| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 25830  [Dalších 25650 >>]
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

oslava

5.10.2008 20:19:59
Zdar!
Jdu se nahlasit taky na tu oslavu! Uz se tesim. Casove bych asi brala spis tu 11tou, cimz sice Linda vynecha spani, ale kdyby to bylo od 14ti, tak to nestihame, pac to bude Linda pravdepodobne jeste spat.
Taky bych byla spis pro zamluveni cele restaurace a treba by se mohly zrusit darky a tim trochu stlacit naklady. Kramu maj deti doma stejne dost a darku dostanou hafo i tak, ne?
Jiřka+2 56442

Re: Dobré

5.10.2008 20:07:59
Čáďi já si právě matně vybavuju to samý.. ale nejsem si jistá, tak nechci plašit.Nevím, jestli by třeba 250,- nebo i víc na hlavu už nebylo moc.No uvidíme zítra, nějak to vymyslíme
Jiřka+2 56442

Re: Dobré

5.10.2008 20:07:26
Čáďi já si právě matně vybavuju to samý.. ale nejsem si jistá, tak nechci plašit.Nevím, jestli by třeba 250,- nebo i víc na hlavu už nebylo moc.No uvidíme zítra, nějak to vymyslíme
Libi,Jasminka,Mia 16018

Re: Dobré

5.10.2008 20:05:24
Ahoj,
no tak uvidime,jak na tom budeme financne.Ono to je nekdy dost i pro ty prazske maminky (ted mluvim za sebe).
Ja mam pred sebou dost vydaju,navic 5.narozeniny Jasminky,ale snad se nejak vejdem do rozpoctu.
Čáďa + Adélka a Ondra 61932

Re: Dobré

5.10.2008 19:53:19
ad zoo, my máme v pondělí a úterý taťku doma, tak já asi ne
možná bych jí dala ve středu, po kroužku, ale zase bude v Praze Giga, tak uvidím, na čem se holky domluví a třeba bych se jela kouknout na Jonáška
Čáďa + Adélka a Ondra 61932

Re: Dobré

5.10.2008 19:50:42
Didko, majlant za to paní chtít nebude, určo ty 3 tis., ale nevíme, jestli nebude chtít navýšit peníze za jídlo
a když o tom přemýšlím, tak myslím že jo, protože mluvila o tom, že když to tam pronajímá celé, tak je tam většinou min. 30 osob
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Dobré

5.10.2008 19:35:05
jo, a čas -pokud budem pouzevíce-méně pražská čáast - hlasovala bych pro 14tou hodinu (mám obavu že v tom hluku mi pája neusne pokud začnem v 11hod..) ale přizpůsobíme se většině!
Ketka a Máťa 54186

Re: Dobré

5.10.2008 19:32:42
My můžeme s Matýskem v jedenáct i ve dvě... tak se podřídíme většině ostatních, kterým vyhovuje něco z toho...
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Dobré

5.10.2008 19:31:36
čauky, dneska super den, díky teto Kačko~s~ a počasí bylo pro prochajdu luxusní!! nechcete někdo zítra nebo v uterý dát zoo, dokud je takhle hezky? /netuším jaký bude počasí, jdu zkouknout/..

se zítrejším večerem počítám, táta bude doma, jupííí.. R^~;) a teším se na vásR^

add narozky -je to dost peněz, mne to nejdřív nedošlo, ale když to sečtu je mi jasný, že ne každý na to má.. ale já bych rozhodně hlasovala pro pronájem celé té místnosti, včetně stolů mimo koberce, pač mám v živé paměti, jak pája chtěl jezdit na motorce mezi stoly a paní ho okamžitě okřikla a musel na koberec, kde samosebou chytl histerák.. pokud bychom byly v celé té části, myslím že by nebyl problém ani s tým, že se nám do hracího koutku vmasírujou cizí maminky s dětma, když tam bude cedule na dveřích "soukromá akce".. doufám teda že za celý ten prostor paní nebude chtít majlant.. ~g~
Leny+3 6674

Narozky

5.10.2008 19:11:43
Ahojky, tak jsem četla o tý narozeninový párty, mluvila jsem s Ber a za nás teda zatím bohužel ne, za prvý nevíme, jak to bude s Ani a takhle dopředu nevím, jestli budu mít hlídání pro Zuzku a za další to je cenově pro nás momentálně dost, tenhle měsíc máme doma hodně vysoký vydání (auto+kroužky+zimní věci), Slávka zas nemocnice atd. Kdyby to přece jen nakonec vyšlo, snad bysme se tam ještě vešly?~;) Takže ještě uvidíme, ale zatím nechci nic závazně slibovat.
[<<Předchozích 170] Názory 171180 z 25830  [Dalších 25650 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.