| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 376  [Dalších 166 >>]
Zobpusinka 41577

Re: Víc informací:

14.8.2008 11:24:37
Ahojky holky
Chtěla jsem se zeptat, zda-li vám už došly penízky od sociálky tento měsíc na prcky?
Pitrs 28898

Re: Víc informací:

12.8.2008 21:30:38
holky mám doma bezva komplet na kluka - NEXT - pruhované tríčo s žirafou a kalhoty - vel. 12-18měsíců - moc hezké - pošlu foto na přání - 350Kč nechcete?

pak ještě supr růžové tríčo s plastickýma výšivkama cena 280Kč - tričko s kapucí a dlouhým rukávkem vel. 11/2-2 roky NEXT - je moc krásné - bude moc slušet - na nás zatím moc moc velké....

pak ještě kytičkové 3/4 vel. 2-3roky - NEXT

a adidas sandálky - takové jakoby vhodné i do vody vel. UK7 350Kč

a prej mi ještě něco dojde :-)

kdyby měl někdo zájem pište mailík...
Pitrs 28898

Re: Víc informací:

12.8.2008 20:01:51
ahoj zdravím - zatím nestíhám - dopírám prádlo z chaty....
vše se mi se.. - žehlička spálená - vosy na baráku - blbne mi kohoutek - pos... se nádobka na prášek v myčce - děcka neposlouchají ... takže vše o.k. že??? :-(

no chata byla fakt boží...hrozně jsem si to užila... paráda :-)

zatím mizím - mám toho nad hlavu.... jen jsem chtěla pozdravit a napsat ...

jo Sofie dnes měla očkování Priorix Tetra - tak snad budem bez teplot když už se nám vys... všechno, že?
jo a váží 8,150g (před vstupem jsem jí pro jistotu nacpala jogurt :-) chcih... takže přibrala hezky.... paráda) ;):-D
Lilly + Honzík 06/07 53871

Re: Víc informací:

4.8.2008 9:42:00
Ahoj Štěpi,
v Tatrách jsme s Honzíkem žádné větší túry nedělali. Měli jsme ho jen v kočárku. Takže jsme byli na výletech typu Štrbské pleso, Popradské pleso, Tatr. Lomnica-Starý Smokovec a zpět...... Byli jsme tam sami už dvakrát, jednou dokonce na svatební cestě, to jsme měli sebou už i pejska a tehdy jsme turistili daleko více, teď jsme to pojali jako ozdravný pobyt:-D Jinak na prochajdu vyrazíme rádi, domluvíme seR^
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Víc informací:

2.8.2008 15:47:40
Ahojky!
Tak já taky ani náhodou nedávám smažený a ještě ho dlouho neuvidí.Myslím, že o nic nepřichází.
Ani klasický bombon nebo čokoládu ani neviděl.
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Víc informací:

2.8.2008 13:01:10
Já si myslím, že když smažená jídla a spol nejsou na jídelníčku denně a je to spíš spestření, tak se tím snad nic nezkazí.
Lilly, ráda tě vidím. Dělali jste v tatrách tůry s Honzíkem v krosničce? my jsme tam byli před dvěma leti pod stanem a strašně se nám tam líbilo. Taky by jsme chtěli v září ještě na last minute do řecka tak uvidíme, snad to vyjde. Nezajdem zase někdy na procházku???
x x 15263

Re: Víc informací:

1.8.2008 13:56:33
Holky ahoj, co se týče jídla, tak já teda malému zatím smažené a pod. nedávám, myslím, že na to má času dost. Polívku z restaurace bych mu teda taky nedala, když si představím ty masoxy co do toho dávají... Jinak baští dobře a nevybírá si, tak je to dobré. Začala jsem dávat Pribiňáky a ty mu jedou, ale jí i normální jogurty, dokonce si onehdy vyndal ze spíže chleba, vykousl díru do pytlíku a pak se ládoval, musela jsem to vyfotit, jak kouše z celého :-).

Co se týče očkování, tak ty neštovice risknu, ať to bude mít doživotní imunitu nebo ne, tak po dvou očkováních se udává pravděpodobnost že to nechytne jako kdyby je prodělala. Žloutenku chci taky nechat, ještě ji nemá ani jeden, ale musí se postupně, ať toho zase nemají moc najednou.
Lilly + Honzík 06/07 53871

Re: Víc informací:

31.7.2008 16:37:15
Aha, pardon, nějak jsem to moc brzy odklikla~k~ Máme se ok, byli jsme s Honzíkem na dovolené v Tatrách a v září asi vezmeme ještě nějaký LM. Honzík je vcelku aktivní (oproti tomu, jak klidné byl miminko), zatím ještě sám nechodí, ale už to umí jen s přidržováním se frajersky jednou ručkou a mezi námi přeběhne vždycky tak dva rychlé krůčky, než bezpečně přistane v další náruči.
Psaly jste tady o jídle - tak Štěpi, včera taky zkusil pár hranolek, a mělo to velký úspěch, ale nemůžu si stěžovat, Jeník je od narození zatím dobrý jedlík, chutná mu i neoslazený bílý jogurt. Na Tv se taky moc rád kouká, chytáme slovenskou BebeTv - pro nejmenší: zvířátka tam za zvuků nenáročné hudby proplouvají zleva doprava a my si je s Honzíkem pojmenováváme... Máme taky zlozvyk, že baští nejlépe (tzn. nejrychleji) při sledování Tv~j~
Lilly + Honzík 06/07 53871

Re: Víc informací:

31.7.2008 16:28:51
Ahoj holky,
tak zase po delší době hlásíme;)
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Víc informací:

31.7.2008 14:19:24
Ahojky!
Žabí díky poptám se na to.Zrovna v půlce srpna jdeme s Adélkou očkovat neštovice.Doteď je nechytla a já nechci aby byla 3 týdny v kuse doma až bude v 1 třídě.I tak budou stačit virozy apod.Zrovna zítra mažu pro recept.A při našem štěstí by je určo ve škole chytla .

Pitrs koloběžku má adélka takovou tu obyč kovovou asi za 500 mám pocit že z globusu.Dá se složit na ležato a pod kočár se vejde.My ji kupovali hlavně kvůli tomu aby se naučila stabilitě, což se povedelo neuvěřitelně rychle a snad do 2 dnů pak jezdila na kole jak fíra.Bála se totiž pustit když si sedla na kolo.
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 376  [Dalších 166 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.