| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 376  [Dalších 276 >>]
Štířice 86026

Re: nikdy více.........

14.9.2008 19:18:56
Pitrs,hlavně že vše dobře dopadlo!!! I já bych ráda varovala.Včera jsem byla s malou na písku,podotýkám oploceném a jako vždy trochu prohlédla jestli se tam neválí něco nebezpečného. Sedla jsem na lavičku užívala chvilku klidu a pak koukám Adélka měla obě ručičky úplně od krve.V písku byla zahrabaná rozbitá lahev.Malá si pořezala ručičku.Okamžitě jsem běžela domu,za pár minut měla od krve oblečení...prostě snad všechno.Ručku jsem umyla a vyčistila jodisolem,ranka naštěstí nebyla tak velká,ale ještě dobrou půl hodinu krvácela.Adélka ani papat nechtěla a usnula bez večeře.Dnes už si naštěstí ani nevzpomněla. Dávejte pozor opravdu úplně na vše.Nikdy by mě nenapadlo,že může někdo na dětském pískovišti zahrabat sklo.Ted už radši nejdřív rozkopu celé pískoviště než na něj malou pustím. Přeji všem co nejméně bolístek.Ahoj vevisek.
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: nikdy více.........

14.9.2008 10:35:30
Pitrs proboha úplně se třepů hrůzou co se to stalo.Teda klobouk dolů tvému manžovi,že takhle zasáhl včas.Ty jo,tak teď budu fakt opatrná a zajdem koupit už asi taky tu přilbu.Dneska nám DOmi spadl na záda z gauče jak dělal blbosti,ty jo kdyby se mu tohle stalo.Já mám podobnou zkušenost se zapadlým jazykem u mého manži jak se naboural na motorce,já jsem ale stála a nevěděla co s ním dělat,umíral mi před očima.Naštěstí kolem šel doktor a jazyk mu vytáhl.Fuj
Pitrs 28898

nikdy více.........

13.9.2008 22:14:42
tak vám musím říct že dnešní den už bych nechtěla nikdy zažít....

holky Sabinka dělala s tatínkem hlouposti na motorce (odrážedle) spadla a bylo to tak blbě, že jí zapadl jazyk.... spadla - brečela a jak ji vzal na ruce tak jí asi zapadl ten jazyk.... zdálo se mu že se dlouho nenadechla a to už její tělíčko bylo vláčné - ručky i nohy jí visely .... no hrůza - nakonec MM napadlo jí šáhnout do pusy a vytáhl jazyk tak se nadechla a začala plakat - no hrůza.... já jsem mezitím volala záchranku - velice moc hodný pán na záchrance nám řekl co a jak... byl fakt milý - hlavně byl mozkem přítomen což se nedá říci o mě.... bylo to úplně hrozné - ještě se ted klepu - dnes spí Sabča se mnou v posteli - chodím ji furt kontrolovat...
závěr - nikdy nikdy a fakt snad nikdy nebude bez přilby ani na odrážedle - na kolo ji nosí, ale na motorku ne... no naštěstí se nebouchla do hlavy, ale spadla prej na záda... prostě to fakt bylo hrozné - píšu vám to proto, abychom si dávali větší bacha... všichni...
Snezanav 53882

Hledame kamarada 15 mesicu, Praha 5 Kosire

13.9.2008 15:15:24
ahoj maminky, hledam kamose pro sveho kluka, 15 mesicu, dovela cipera, Praha 5, eventualne Kosire, na hrani doma, hriste a vubec. 602809031 nebo 251560096. tesime se a doufam ze najdeme
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Ahoj!

10.9.2008 21:00:59
Píďo však tak jsem to myslela,přes den za dítkem můžeš chodit jak chceš v plášti a po jednom ale na noc jsi v pokoji pro maminky né s dítkem a na to se ptala Štěpka
StepanaR + Bára a Mareček 41431

Re: Ahoj!

10.9.2008 21:00:45
Sneaker, díky moc, napsala jsem jim email, pokud odpoví dám vám vědět
sneaker a Rozárka 31502

Re: Ahoj!

10.9.2008 20:33:41
Jo a o JIP v letáku ani na stránkách nic nepíšou, tak opravdu nevím ;(( leda se zkusit zeptat na mailu klicek@klicek.org
sneaker a Rozárka 31502

Re: Ahoj!

10.9.2008 20:31:59
Když to po sobě čtu, tak sem to napsala trochu blbě :-)ne, že by to úplně na tom telefoním čísle zařídili za tebe, ale pomohou ti a poradí. Slyšela jsem, že v jednom případě dokonce opravdu vytelefonovali a zařídili, že maminku k dítěti dr pustili i když před tím, byli tvrdě proti.

Takže je to Nadační fond Klíček,
informační a poradenské linky:
775 204 109
774 028 435
774 407 541
www.klicek.org
Píďa, Kubásek12/04 Anika5/07 12094

Re: Ahoj!

10.9.2008 18:28:40
Tracy není to pravidlo. Jak jsem psala já na JIP s Kubou byla, jo musela jsem mít plášť a jo mohla tam s ním být jen jedna osoba a na noc jsem byla na vedlejším pokoji, ale přes den jsem byla celou dobu s ním. Ale je teda fakt, že mu nic moc nebylo, jak přešela laryngitida byl tam de fakto jen proto, aby měl napíchlou kapačku, kdyby se to vrátilo a museli mu rychle dát léky, jinak byl v pohodě
Tracy+Domi 06/07+Alenka 12/10 44516

Re: Ahoj!

10.9.2008 17:53:38
Holky pokud se jedná o JIP,tak tam nemůžete být s prcky.Já když jsem chtěla za Domíkem,musela jsem si brát plášť a pouštělo se pouze po 1.Ale musí vám dát ubytování někde na dětském v pokoji vhodném pro maminky.Z JIP se pak přechází na normální dětské oddělení kde musíte být asi 2 dny než vás pustí pokud je vše ok a tam jste už s prcky.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 376  [Dalších 276 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.