| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 25830  [Dalších 25750 >>]
Ketka a Máťa 54186

Re: Jo

7.10.2008 19:23:15
Tak Máta spinká... hurrrrááááá mamka může do vany ~:-D

Holky ale musím se přiznat, že včera mne výtvarná historka od Akret naprosto dostala... Úplně vidím, jak se tam s ní rve o ten štětec a nutí ji pomalovat ten podělaný list, aby si pak mohla podepsat a vzít domů výtvor hodinové rvačky s Lindou... no dneska jsem chodila jako blázen po bytě a pořád jsem se tomu uchichtávala R^R^R^~:-D
Ketka a Máťa 54186

Re: Jo

7.10.2008 19:07:29
Jojo, Jířa je supr au-pairka R^ jen to mé dítě nikdo hlídat nechce... nedivím se, uplakánka mojeho ~:-D
Ketka a Máťa 54186

Re: Jo

7.10.2008 19:04:39
Viki, to děláš každý den osmičku ? To je špatný... já bych do toho nešla... měla bych problém dát malýho každý den už jen na čtyři hodiny... dle mého ideální k jejich věku je to co měla domluvené Beezi... max. 2x týdně 7hod. a já bych možná i tak měla problémy... možná více se sebou, než Matulínem... mám prostě pocit, že mají na tohle času dost... když je tady (ČR) možnost zůstat doma, tak mu to poskytnu, i když bych také penízky uvítala... mimochodem, vůbec se tvé mamči nedivím, že to nedává... vidim vždy tchýni jak je hotová, když třeba hlídá jednou za měsích celou sobotu...
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Jo

7.10.2008 18:59:28
ahojky, my měly moc příjemný den doma, dopoledne s taťkou, odpoledne s tetou Kač a dětma, dali jsme exkurzi po zdejších hřištích a za sebe mohu říct, že to bylo prima~:-D

Jiřko, klobouk dolů, že zvládáš oba kluky a ještě se nudíš~:-DR^R^R^ jak jsi je zvládla uspat oba? nebo jsou schopni usnout sami? nevím si to představit u páji, ten sám neusne ani za nic na světě.. nevím jak bych je uspávala najednou oba..
Radus+V+J 34821

Re: Jo

7.10.2008 18:21:02
ahojky,
hlasim se z prace, je toho moc.-(

Possi, delam jen pul uvazku, ale na smeny, jen dneska mam 4 hodky, dve volno a 4 hodky prescas, je malo lidi, ale delat to tak nemuzu, maleho bych nevidela, navic to u mamci nezvlada, usinat v poledne je pro nase horor, rve a rve, nakonec usnul mamce v naruci, ale mamca je z toho taky vycerpana, nevim, musi si proste zvyknout~;((

tak papa vecer snad kouknu:-)
Ketka a Máťa 54186

Re: Dobre ranko

7.10.2008 11:25:44
Jiřko, to zmákneš levou zadní... oni už jsou kluci fajn... navíc by po obědě mohli schrupnout, tak ti to rychle uteče...

Matýsek si právě vlezl do postele, a myslím, že bude chrupkat... a já půjdu žehlit ~Rv vůbec se mi nechce, ale už se těším na ty pěkně voňavý komínky ~;)
Jiřka+2 56442

Re: Dobre ranko

7.10.2008 11:07:14
Akorát je vidím parkovat, takže ještě nevím..Zuzka odjede až po obědě, Kryštof tu bude do večera.Šíma už mu mává z okna:-)
Beezi,V+J 27353

Re: Dobre ranko

7.10.2008 10:56:47
Jiři, a co kluci? Jak to zvládáš, au-pairko? ~j~
Jiřka+2 56442

Re: Dobre ranko

7.10.2008 10:42:48
Teda Čáďi...tohle u nás funguje jen a jen opačně!
Tady je taky hnusně, aspon mě nemusí mrzet, že budem s klukama celý den doma.Fleky s uzeným už jsou skoro hotový a já furt myslím na tu tašku..
Ketka a Máťa 54186

Re: Dobre ranko

7.10.2008 10:35:14
JInak ti čádi přinesu tu Boučkovou, já na ni teď nemám asi dobrý období... mám tady spoustu jiných knížek a u ní se doslova trápím po stránce... tak si to dočtení nechám na jindy...
[<<Předchozích 70] Názory 7180 z 25830  [Dalších 25750 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.