| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 25830  [Dalších 25760 >>]
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: Jo

8.10.2008 8:11:09
Bre rano! My jsme vstavaly neco po sedme. Tim padem ale Linda budem kolem te 12te hotova a bude potrebovat spani. Takze my asi dorazime pozdeji, az se trochu vyspi (jestli tam jeste nekdo bude). Nebo bychom musely dorazit uz dopoledne
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Jo

8.10.2008 8:09:05
ahoj holky,
ja se na to Kacko docela tesim, jiny kolektiv jine starosti, ale bude to narez!!!

a v kolik teda? a u spodni brany?
Kacka + 3 43585

Re: Jo

8.10.2008 7:53:27
Jejda, to to zitra v ZOO vypada na slusnej srumec ;) Uz psala i Akret, ze se prida. To bude jak za "starejch dobrejch casu" :D

Jdu si rychle uzit kafe, nez vstane Ance (Honzik akorat usnul).

Zuzi, ty mas muj obdiv. Ja uz by na to ted nemela...neco se ucit. R^
Libi,Jasminka,Mia 16018

Re: Jo

7.10.2008 21:39:28
Zuzi a jakou delas skolu? to mi nejak uniklo.
Ja uvidim jak zitra,kdyz tak pisnu Mirce sms.jsem nejaka hotova,zitra ma prijet teta z Ruska a nejak me to zmaha:(

Viki,tak at Vam to s jeslickami vyjde.Ja tady nasla jedny,hned vedle J.skolky.Pani rikala,ze nam ji vezme klidne jeste tento mesic,ale zatim je to vicemene v procesu rozhodovani:) Ja sama bych si uz potrebovala trosku odpocinout a praci bych taky samo privitala,kdyby nejaka byla.

Jdu do sprchy a spat,dobrou~s~~s~
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Jo

7.10.2008 20:59:58
jo a Sisa uz spinka a vypadal velice spokojeny:-))) zlata teta Jirinka~s~
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Jo

7.10.2008 20:58:56
ahoj holky,
hlasi se studentka. No bylo to fajn, i kdyz nejdriv mi bylo smutno, ze se tam vsichni znaji a ja jsem tam tak sama, ale na AJ uz to bylo lepsi a nakonec z toho mam dobry pocit, dokonce i slovicka typu dcerinna spolecnost mi naskakovly:-))

Zitra do ZOO se hlasime, to bude fajn a v kolik?
Jen vas chci ujistit, ze Sisa je v pohode, ta horecka byla asi ze zubu, pac je uplne oka, tuky tukR^
Radus+V+J 34821

Re: Jo

7.10.2008 20:53:54
Ketko, to bych nemohla byt na 8 hodin pryc z baraku, bylo by to na palici, i ty 4 hodky jsou nekdy narocne pro me, ale penize jsou zapotrebi, bohuzel~;((

zvykacky jsou co, neco ve skolce? ja bych chtela dat maleho do jeslicek od ledna na ten den v tydnu, uvidime zda mi ho vezmou, je to plno.

ja mazu do pelechu, jsem grogy, tak dobrou!
Ketka a Máťa 54186

Re: Jo

7.10.2008 20:13:34
Viki, já nepochopila, že ty přesčasy by jen dnešek, já myslela, že když nemáte lidi, tak že ty přesčasy budeš muset dávat pořád... tak ať ti jde práce dobře od ruky...

Já do práce až budou malýmu tři... dříve nechci... budem chodit na ty zvykačky od září, ale to nám bude stačit...

Kač, Ivet, Didko, budeme zítra v ZOO 100% s Čádou... jsme už domluvený od včera, půjdeme tam pěkně prochajdou z Dejvic přes stromovku, takže myslím, že nejdříve ve 12, spíš kol 12:30 jsme tam...
Radus+V+J 34821

Re: Jo

7.10.2008 19:59:03
Ketko,
psala jsem, ze delam na pul uvazku!!!! osmicku jen dneska to byla vyjimka, ze to tak delat nemuzu kvuli malemu~;)

4 hodky jsou dle meho ok~;)
Kacka + 3 43585

Re: Jo

7.10.2008 19:46:06
Mno, tak den to byl krasnej...teda hlavne to odpoledne s tetou Didkou v Nerato. Domu jsem si dovezla vypohodovane deti... Akorat prave ted tu zase probiha akce uspavani hysterickeho ditete. Ance stoji vedle v postylce, rve: "Bobeeeek, bobeeeek" a nechce pochopit, ze ji potreti jen tak na nocnik neposadim. Tak mi drzte palce, at mi nedojde trpelivost ;)

Jo a ze zitrejsi Palmovky se teda asi taky odhlasuju, protoze ma byt krasne. Dohodly jsme se tedy s tetama (Ivet a asi i Didkou), ze dame zitra ZOO. Toz kdyby se chtel nekdo pridat, ozvete se. Mrzi me, ze neuvidim Giga partu, ale snad neni vsem dnum konec.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 25830  [Dalších 25760 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.