| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 376  [Dalších 186 >>]
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: očkování

19.8.2008 18:58:47
Ahojky!
Mončo určitě nevadí, budeme rádi.
Já dneska byla na očkování s Adélkou, byla šikulka ani nepípla.Zase jsem se ptala mudry na tu tetra a nic kloudnýho z ní nevylezlo.Jen jsem pochopila, že se přeočkovává,takže ne jednou 2tisíce ale 2x.
mooncaa76 53868

očkování

19.8.2008 8:37:11
Ahoj,nevadí, že vám sem lezu? Občas sem k vám nakouknu, protože mám stejně starou Barunku, ale nemám moc času reagovat. Koukám, že řešíte očkování stejně jako já. Také se rozhoduji mezi Priorixem a priorixem tetra, protože přítel jako dítě neštovice neměl a jsou to pouze dvě injekce v rozmezí 6.měsíců. U té obyčejné(hrazené státem) mi sestra říkala, že se bude ještě někdy v pěti letech přeočkovávat, takže budou vlastně celkem tři.
Pitrs 28898

Re: očkování

18.8.2008 21:54:24
aha tak to jsem neslyšela - vidíš....
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: očkování

18.8.2008 20:38:31
Myslim, ze kdyz chces tak ti ho naockuji uz ted, ale i muj doktor (a ten by ockoval vsechno a hned :-) mi rikal at jeste aspon do jara pockame
A nekde jsem zase slysela, ze takhle maly deti jsou proti encifalitide a borelioze imuni..sice nevim jestli to je pravda, ale pro klid duse to tak beru
Pitrs 28898

Re: očkování

18.8.2008 20:26:34
Stěpi - no oni to maj taky na tom starším a na mladším ne... je to myslím až od tří let, ne? ten klíšták
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: očkování

18.8.2008 20:21:29
Klíštáka chcem taky dát, přeci jen bydlíme vedle lesa, a klíštata nám sundávám pořád nějaká :-) ale az bude trochu vetsi..
chtela jsem najit, kdo je provozovatelem toho webiku o vakcinach ale nenasla jsem
s tou imunitou jsem to myslela trochu jinak, z clanku jsem pochopila, ze pokud dite ma oslabenou imunitu, je casto nemocne, tak bude mit reakce na ockovani horsi nez dite ktere ma imunitu dobrou.
takze zaver meho pruzkumu: reakce by mela byt paradoxne horsi po priorixu, ucinnost by mela byt stejna, pouze priorix ma lepsi ucinek u priusnic - pro maminky chlapecku je lepsi priorix...ale fakt nevim, nejsou to zadny oficialni info
Pitrs 28898

Re: očkování

18.8.2008 20:15:56
Stěpi - no neštovice nebezpečné jsou i nejsou - podle toho jak je dítě snáší... je tam reakce ina ten pásový opar.... takže jsem je dala - Sabince je asi nechám doočkovat zvlášť a to bude drahé.... takhle jsem to zkousla jedním vrzem - co se týče imunity máš pravdu - každé očkování do ní zasahuje - teda z toho co vím... - nejsem odborník tak nemohu soudit, že? prostě se dost radím právě s tím kamarádem a jelikož on má stejně staré obě děti jako já - dávám na jeho rady :-) a očkujem je téměř na stejné věci... oni maj na staršího ještě klíšťovku neb chodí hodně hodně hodně moc na tůry do lesů a tak... nám ji nenutí, neb ví že jsme "městské děti... chich..." klíště sice mít můžem ale pravděpodobnost není tak velká jako u nich....
Pitrs 28898

očkování

18.8.2008 20:10:34
jmenuje se to Priorix Tetra ne? a myslím se to očkuje 2x - dle toho co vím.... my dáváme navíc jen tu žloutenku a tohle potom asi v deseti letech chci dát tu rakovinu děložního čípku - to je zatím vše... pokud by dítě trpělo na záněty stř.ucha tak bych dala pneumokoka - u Sabinky jsem to zvažovala - snad už je to za námi a už to mít nebude - měla ho několikrát a 4x píchané....
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: NEXT

18.8.2008 20:00:10
tohle jsem nasla na vakciny.net : Vzhledem k tomu, že u nás státem hrazená vakcína (Trivivac) obsahuje oslabenější viry než komerčně dostupná vakcína (Priorix), je nasnadě předpokládat nižší riziko vzniku těchto reakcí právě po podání vakcíny Trivivac než Priorix
hodne pry zavisi i na imunite ditete, dite ktere ma dobou imunitu by melo byt bez reakci.....
a co se tyce nestovic tak mi prijde ze zase tak nebezpecne nejsu
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: NEXT

18.8.2008 19:52:43
Štěpi já taky nevím co s tím očkováním,když jsem se na to ptala sestry tak mi říkala,že ten priorix je na prd,že prej ty reakce po očkování tím obyč. nejsou tak hrozné a že priorix tetra může pomoci klidně jen ve 20%.No tak jsem jim řekla,že ho naočkujem normální,ale před 2 měsíci byla na to sousedka s klukem a do 10 dnů se ji celý osypal,jakoby prodělával ty nemoci.Tak zase přemýšlím zda vzít rovnou ty neštovice nebo ne.Neštovice jsou dost běžná dětská nemoc,chytne ji ve školce skoro každé dítě a kdyby mi řekli že 100% je už po očkování nechytne,tak do toho jdu.Ale takhle??Jinak určitě nechci Domču nechávat zbytečně moc očkovat proti všemu,to se mi zdá spíš horší.Dítěti to hodně zasáhne do imunity.Jenže reklamy na to jsou výborné,to je samý pneumokok a meningokok
[<<Předchozích 180] Názory 181190 z 376  [Dalších 186 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.