| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 16783  [Dalších 16713 >>]
Zajdulka 42924
12.4.2013 9:23:42
Tuten Míša má taky dvoupatrový penál, dokonce dva, ale Markétě jsem koupila v sadě s taškou jednopatrový, rozevírací a nevypadá, že by jí to vadilo. ~;)
Keťule 121944
8.4.2013 18:30:11
Ahojky holky,
tak jak se všichni máte ?
My se přestěhovali z Kladna do Prahy a tak Máťa šel k zápisu tady na Praze 6. Škola spokojenost, chodí do předškoláka se svou paní učitelkou, tak už ho to i baví. Jinak ještě nedávno do školy ani moc nechtěl.
Jsem ráda, že jsem vypadla z Kladna a jsem v Praze. Vzala jsem zpátky práci, naštěstí můžu dělat z domova. Míša se začíná stavět, tak už to není taková pohoda jako když byl miminko.
Akret, já dám Matěje na meningokoka příští rok... má to životnost nějak 10let, tak aby měl pokryté ty "blbé" léta...
Jinak docela klídek a ráda se taky srazím, kdybyste něco plánovaly... třeba na jaře stromovku :o)
Zatím pa a ať už je jaro a sluníčko :o)
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954
19.3.2013 15:59:02
Ahoj holky, po asi 100 letech mě napadlo se mrknout na diskusi a vidím, že svým způsobe ještě pořád žije!!!~6~

Ad zápis, jsme zapsaní tady u nás, je to blízko a bude tam mít kamarády ze školky i z fotbalu. Batoh má Topgal, chvilku jsem zvažovala i tu aktovku jak píše Čáďa, ale nakonec vyhrál batoh, je víc cool;-)

Kryštof má očkování navíc jen žloutenku a klíšťovku, Týna zatím nic. Byla jsem s ní u zápisu do MŠ, ale pochybuji, že mi ji tam vezmou, zase budeme krmit nějakou soukromou.

Chodí od do jesliček a je tam spokojená a těší se, chodí jen 3 dny v týdnu, já mám práci na částečný úvazek a naprosto mi to vyhovuje.

Pokud plánujete, že se někde potkáme, tak jsem pro, už jsme z hor doma, takže nikam na dlouho neodjíždíme.
Zajdulka 42924
7.3.2013 18:14:23
Akret nedávala a neuvažuju. Jednou jsem se s naší Dr. bavila o očkováních navíc a přikláněla se max. ke žloutence.
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950
7.3.2013 14:57:24
Holky,nechavaly jste deti ockovat proti meningokovi? Nebo myslite,ze je to zbytecny? Uvazuju o tom pro oba,ale nemam o tom zadny info
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013
12.2.2013 10:45:22
Ahojky všem tak my jsme taky přijati do školy Tom se moc těší aktovku už máme dostal na Vánoce ve školce je taky rád ale do školy už by šel moc
BERBER+A+L+V 7963
10.2.2013 8:20:02
Jj, Lenička by šla taky hned.. a vysvětlování AŽ PO LÉTĚ se snaží pochopit, ale nějak to její hlavička moc nebere..
Naštěstí je ve školce ráda, takže to bere jako fakt a neřeší.. ~d~
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013
8.2.2013 8:49:26
Ahoj tak holky všem gratuluju my byli u zápisu včera a snad nás vezmou učitelka ho chválila výsledky budeme vědět až 12.2 Tom se těší a chtěl by už do školy
Leny+3 6674
31.1.2013 19:23:12
Ahoj, tak my už taky konečně víme výsledky zápisu, Ondra je přijatej na jazykovku do anglický třídy, měli jsme teda výhodu staršího sourozence, páč jinak se hlásil skoro 3x násobek dětí, je vidět silnej ročník. Aktovku ještě neřeším, nakoupíme někde před nebo o prázdninách, něco vyberem, Topgal je fajn, pak má Zuzka teď Walker by Schneiders, taky doporučuju, jen mají spíš batohy pro trochu větší děti už.
Zajdulka 42924
26.1.2013 11:23:27
Batoh teda zatím neřeším, ale asi půjdeme zase do Topgalu. Míša ho má 3. rok a je stále v super stavu.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 16783  [Dalších 16713 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.