Já na chození nechvátala, ale když je teď věčně namoklá tráva, tak je to vzhledem k lezoucímu dítěti veliký problém. A slečna si nějak nenechá vysvětlit, že nemůže po mokrém po kolínkách.)))) Jo taky už vyleze na klouzačku - 5 schůdků. Takže když chci na zahradě něco udělat aniž bych se bála, že si natluče, musím klouzajdu povalit na bok.)))))))))))))~j~
Všechny zdravím!!!
Pitrs 28898

Re: ahooooj

12.7.2008 13:37:10
Stěpi - kortikoidy jsem nikdy neměla - nemám to ráda, takže až v nejvyšší nouzi bych k tomu přistoupila, má to prostě jen ty suchý místa takže to zkusím tou konopnou - zatím ale musím říct že pomáhá i ta koupel z Weledy a mléko z té Weledy - mám i opalovák, takže nic jiného momentálně nepoužívám abych to vychytala - si to fakt měla z mýdla Baby-love :-( a to jsem ho používala - jak změnily ty obaly jakoby změnily i složení tak nevím... :-) nebo se mění malá :-)

ahojky mizím a fičím pryč ahoooooj jak dojedu mrknu na vás :-) a díky za reakce :-)
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: ahooooj

12.7.2008 10:40:45
Pitrs, konopnou mam taky. Dětská řada se jmenuje robátko, mám mast (mala mela jeden cas exem - alergie na banan) tak ta zabirala paradne a olejicek je taky super, pouzivam ho jen kdyz ma pupinky a krasne to zhoji, ale je dost draha, tak ji normalne nepouzivam. Ja si koupila konopny mydlo a taky mast na exem a taky mi hodne pomaha. Ale nesmi se pouzivat na kuzi, na kterou se nanasela kortikoidni mast, nesnasi se to dohromady
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: ahooooj

12.7.2008 9:28:19
Ahojky!
No je znát, že už prdíka lítají a nemáme tolik času jako když jen leželi v postýlce a nehli se.
Taky mám všude prach a nestíhám,ale jak říká manžílek čas na kafe s kamarádkou si vždy najdu.
No co stejně práci nikdo za mě neuděla a není zajíc neuteče mě,tak proč se jen honit, že jo?????
DasaVal+Patrik07+Verunka10 57622

ahooooj

11.7.2008 23:40:04
ahoj holky,
tak jsem tu zase po stráááááááášně dlouhý době, a koukám pěkně to tu prořídlo. Nezapomněla jsem na Vás, jenom nemám vůbec čas, to moje rarašidlo Patýsek mi dává pěkně zabrat :O) takže počítač vidím jenom přes tu šílenou vrstvu prachu :O)
Hrozně to letí, je to fakt šílený :O) nedávno jsme jely z porodnice a už je rok za náma - pěkně to letí. Občas si říkám, že jsem si to snad ani neužila :O)
Tak jo zase vás všechny zdravím a snad teď budu více pročítat, tak pište a nenechte se pobízet a hlavně fotečky vkládejte :O) Pa pa
Pitrs 28898

Re: dotázek

11.7.2008 15:00:22
holky a tu konopnou kosmetiku někdo máte???
s tou Welledou jsem fakt spokojená - máme i opalovák - mléko a to do koupele a supr.... fakt dobrý, nezhoršuje se to, možná i lepší, ale je potřeba to vyléčit tak chci zkusit tu konopnou kosmetiku, co vy na to??? kdo to máte?
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: dotázek

11.7.2008 12:26:01
Ahoj Holky, zdravím po dovče, Chorvatsko jsme si užili, sice to bylo náročnější než doma, kde už to máme všechno zajetý, ale bylo příjemný někam vypadnout a taky že se trochu staral manžílek :-)
Co se tyka kosmetiku pouzivam taky weledu, koupila jsem si ted klasicke weledacke mydlo, sice stoji stovku, ale vydrzi dlouho a olejicek weleda pouzivame od narozeni a pekne promasti
Pitrs 28898

dotázek

9.7.2008 20:45:46
holky a není na diskuzi někdo těhu? já už v této době byla ve třetím měsíci :-) chich....
[<<Předchozích 240] Názory 241250 z 376  [Dalších 126 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.