| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 376  [Dalších 136 >>]
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Jinak

22.7.2008 7:57:52
Ahojky!
Pitrs to jenom pár jedinců nikam nejede.My až příští rok.Taky přeju krásné léto.
Pitrs 28898

Re: Jinak

21.7.2008 21:18:25
tak tady pusto prázdno - jde vidět jak všichni dovolenkují :-)

přeji všem krásné léto :-)

Pitrs 28898

Re: Jinak

18.7.2008 9:28:35
Žabi - to jsou starosti, co? držíme pěsti aby to bylo co nejvíce o.k.

holky tak musím říct, že Weleda nám pomohla - supr a díky za tipy

jinak Sofie začíná jezdit na motorce tak mám zas o starost navíc - takže tahám kočár a dvě motorky do města... neb každá musí mít jednu - nebo na ulici chodíme se dvěma kočárky.... včera od tety dostaly úplně stejné miminka s příslušenstvím - aby se prej nehádaly... už nám to pěkně začíná :-)

x x 15263

Jinak

17.7.2008 13:40:08
výsledky histologie jsou OK, ale je to prej nějaké předrakovinné stádium a musí to jít ven v každém případě. Když to nepůjde kolonoskopicky, tak by mě museli kuchnout. Uvidíme.
x x 15263

Re: ahojda

17.7.2008 13:38:54
My teda s nočníkem neblázníme, když se začíná moc brzo, je to jen reflex, ale ne vědomé pochopení toho co a proč. Takové děti se pak kolem 3 a 4 roku počůrávají mnohem častěji než ty, které se naučily na nočník až kolem 2 roku. Naš Andrejka se naučila ve 2 letech asi během 14 dnů a od té doby měla plíny jen na noc a od 2,5 roku je bez plen definitivně.
Pitrs 28898

Re: ahojda

17.7.2008 9:17:11
ZDAVÍM - BYLY JSME NA CHALUPĚ U KAMARÁKDY - ŠKODA ŽE NÁM NEVYŠLO TO POČASÍ ALE I TAK TO BYLO SUPR

holky vy už blázníte s nočníkem? myslím je fakt hodně brzo - uměj ovládat tyhle věci u úmyslem až myslím okolo 18měsíce - tak nevím - to je každého věc... že jo? já si ještě počkám - plíny mi neva a když je hic jsme venku jen v kalhotkcáh...
ahojky
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: ahojda

17.7.2008 9:01:43
Ahojky!
U nás to taky s nočníkem vůbec nejde.Pro toma by to byla úžasná hračka,ale ni c víc.Když ho tam posadím chce dolů a rozhodně ne čůrat.A když se ho snažím zabavit tak se stejně nevyčůra a jak ho sundám a zabalím tak hned i kajdí.Tak jsem to vzdala a zase někdy zkusím.Však ono se to nezblázní.
Škoda že nejsou hice aby lítali nahý.
DasaVal+Patrik07+Verunka10 57622

ahojda

16.7.2008 21:57:18
Žabátku držíme pěstě, ať dobře dopadne a hlavně přejeme aby se ulevilo.
Musíme se pochlubit, Patrik včera dopoledne zkoušel stabilitu na nožkách a odpoledne se rozhodl, že udělá pár svých prvních kroků. No je to borec, a když viděl, jakou mi to udělalo radost, tak to opakoval až do úplného vyčerpání. Takže dneska to zkoušel znovu a znovu, prostě objevil, že se dostane rychleji kam chce :o) a hlavně výš :O)
Jinak kdo ještě kojí, tak to smekám, a přeju silné nervy :O)
Holky, vím, že tu moc nechodím, takže jste to už asi probíraly, ale jak mám naučit Papulíka na nočník????
díkes Dáda
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Ještě nechodíme

16.7.2008 9:45:33
Ahojky!
Žabí to bude určitě dobrý, budeme držet palečky.Nejhorší je to čekání,ale pak ta úleva!!!!!!

U nás se už chodí a i Adélka chodila brzo v 11 a kousek.Lítá jako dráha.
x x 15263

Ještě nechodíme

16.7.2008 8:04:03
Ahoj holky, tak Mišák ještě pořád nechodí, dává si na čas, ale jsem zvyklá, Andrejka začala až v 15,5 měsících. Mišáka vidím tak do měsíce, že by mohl začít. Je tady ještě nějaký další nechodec? :-)
Nevím jestli jsem už psala jaké měl Mišák v roce míry: 10750g a 83 cm.
Jinak je to ale torpédo, vleze všude a na všechno, nemůžu ho ani v klidu nakrmit, nevydrží sedět ani 5 sekund bez hnutí. Kojení jde pomalu do háje, napije se pořádně už jen v noci v polospánku, jinak na to nemá čas, pořád kouká kolem a pouští se a to se na to můžu vykašlat.
Jinak já jsem marod, měla jsem krev ve stolici, tak jsem myslel že hemeroidy, ale on polyp, tak mi ho budou při kolonoskopii koncem měsíce odstraňovat a prohlídnou zbytek střeva. Mám strach z histologie, no snad to bude OK.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 376  [Dalších 136 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.