| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 376  [Dalších 356 >>]
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

14.10.2008 22:47:10
jsem to brzo odklepla - jo a aromalampa je supr... a mast na záda a čelo - natři i na chodidla :-)
já mám Tymián
ahojky jdu kojit pa
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

14.10.2008 22:46:27
Tracy pipku má čistou nikde nic - i Mudra se koukla - ještě mě napadlo že jsem otevřela nové plíny - zkusím dát ty druhé :-) a uvidím :-)
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

14.10.2008 22:37:04
Pitrs díky za nabídku,ale koupila jsem v lékárně nějakou mastičku na hruď a záda a mamka měla doma mast na nosík,takže nám to zatím stačí.Jinak díky za tip s aroma lampou,opravdu se to spustilo.Dneska jsem ani nemusela odsávat,hezky mu to teklo samo.

S tou Sofinkou těžko říct,co třeba kvasinky nebo něco takového?Těžko říct.Zkus ji říct ať ti ukáže kde přesně ji to bolí,pokud ji to teda zase nechytne zrovna v obchodě ~j~
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

14.10.2008 22:34:54
nakukuju a nic.. nikde nikdo... tak nic dobrou noculenku :-)
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

14.10.2008 14:15:54
tak zas jsme zamrzli... co?

holky dnes šoking - v obchodě scéna jak prase - Sofie - že ji bolí "pipka" tak plínu dolů a kukám nikde nic - řev jak tur - tak jsme valili k MUDře - sáček na pipku - domů - vyčůrat - zavézt moč do nemocnice - na poštu - domů - spát - ted se oblečem a valíme do keramiky- no naštěstí v moči nic nebylo, tak nevím co to bylo, ale už mi to udělala včera - nevím proč tak vyvádí???

v sobotu teda frčíme na ten srazík, no v pátek to zatím nevidím -asi není kde spát :-)

mizím - děti jsou vzhůru - ahojky
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

13.10.2008 7:59:18
ahoj tak odsávačka na vysavač je supr...
hele ten Eucasol se fíká do prostoru, na kapesník, polštářek, na oblečení co nosí a tak... má desinfekční účinky a je větrový... dělá ho JUST - klidně ti ho pošlu poštou - písni mi mailík - jo? informace jsou na stránkách JUSTU....

a jinak do aromalampy kapu Eukalyptový olej -ten mám taky z Justu, ale stačí i obyčejné.... a prostě si vyvoníme byteček - dětem se to uvolní - soplisko vyteče a je pokoj....

ahojky musím holky tu straší...;
;)
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

12.10.2008 19:40:27
jo a odsávačku mám na vysavač.
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

12.10.2008 19:40:11
nedávám mu zatím nic.Není to zatím až tak strašné ta rýma.Přes den to bylo mnohem lepší.Teď večer po koupání se mu to hezky uvolnilo,odsáli jsme hodně,spíš je to horší přes tu noc.Ale můžeš mi něco napsat o těch přípravcích cos psala?Jen to co se musí dát do nosu u nás asi neprojde,právě on si nenechá ani nakapat do nosu.A s tím smrkáním buď ráda fakt.Já mu to dneska ukazovala x krát a on ten kapesník odhazuje,normálně má strach i z něho.
Pitrs 28898

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

12.10.2008 19:26:36
Tracy a jakou máš odsávačku? a fíkáš Eukasol nebo něco? uvolňuje to cesty nebo aromaterapie Eukalyptus nebo něco? hodně to pomáhá.... já už holkám valím opět vitamíny jak ve formě ovoce (denně) tak i něco na imunitu a tak... prostě období hnusu a humusu začalo... u nás se u odsávání taky ječí... ale jen ta malá- starší si nos odsaje i sama, ale my neodsáváme při obyč. rýmě, víš? holky umí smrkat (už obě) tak to mám o něco lepší, ale občas je potřeba tak 1x za den odsát...
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Pozdrav po dlouhé době :-)

12.10.2008 10:33:11
vyspala jsem se jednu noc.Zoubky vystřídala rýma a to je snad i horší.Ten řev při odsávání mi trhá srdce
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 376  [Dalších 356 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.