| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 376  [Dalších 156 >>]
Pitrs 28898

Re: Víc informací:

30.7.2008 22:39:44
holky co máte starší děti - máte koloběžky? jaké? chci nějakou pro Sabinku - nejlíp skládací abych ji pak dala pod kočárek - na co si mám dát pozor? - asi bych chtěla aby měla v zadu dvě kolečka? nebo je to blbost? a taky nějaké asi bud nafukovací nebo nějaké gumové a větší? nebo je to taky blbost? co vy na to?
Pitrs 28898

Re: Víc informací:

30.7.2008 21:56:09
http://www.youtube.com/watch?v=RAGANsztNr4&feature=related
to je co??? supr
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Víc informací:

30.7.2008 18:22:59
Tak to jste holky hodný, já Báře to priorix objednala, tak ještě zavolám a zeptám se na to s neštovicemi
na žloutence jsme byli minulý týden, ještě mám v plánu meningokoka a encifalitidu, ale asi až bude trochu starší
Holky u nás teď frčí krtek, mohla by na to čučet furt, no aspoň mám trošičku klid..ale nevím jestli je to dobrý, kouká ráno půl hodky, po o půl hodky a večer půl hodky a zbytek času když jsme doma tak stojí u telky a vzteká se, moc nevím jak ji to vysvětlit, že na to nemůže koukat porád
Pitrs 28898

Re: Víc informací:

29.7.2008 19:50:50
Žabi - taky chci dát Sofii tu vakcínu kde už ty neštovice jsou - jen nějak nevím zda pak dát očkovat i Sabinku (to bych musela zvlášť tak nevím....) vakcína je docela nová, nikdo nezaručí doživotní imunitu tak pořád zvažuji, ale Sofii to dám - když je to v jednom tak jsem říkala že jo :-) už mám doma recept - mám i kamarádku v lékárně tak to mívám levnější :-) chich...

jinak mám u Sabinky i tu lepší variantu spalniček (snad to říkám dobře)

a pak jsem dala mimo vše - žloutenku - Sofie už má první dávku za sebou - druhou má za 1/2 roku :-) když ty moje čuňátka pořád někde něco sbírají a tak - no prostě raději jsem jim to dala

a co ještě ohledně očkování poradíte??? je to ted docela aktuální, co? my jdem na očkování 12.8.
x x 15263

Víc informací:

29.7.2008 11:55:10
http://www.vakciny.cz/main.php?akce=10&vakcina=20&PHPSESSID=3a371ed93545a7d3d4f25cb6f5a6147
x x 15263

Očkování

29.7.2008 11:51:32
Ahoj holky, chtěla bych jen něco k tomu očkování:
Ještě donedávna byl k dispozici pouze Priorix (spalničky, zarděnky, příušnice) a cena byla nějak přes 600. Teď pár měsíců zpátky je u nás k dostání také Priorix tetra, který obsahuje krom těch tří ještě plané neštovice. U něj je cena kolem 1600 Kč, ale vzhledem k tomu, že kdybyste se rozhodly nechat pak dítě naočkovat zvlášť proti neštovicím, tak by Vás to stálo navíc dalších 1600 Kč, protože např. Varilrix (vakcína proti planým neštovicím) stojí sám o sobě cca 1600 Kč. Priorix tetra se očkuje 2x jako klasická vakcína. Varilrix se očkuje taky 2x, resp. stačí pouze jednou, ale při dvojím očkování je téměř 100% šance, že dítě plané neštovice nechytí, po jednom očkování asi 75%. Andrejku mám rozočkovanou Varilrixem, v září jdeme na druhou dávku. Mišáka chci vzít rovnou tím tetra a ušetřím docela slušný ranec peněz.
Děti mi očkování snáší dobře, ale ani jedno nebylo nikdy očkováno standardními vakcínami, malou jsem dřív nechala naočkovat taky Infanrixem Hexa ještě v dobách, kdy se neplatil a jsem za to ráda. Raději obětuju nějakou tu 1000 než se dívat na dítě v křečích nebo s horečkami. Samo žádné očkování nevyloučí 100% reakce, ale dělám co můžu. Myslím si, že kdo neprodělal očkování proti neštovicím, tak je to na místě, ony i blbé neštovice můžou mít dost těžký průběh a ve školkovém kolektivu je víc než pravděpodobné, že to dítě chytne. Obzvlášť se to doporučuje tam, kde dospělí v rodině neprodělali neštovice, což je můj případ.
Uff, snad se v tom vyznáte. Takže doporučuji se poptat na Priorix Tetra.
Pitrs 28898

Re: Pitrs

27.7.2008 12:48:11
Rádí - prodávám Jané sourozenecký - teda právě před hodinou jsem ho prodala - paní si ho hned odvezla

a pak PP Aria - jak tyhle prodám - prodám ještě PP Pliko, ale ty si zatím nechávám na ježdění :-)
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Pitrs

27.7.2008 9:23:50
Ahojky!
Pitr tak hoď fotečku jaké že to prodáváš????
Pitrs 28898

Re: Pitrs

26.7.2008 20:31:02
Ivánku -mě by je manža mohl dovézt z Německa -na červenou jsem ujetá, ale líbí se mi i ty šedo-černé.... tak uvidíme - nejprv musím prodat ty tři co doma máme - zítra má dojít na jeden z nich zájemce :-) tak držte pěsti :-)
Pitrs 28898

Re: Jinak

26.7.2008 20:28:24
Štěpáno s jídlem jsme na tom stejně - až na to že zmrzku jí zcela pravidelně :-) máme zmrzlinové děti :-) a to obě dvě - to fakt už neřeším hodně hodně dlouho... :-) prostě u nás to ani nejde - mladší chce to co starší, takže prostě to ani řešit moc nejde - jelikož jsem s nimi přez týden sama tak vaříme víc dietně, ale o víkendu chodíme pravidleně do restaurace na oběd a jejich vývar máme pravidelně -většinou jdem sice do "dětské restaurace" ale např. dnes jsme byli v obyčejné :-) a jak jim chutnalo - jsem toho názoru, že v všeho s mírou :-)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 376  [Dalších 156 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.