| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4342  [Dalších 4312 >>]
Martina, 07, 10 42149

Re: :)))

8.10.2008 14:06:25
Ted jsme u rodicu a planujeme tak za 3 roky, ze bysme se prestehovali do svyho.
Ale musime nejdriv koupit pozemek, a to je docela komplikovany.
Nechceme moc daleko od mesta a ceny jsou tady dost sileny, tak snad budeme mit stesti a na neco natrefime. Chceme tak 500 m2, to by nam stacilo - ted nam jeden znamy nabizel, ze ma tady kousek od nas pozemek a za 600 m2 chce 250.000 Euro, tak jsme podekovali~j~~:-©

K+M 52747

Re: :)))

8.10.2008 14:01:33
Marti a to se stěhujete určo do většího a i do stejného města?
Martina, 07, 10 42149

Re: :)))

8.10.2008 13:59:43
Jo, Katy, to jsem pak pri tom zametani rikala taky~;) Tak jsem zvedava, dneska jdou dva zajemci na byt, tak kdyby to vyslo a prodal se, to by bylo skvely! Tak treba ty strepy v tomhle pomuzou, jsem zvedava.
K+M 52747

Re: :)))

8.10.2008 13:57:11
Marti...brr,fuj...dopadlo to dobře a střepy přináší štěstí~s~~s~~s~~s~

Majdi...nočník neřeš,nechce tak nechce......

Martina, 07, 10 42149

Re: :)))

8.10.2008 13:54:24
Ahojky pri strede~;)

A u nas je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneR^, kolem 20 stupnu, slunicko, nadhera!
Jenda ted chrupe, tak doufam, ze nebude spat tak dlouho a odpo vyrazime ven.

Jinak jsem mohla byt "vdova" - v pondeli vecer jsme stehovali ze stareho bytu jeste nejake veci a vyklizeli jsme tady kramy ze sklepa. Byli tam i obrovsky celoskleneny dvere, tak 1,50x2,0 m. P je vzal, ze je prenese a oni mu normalne praskly a po zemi se rozlitlo asi milion strepu, jeho to zasypalo taky, ma porezany obe ruce, ale nastesti ne moc, na krku mel zasekly dva strepy, sileny! Ja stala za nim a mela jsem to z prvni ruky, ale byl to takovej moment, ze jsem jenom uskocila. Kdyz si predstavim, ze by se to rozlomilo na vetsi kusy a nejaky strep ho trefil treba do bricha~Rv~;(( Uf, tak jsme pak asi hodinu zametali strepy, mame toho 3 desetilitrovy kbeliky, nepotrebujete nekdo strepy ~:-D
mellie 63939

Re: :)))

8.10.2008 13:44:53
Tak s Magdalenkou a Štěpánkou teď sdílím dvě diskuse, tuhle a ledňátka 2009 :-) Btw. Magdalenko už víte, co to bude?

Mimiku bonne chance na první lekci! Kam budeš na fráninu chodit? Hlídají tam děti? U nás je francouzština v Centru volného času Prosek, super i s hlídáním, ale zatím neotevřeli žádné pokročilejší kursy (dělala jsem ji pět let).

Jani díky za kompliment :-)

Co se týče srazu, máte vymyšlené nějaké detaily? Ráda bych vás poznala i osobně, ale s těhu břichem nejsem tolik mobilní, asi tak jako píše jojo ~;((
K+M 52747

Re: :)))

8.10.2008 13:13:28
Tak sluníčko je i u násR^

a dlouho tu nebyla Míša ~:(...
Jani,Bára 17.8.05, Vašík3.4.07 39193

Re: :)))

8.10.2008 13:10:26
No Bufy, pošli sem nějaké sluníčko, tady je hnus. No i když já stejně ven nemůžu, tak si ho nechte vy, aspon ho využijete R^

A tímto jsem chtěla veřejně poděkovat Mellii za rady z matiky, je fakt dobrá R^R^
B-u-f-y,Neli07 a Niki10 50184

Re: :)))

8.10.2008 13:08:24
Ahoooooooooj, tak já mám taky kafíčko na stole.

Ale dlouho tu nebudu protože se mi bude už budit dítě a já mám rozdělanou buchtu na stole tak že jí musím dodělat - dělám hraběnčiny řezy, mám čerství jablka přímo ze stromu a jsou nádherný až je škoda je rozkrájet.

Simi - škoda reagovat, já sem rázný tip a tohle nikdy nepochopim.

Stále nenočníkujeme. Ale mluvíme ostošest - až si kolikrát říkám že to její věčný kecání je na hlavu. Nejhorší je když vyjedeme ven - to se jí pusa nezastaví - teda až pokud nepotkáme někoho kdo na ní mluví~:-D~:-D

Srazíkovat bych šla ale mám to daleko.

Jo a jinak tady je od rána oprvdu nádherně. Sluníčko se ještě ani trošičku neschovalo. Fakt je suprově.
Jani,Bára 17.8.05, Vašík3.4.07 39193

Re: :)))

8.10.2008 13:04:47
Ajko, tak to je fakt super R^R^R^
Simiki, teda k tomu tvému SDH fakt bez komentáře, děs. Souhlasím s holkama
Katy, já taky mám kafé a čaj, je mi fakt nic moc, Barunce taky špatně a Vašík zase nemůže dýchat a kašle taky. Ach jo. a to mám jet v pátek do školy ~Rv
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 4342  [Dalších 4312 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.