| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 376  [Dalších 146 >>]
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Pitrs

26.7.2008 9:23:35
Ahojky!
Zob proč v nemocnici, co je malému?????
Zobpusinka 41577

Re: Pitrs

26.7.2008 8:33:59
Ahojky holky!
Tak jsme zase skončili v nemocnici. :-( Už jsme ale stihli aj dojet domů co je nového?
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pitrs

25.7.2008 17:31:40
ahojky

tak my jsme s jídlem stále na stejném bodě.Domík stále protestuje.Je to u nás fakt naprdky.Ráno mlíko,pak přesnádávka,oběd,jogurt a kaše.Rohlík mi ji jen suchý a to s ní jen kousek a zbytek hodí psovi.Sýr vyďobě a sní holý.Dospělácké jídlo mi nejí,on nejí ani to co mu uvařím,jen příkrmy a už mě s tím se.e.Furt mu vyvařuju a pak to vyhazuju.
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Pitrs

25.7.2008 13:10:23
to je náhoda, já si zrovna předevčírem Hartan Buggy objednala. Byl to můj sen už u Davči a teď jsem si ho splnila. Snad nebudu litovat, mám trochu strach z těch golf. rukojetí.
Taky je to můj poslední kočárek, tak jsem si ho prostě "musela" objednat ;)
Dodací lhůta je teda dlouhá (cca 8 týdnů), ale dětský ráj (www.detskyraj.cz) má ještě jedny poslední v červené barvě


Nadstandartní očkování na spalničky nám dr. taky nábízel, ale ještě nevím. U Davči jsme měli klasiku a v pohodě.
A jídlo už taky neřeším (teda nedávám ji smažené a tak), ono to s druhým prckem je trochu jiné. Když má Dáda, musí dostat i Leuška. I brácha přijde a ulomí ji půlku. Co mu mám na to říct? :-)

A jedna aktuální z písku

StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Jinak

25.7.2008 12:26:12
Ahoj holky,
chtěla jsem se optat na očkování, doktor mi nabídl že je možné si koupit nadstandartní očkování na zarděnky, cena je 700,- za jednu dávku a prý je pro dítě mnohem šetrnější, máte někdo zkušenost????
A taky jsem se chtěla optat jak jste na tom s jídlem, my jsme zklouzly pomalu k "dospelacke" strave, samozrejme ze ji to tak nekorenim, ale trochu jdou predsevzeti stranou, tak nevim jestli to je velka chyba nebo jste na tom stejne...
Jsou to spise vyjimky ale v chorvatsku si se mnou dala zmrzku, ochutnala hranolky, pizzu a v hospode mi minuly tyden snedla hovezi vyvar a kus rizku...jak jsou na tom vase deti?
mamina_07 56300

Re: Jinak

24.7.2008 21:50:07
Já mám HARTAN Racer, dvooukombinace hlubokýho a sporťáku a jsem s ním max. spokojená. Hartany jsou jedny z nejlepších a nejkvalitnějších kočárků a já to můžu jen potvrdit. Myslím, že ani s golfkama nešlápneš vedle.
Pitrs 28898

Re: Jinak

24.7.2008 21:40:25
holky nemáte někdo tyhle golfky? dost o nich přemýšlím... ale chtěla bych znát podrobnosti přímo od uživatelky :-)Hartan BUGGY IX1 - nebo zůstanu u PP Pliko??? ale koupím si nové??? no nevím :-) může to být můj poslední kočárek tak jsem na vážkách...
Veruka+8 44787

Re: Jinak

23.7.2008 16:47:54
Ahojda všechny zdravím jako klasika nic nestíhám.Všem Vám přeju hezký zbytek prázdnin!Žabi ty jsi chudák takový věci to je děs!Já mám zas děsný hemíky ale k doktorovi se děsně stydím a ty jsi statečná!Drž se,to je dobře,že histolku máš v pořádku!!!!R^~s~Jinak náš Vašík je taky nechodec,jako okolo nábytku chodí už od 1roku,ale teď mu bude v pátek 14m a sám nee.U nás to bylo s chůzí různý,nejdřív chodila Barča před rokem a nejdýl verča na začátku 15.měsíce.Ostatní mezitím.Mějte se všechny moc hezky,buďte zdraví !!!!!A žabi Tobě držím pěsti!!!!:-D
x x 15263

Re: Jinak

23.7.2008 12:42:54
Ahoj holky, my jsme taky doma, jezdíme jen na prodloužené víkendy tady po ČR a taky SR. Je to fajn, ani mi moře nechybí.
Pitrs 28898

Re: Jinak

22.7.2008 20:23:02
holky - si představte, že mi právě při tom žehlení v první třetině odešla žehlička :-(
máte tip na novou - ne moc drahou? já chtěla tu parní, ale to si ted můžu na X let nechat opět zdát :-(
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 376  [Dalších 146 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.