| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 376  [Dalších 226 >>]
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Re: létání s dětmi

27.8.2008 13:20:40
Rádi, děkuji za pochvalu :-) Já nakukuji pořád, jen nějak míň přispívám, ale polepším se :-)

Já zase mám opačný názor.
Když jsme si pořizovali s manželem děti, šli jsme do toho s tím, že prostě nějakých 18 let se ně budeme starat se vším všudy. A to znamená i dovolené. Proto jsem psala, že děti si to užily a O TO ŠLO. Prostě máme děti, tak dovolená se podřizuje jim a ne naopak.
Není to už o "dovolené" rodičů, pokud jsou děti menší a nesamostatné, ale dětí. Samozřejmě, že mi občas přišlo "líto", že si večer nemůžeme jít sednout někam ven, ale chtěli jsme děti, tak je máme :-)
Mám od manžela v zimě slíbenou "exotickou dovolenou" ke 30tinám bez dětí a upřímně, už teď je mi po nich smutno, když si uvědomím, že s náma nebudou ;) Nějak si dovolenou bez děti neumím představit.

A ještě fotka z neděle
Lea a její "chlapci" :-D
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: létání s dětmi

27.8.2008 12:41:42
Vevísku-mám o den staršího kluka :))) jinak mám podobný názor jako Rádí.My jsme byli letos s malým na Slovensku v Tatrách a už tam to byl pro nás záhul.Záleží zda máš dítko chodící a divočejší.Náš Domík chodí od 10 měsíců,chvilinku mi neposedí,takže já osobně bych si dovču u moře s ním nedokázala představit.Písek ho i doma baví jen chvíli,nejraději lítá s motorkou či autem,takže by mi tam vůbec neseděl a co já bych tam s ním dělala.Proto jsme jeli jen do Tater a v zimě chceme jet s manželem sami dva do Egypta a Domík zůstane u babičky.Příští rok v září zvažujeme Řecko,ale to se vše uvidí jaký bude Domík příští rok.
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: létání s dětmi

27.8.2008 11:53:09
Ahojky!
Vevísku vůbec to nevadí, budeme rádi když za námi přijdeš častěji.
Já osobně bych takhle malé dítě sebou nebrala,ale je to čistě můj názor.Tady holky s dětma jezdí a bez problémů.Já se starší nebyla ani když ji byli 4 roky.Podle mě je jim jedno jestli jsou u može nebo doma u bazénku či ve vaně nebo na písku.Rozum zt toho nemají.A ty jako mamka si to rozhodně neužiješ a nemůžeš to považovat za dovolenou.My byli s manžílkem 2x bez starší Adélky, vždy byla u babiček a pohoda.Jedeme příští rok a vezmu sebou Adélku bude mít 7let.Ale s malým nejdřív až tak v 5 letech.
Teď mě tu holky sežerou! Bojíííím!Ale není to dovča když hlídáš co prdítko.

Ivánku krásný fotečky!!!!A kde se touláš, že za námi přijdeš vždy po takové době?
Štířice 86026

létání s dětmi

26.8.2008 21:09:43
Ahoj všem...mám dcerku narozenou 7.6.07.Nikoho tu neznám, ale přesto jsem sem nakoukla a nyní jsem tomu ráda. Rozebíráte tu dovolené a my se chystáme ještě na dovolenou (last minute) a přemýšlíme zda je vhodné létat s takovým prckem...není to pro dětátko stresující...nebude se bát???Můžete nám zdělit své zkušenosti.Máme s dcerkou letět na dovolenou ještě letos nebo raději počkat na příští léto.Moc děkuji za případné rady a snad nevadí, že jsem Vám sem vlezla. Ahoj
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Re: Ahoj

26.8.2008 20:12:18
Pitrs, byli jsme v Lignanu (sever Italie, tak 20km od Bibione). Ten sever jsme chtěli kvůli dětem, ať je to autem, co nejkratší. Ještě letíme v říjnu na Kypr, tak jsem zvědavá ...
Ale Lignano pro děti doporučuji. Spousta zábavních parků, mini ZOO, aquapark, prostě super. Děti si to užily a o to šlo hlavně :-)

Jeli jsme na noc (tam i zpět). Cestu tam jsme vyjížděli po půlnoci a 8:30 jsme odemykali apartmán, zpátky jsme vyráželi v 21hod a v 5 ráno jsem děti přendávala do postelí.
Obě cesty prospali, zpátky spali oba nonstop od těch 21 a budila jsem je před domem. Nevzbudily je ani kroupy, které byly přes celou Itálii (a že to teda byly rány ... )
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Ahoj

25.8.2008 21:43:55
Pitrs-tak tam jsme měli letos jet,ale nakonec jsme se rozhodli pro hory a jeli do Nízkých Tater,blízko byl aquapark Tatralandia nebo Bešeňová
Pitrs 28898

Re: Ahoj

25.8.2008 21:25:16
Ivánku tam to muselo být super, že??? kde jste to přesně byli? byli jste spokojení s ubytováním a tak? jak jste byli? přez cestovku nebo sami? no nádherá - písek.... to muselo být pro děcka parádní, že???? máte moc krásné fotky....

jé holky viděli jste
http://www.legenio.cz/HOLKY/Ostatni/897-Disney-Panenka-Cicciobello-s-medvidkem-Pu-AKCE-.html
to je naše oblíbená - uvažuju že bych vzala ještě jednu pro Sofii na vánoce

a jsme se rozhodli, že nejedem k moři ale sem
http://www.termalsro.sk/index.php?goto=c308e69680fdc0bad75851af3018395a
Penzión Relax Csiffári

co vy na to? byly jste tam někdo? manžel nemůže mít 2 týdny dovolené a na necelý týden do Chorvatska teda fakt nejedu... doufám, že se nám tam bude líbit.... :-)
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Ahoj

25.8.2008 19:04:03
přejeme všem, kdo má dovolenou před sebou, hezkou dovolenou. Poslední dobou tu to moc nežije, tak hodím pár fotek z naší dovolené v Itálii. Byli jsme tam první týden v srpnu.

















toho psa jsem vyhrála v jednom zábavním parku :-) Zpět cestoval vzadu mezi dětma, jinam se v autě nevešel ;)


Davča :-)


Siesta po obědě :-)




poslední společná od moře (na terase :-) )


Tak jsem to tu zahltila ... ;)
Všechny moc zdravíme a přejeme kásný zbytek léta
Lilly + Honzík 06/07 53871

Re: Taky zdraví po dlouhé době.

25.8.2008 8:46:03
Jééé, tak to přeju, ať se vám na dovče moc líbí R^
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Taky zdraví po dlouhé době.

24.8.2008 9:54:54
My v pulce zari na Zakynthos..jsem na to zvedava, mame to s polopenzi, tak co bude Bara obedvat, jak zvladne letadlo (letime v pul treti rano) a jak to vsechno naskladame do dvou kufru a vubec ale uz se straaaaaaasne tesim
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 376  [Dalších 226 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.