| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 25830  [Dalších 25660 >>]
possi+1 50414

Re: oslava

5.10.2008 23:10:44
Ahojky tak narychlo nakukuju než odpadnu,to marodění je na mě nějak náročný ž bych ráda vyrazila na procházku,do MC a do práce~;)
Ad OSLAVA
-vypadá to teda že budem jediný mimopražský,teda myslím větší vzdálenost od Ph,ale pokud by to bylo až od té 14h tak bysme to musely odpískat,tak po 16h,musíme zpět(když počítám průjezd Prahou~Rv)takže by to fakt nemělo smysl,takže se přimlouvám za dopoledne
-dárky-no když si vzpomínám na tu lońskou hysterii když si měli děti dárky rozebírat tak to kidně zrušme~;)
-prostory-neumím posoudit,ale to lońské Mc bylo fajn,ale pochopila jsem že je tam nějaký problém se zajištěním?
-cenu respektuju,je to jednou za rok

GIGO díky za nabídku, až to bude aktuální dám vědět, kamrádka to sbírá vždy před Vánocema a kolem svátků to tam veze, loni jsme přispívaly asi 4 a bylo toho fůra,ale čím víc tím líp~:-D
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: oslava

5.10.2008 23:06:16
jsem pro 11h a bez darku, mam stejne pocity jako Bezzi, radeji za 200 dam neco mlademu sama.

Krystof je zase jak kamna, krasne jsme si tu hrali od 18h do 21h, ale ted jak zalehl, uz jsem mu dala cipek a stridam to s Nurofenem, chudinka moje, uplne se ted trepal:-( ale nema k tomu nic jineho nevim co to ma znamenat, zitra zajdu k doktorovi, at si ho prohlidne.
Beezi,V+J 27353

Re: oslava

5.10.2008 21:01:37
Hezký večer, zas jen na skok.

K oslavě - souhlasím s rozšířením prostoru (pokud by to nebylo finančně nějak výrazně horší) a souhlasím i se zrušením dárků. Sama jsem to chtěla navrhnout, Akret byla rychlejší. Jsem toho názoru, že čím jsou děti starší, tím je těžší se trefovat do vkusu a koupit něco opravdu smysluplného a vkusného. Upřímně, sama radši ty dvě stovky zainvestuju tak, abych Fíně koupila něco sama, než spoléhat na loterii, co si vytáhne na oslavě.

Středa nám nevadí, časově se přizpůsobím.

Tuhle středu ale bohužel nemůžu, jdu na demonstraci. Gigu snad uvidím jindy. ~;)
Evča + Adélka 06 + Lukášek 09 45669

Re: oslava

5.10.2008 20:52:46
A taKy jsem spíš pro zrušení dárků, než zrušení komfortu.
Ketka a Máťa 54186

Re: oslava

5.10.2008 20:50:43
to zvládnem... debatou se to utřepe :) klído to může být i bez dárků... ale možná by to bylo s nimi hezčí :) no zase plácám, raději mizímm...
Čáďa + Adélka a Ondra 61932

Re: oslava

5.10.2008 20:35:25
Kačko, myslím, že nevymyslíme den, kdy by někdo prostě něco neměl, bohužel bude muset někdo něco oželet, nebo se vyprdnout na oslavu - to už si musí vyřešit sám
mě osobně je to jedno, vím to měsíc a půl dopředu, tak si tam to volno prostě udělám

ale koukám, že se jen tak neshodneme, ať jde o peníze, dárky, hodinu a tak
tak jestli z toho nakonec nesejde a nebo se nenajde nadšenec, který to tedy zařídí v Balónku a udělá se to jako vloni
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: oslava

5.10.2008 20:33:40
akret, souhlas!! v případě vyšší ceny za jídlo/pronájem myslím, že je to rozumný!!
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: oslava

5.10.2008 20:32:08
tak školku si budem muset přeložit, to jo, zjištěný to zatím nemám, ale myslím/doufám/ že v tom problém nebude..

a cena -no počkáme si teda kolik budou chtít za předpokladu že nás bude těch 15-17osob cca, a rozhodnem se co dál.. hm?
Kacka + 3 43585

Re: oslava

5.10.2008 20:25:51
Jo, jeste k te strede...sem to psala Zuzi dneska - mrkla jsem dneska rano naahodou na listopad a zrovna tam nekdo psal, ze na stredu zamluvil mista na Palmovce. Tak aby tam bylo jeste pro nas (a Gigu ;)) misto. Ja zatim netvrdim 100%, ze budu moc dorazit, protoze nevim, jak to bude s Ancinym spanim.

A na oslavu se tedy hlasim, predpokladam, ze mohu mluvit i za Ivetu. Akorat...nerikaly holky posledne, ze ve stredu je to blby (Beezi anglictina pro Vojtu, Didka skolku s Pajou...atd.)?
Evča + Adélka 06 + Lukášek 09 45669

Re: oslava

5.10.2008 20:24:56
ahoj holky,

my měli dnes na návštěvě moji kolegyni z práce, která má o 4 měsíce starší holčičku. Z návštěvy jsem dost rozhozená přesto, že ji spoustu let znám. Prostě to byla návštěva v duchu já všechno znám nejlépe, já všechno vím nejlépe, já vím co vy máte dávat dítěti k jídlu a co ne, já jsem tak pyšná, že naše dítě pije jenom vodu. .......Ta Španielová (to je nějaká psycholožka) ta ví všechno nejlíp a podle ní my to všechno děláme .....
No kdybych ji řekla, že Adélka má moc ráda párky, tak mě asi udá sociálce. Ale přesto její dokonalá dcera je pěkně panovačnej fracek, a když není po jejím tak stropí hysterickou scénu. A to se k nám pozvali stylem, manžel má novou navigaci a chce ji vyzkoušet, tak my v neděli přijedeme. Chjo.
Doufám, že ji zase aspoň 1/2 roku neuvidím.

S tím pronájmem celého prostoru souhlasím. Myslím, že to bude lepší pro všechny. Přece jenom je to akce jednou za rok, tak snad každý kdo se chce zúčastit na to těch pár korun najde ne? A já bych byla pro tu 11. Adélka spí průměrně od 1 hodiny až do 4-5, tak spíš předpokládám, že by jeden den nešla spát vůbec, nebo až po cestě domů.
[<<Předchozích 160] Názory 161170 z 25830  [Dalších 25660 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.