| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 376  [Dalších 236 >>]
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: létání s dětmi

27.8.2008 17:30:35
a tady je jedna mořská

StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: létání s dětmi

27.8.2008 17:29:36
a tady je jedna mořská
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: létání s dětmi

27.8.2008 17:29:22
a tady je jedna mořská
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: létání s dětmi

27.8.2008 17:23:18
Ale teda raději než jet někam sama, tak pojedu i s ní, třeba jen pár kiláků od baráku pod stan, můj názor je, že dovolená je od toho aby byla celá rodina pohromadě. v týdnu je manžel hodně v práci, o víkendu dělá kolem baráku, tak aspoň na dovče jsme všichni pohromadě a parádně si to užíváme. akorát dřív jsme brali ještě naší labradorku, ale tu už ted necháváme babičce, on přeci jen pes má jinou představu o dovče než dítě :-)
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: létání s dětmi

27.8.2008 17:20:51
Tracy, Bára je taky živá a myslím, že si to u moře užila parádně, hrála si na břehu, přerovnávali kamínky, dokonce se potápěla, chodili jsme na prochajdy.
Je pravda, že dovča je to už uplně o něčem jiném, a všechno podřizujeme jí a jak říká Ivánek, když na dovču tak s dětmi. Ono to je asi i o tom, že Bára obě babičky vyřídí během odpoledne, takže by nám ji nikdo týden nehlídal, a hlavně, já bych si to neužila, pořád bych myslela na ní, co asi dělá a tak
Ale souhlasím s názorem, že jim je to asi fuk, jestli jsou u Třeboně a nebo u moře.
My byli s Bárou už v dubnu na lyžích v dolomitech, v červnu chorvatsko a ted se chystáme do řecka..jediný co se snažím je trochu vybírat podle zdravotní péče a třeba do Afriky bych s malým dítětem nejela
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Re: létání s dětmi

27.8.2008 15:30:54
jo, a ještě něco :-)
Neříkám, že si člověk občas nepotřebuje od dětí odpočinout ... :-D
My jsme bez hlídání a přiznávám, že když mě to chytne, tak bych je oba někam na víkend udala a ujela. Víkend by mi stačil, je mi jasné, že by se mi po nich stýskalo :-D:-D:-D
Bohužel to nejde, a jsem zvědavá, jak to chce manžel udělat v zimě, už abysme začali domlouvat hlídání ;)

Tak, jdeme ven.
Mějte se.
Večer nakouknu :-)
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Re: létání s dětmi

27.8.2008 15:00:33
to vytáčení bylo na tu moji kamarádku.
Jinak je mi jasné, že každý je "nastavený" jinak :-) Někdo raději nechá děti doma (což ale já osobně nechápu), někdo jede s dětma.
Já se nechci nikoho dotknout, je to jenom můj názor.
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Re: létání s dětmi

27.8.2008 14:54:50
Tracy, vytáčí mě to, jak si někdo, kdo má ročního prcka může klepat na čelo, že chci jet na dovolenou s dětma.
Jinak Lea chodí, nebyli jsme pořád u moře, jezdili po zábavních parcích a tak. Jinak u moře to bylo ale pro ně bezkonkureční - pro oba. Lítali po pláži, stavěli bábovky a i my s manželem jsme se vyblbli s hradama a tak :-)
My tam nejeli s tím, že budeme týden ležet na pláži. S dětma to prostě nejde, my s tím tam jeli, že holt budeme za nima lítat :-)
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: létání s dětmi

27.8.2008 14:07:16
Ivánku ale já nechápu co tě vytáčí.Já si na dovolené nepotřebuji nic užívat.Jen píšu,že se mi to teď pro malého Domču zdá blbost tahat ho k moři,protože vím jaká je on povaha a že by se tam ten týden vyloženě nudil.Nevím jak tobě Lea zda už chodí,nebo jak je živá,ale mi Domík neposedí za celý den ani 10 minut,takže co chceš s ním u toho moře dělat?Proto jsme jeli raději do hor,kde se mohl vylítat a neseděl tak týden na zadku na pláži.
Ivánek+D*05+L*07+G*10 11812

Re: létání s dětmi

27.8.2008 13:25:12
Ještě něco :-)
Vytočila mě kamarádka, která prohlásila, že Matýska si na dovolenou s sebou rozhodně neberou (měl teď v srpnu rok), že by si nic neužili. A ještě se klepala na čelo, že my jedeme s dětma.
Ale koukám, že spousta z vás to vidí stejně :-)
Mě to vytáčí z toho důvodu, že si měla užívat před tím, než se rozhodla mít děti. S tím teď přece musí počítat, že si nic neužije :-) Letěli první týden v srpnu na Kypr, za týden letí na 14 dní do Řecka a v listopadu na 3 týdny do Thajska. Samo, že bez Matýska ...
No nic, to jen tak k tématu.
Ale je super, že má každý jiný názor a dá se diskutovat ~j~
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 376  [Dalších 236 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.