| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 376  [Dalších 256 >>]
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re: Ahoj!

6.9.2008 13:49:47
Štěpi to je mi líto, ale hlavně, že je všechno v pořádku. U nás teda může být maminka i na JIP, alespoń s Kubou jsem být mohla...
Nám zas dnes Anika spadla na hranu stolu, má moncla přes celou tvář pod okem a ještě na nose a čele, no vypadá to hrůzostrašně, doufám, že oko má v pořádku...
Natali já jsem dokojila asi před 10 dny. V noci doporučuju dát sunar, zabralo mi to na obě děti a z 10 kojení (u Kuby, Anika se budila míň) se z fleku stala jedna flaška... Anika se odstavila sama, takže zcela bez stesu, až mi to bylo líto, chtěla jsem kojit ještě tak 2-3 měsíce, měla jsem to večerní kojení ráda a přece jen už to bylo asi naposledy...
rádí,Adélka3/02,Tomášek5/7 49086

Re: Ahoj!

6.9.2008 11:25:51
Ahojky!
Tedy Štěpo ještě, že je už barunka ok!To muselo být strašný, to víš když blinkala a usínala tak se nedivím, že ji dali na jipku.A co s ní vůbec dělali????

Jinak vevísku Tomík ráno baští kaši tak +- z 150-200ml mléka, pak dá v 10,30 150ml mléka a oběd má okolo 14hodiny.Další svačina je okolo 16,30 - jogurt,přesnídávka a pak v 18,30 210ml mléka a spát. V noci nic.Mezi tím zakusuje piškoty,sušenky,kelímky od zmrzliny,rohlík atd.
Mamča+Klaudie07 a Jiřík09 65779

Re: Ahoj!

5.9.2008 22:12:59
Omlouvám se za dva stejné příspěvky je vidět, že jsem tu dlouho nebyla, už to ani neumím:-D
Mamča+Klaudie07 a Jiřík09 65779

Re: Ahoj!

5.9.2008 22:12:13
Zdravím po delší době!

čtu tu co se malé Barborce přihodilo;((Ale hlavně, že už je v pořádku. Štěpi to ti věřím, že bylo hrozné odloučení od malé. Taky bych to těžko nesla.

Holky kolik z vás tu ještě kojí? Já kojím už pouze v noci přes den už vůbec nedávám, ale za to v noci si to vynahrazuje. Třeby 10x za noc už jsem si dokonce dělala čárku u postele:-DNemám sílu ji nechat vyřvatRv
Mamča+Klaudie07 a Jiřík09 65779

Re: Ahoj!

5.9.2008 22:12:12
Zdravím po delší době!

čtu tu co se malé Barborce přihodilo;((Ale hlavně, že už je v pořádku. Štěpi to ti věřím, že bylo hrozné odloučení od malé. Taky bych to těžko nesla.

Holky kolik z vás tu ještě kojí? Já kojím už pouze v noci přes den už vůbec nedávám, ale za to v noci si to vynahrazuje. Třeby 10x za noc už jsem si dokonce dělala čárku u postele:-DNemám sílu ji nechat vyřvatRv
Štířice 86026

Re: Ahoj!

5.9.2008 18:47:14
Ahoj holky, tak to jste mě uklidnily...jsem asi zbytečně starostlivá :-) Píďo sušenky a koláče mi papá ale kdyby záleželo na ní, tak by vlastně nic jiného ani k životu nepotřebovala,jen s tou zeleninkou a ovocem je to u nás horší...to nechce jíst vůbec.

Štepi,také jsme měli pád z jídelní židličky když bylo Adélce asi 10 měsíců...byl to opravdu stres.Naštěstí vše bez následků.Tak se opatrujte a at jste brzy ok.

Tak ahoj a užijte si víkend.
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Ahoj!

5.9.2008 12:35:01
teda Štěpi,hlavně,že už je malá ok,to je hrůza fakt.Já si s Domčou zažila JIP 2x,takže vím o čem mluvíš,jednou tam byl 5 dní a podruhé jen 1 den.Poprvé byl ještě maličký (14dní),takže to nevnímal,podruhé měl 2 měsíce a to už na mě působilo hůř,když tam byl tak sám v postýlce a ani mu dudlík nepodali :( fuuuj.

Vevísku-tak já ti napíšu náš jídelní harmonogram.Ráno kolem 6 170ml mlíka,kolem 8 sní tak 4 kostičky chleba se sýrem nebo máslem,kolem 9 má buď přesnídávku nebo broskev,po půl 12 oběd teď už teda musím zaklepat,že jí celkem hezky,už jí většinou dospělejší jídla jako maso na mrkvi se šťávou a brambor nebo rýže atd. v půl 4 jogurt a po půl 7 200ml kaše.A toť vše mezitím max. 1 oplatek nebo nějakou tyčinku
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Ahoj!

5.9.2008 12:03:19
Ahoj Holky, tak jsme se včera vrátili z nemocnice. Bára spadla z dětské plastové židličky. Zvrátila se s ní a spadla dozadu hlavou na venkovní dlažbu. Zvracela, usínala mi v náručí, tak jsme jeli, dali ji na Jip, já tam s ní být nemohla. Bylo to strašný, pořádně jsem to obulela, druhý den jsem už mohla být v nemo s ní, teď už jsme doma a všechno ok..ale pořádně si mě hlída
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re: Ahoj!

4.9.2008 22:34:57
Vevisku já bych to nehrotila, Anika jí podobně, k snídani jogurt, dopoledne tak maximálně nějáký ovoce (broskev, banán...) pak oběd, ten jí jak kdy, ale nejradši suchý těstoviny, suchý brambory, rýži s hráškem a kukuřicí, teď jí zachutnal květák, tak alespoň něco k těm suchým přílohám, maso minimálně, jen ve skleničkách a ty mi nechce. Ke sváči zase ovoce, případně rohlík (kousek) no a večer zase boj, kaše už jí nelezou, rohlíku nebo chleba dá slabou polovinu, zato okurek, rajčat atd by se ujedla, musím to před ní schovávat, jinak by byla absolutní vegetarián... No alespoň má vitamíny. Já myslím, že hlady netrpí, to by přece jedla, ne? A piškoty sušenky, nebo kousek buchty ti Adélka nejí? To Áňa teda jo, ale moc často nedostane... Sunar pije ráno večer a jednou v noci, dr říkala, že pokud jí jogurty, tak to stačí.
Štířice 86026

Re: Ahoj!

4.9.2008 21:14:18
Ahojky...tak to je Adélka na tom s váhou i výškou podobně,ale opravdu mám pocit že málo papá.Třeba ráno k snídani ještě pije sunárek 250ml (moc jí chutná, tak ji ho nechci odpírat) a do oběda což je až kolem jedné toho moc nesní.Maximálně jogurt,pár piškotků a odpoledne to neni o nic lepší...no a večeře, to jsem ráda, když sní půl krajíčku chleba...ach jo ;(( Holky co bych ji mohla dát,nějakou ňamku aby mi konečně pořádně papala.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 376  [Dalších 256 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.