| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 25830  [Dalších 25690 >>]
Ketka a Máťa 54186

Re: Ahoj,

6.10.2008 12:38:48
Zuzi, tak hlavně aby už jste zůstali bez teplot... možná to může být nějaký ten zoubek, anebo malej s něčím jen bojuje a večer už je utahaný, tak to vyskočí..
Ketka a Máťa 54186

Re:

6.10.2008 12:36:46
Hele holky jak myslíte, já určitě přinesu dáreček, klíďo ho dám Matýskovi někde bokem, ale ráda bych, aby to bral jako trošku něco jiného než jen další sraz maminek a dětí... prostě tam něco hezkého po fotečkách s dortem dostane, i když ho to třeba za chvíli nebude zajímat, nebo mu to někdo sebere, to prostě k tomu patří, je to i pro můj pocit, když narozeniny, tak i s dárečkem... Fakt to nechám na každé z vás... a myslím, že i když budou dva tábory, jedni s dárkama a jedni bez, tak se určitě dá udělat, aby si ti dárečkoví své rozbalili, aniž by ti druzí cokoliv postřehli... to zvládnem :-)
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: dotaz - susicka ovoce Eta

6.10.2008 12:16:14
Tak jsem si prave precetla ten Jirky denik o narozkach a tudiz dort uz je mi jasny :-) Z cehoz plyne, ze se jeste bude prispivat na dort a tim padem bych ten darek fakt zrusila
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: dotaz - susicka ovoce Eta

6.10.2008 12:12:28
Nazdarek!
Mame za sebou dopoledni vylet do VZP, dite ted po obede a ulozene, ale zatim bohuzel nespici:-( Odpo mame cviceni, za coz jsem moc rada vzhledem k pocasi.
Jirka je zlata, ze to pekne zaridila! Darek bych nedavala, je jasne, ze kazdy da neco svemu prckovi, ale to preci nemusi probihat na teto oslave, prckove stejne nechapou, ze se tam slavi jejich narozeniny;-)
Jo a dort sezenem kde? Ten nam taky udelaji?
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

dotaz - susicka ovoce Eta

6.10.2008 11:33:34
Segra ji ma nove koupenou a je z ni trochu nestastna, protoze v navodu se pry nepise, ze by mela v prubehu vypinat a ta jeji to dela. Ptala se pry kamaradky a ta rikala, ze jejich jede celou dobu. Segre se ty jablka a ostatni veci poradne neususi a z programu, ktery ma trvat 7h je to co hodinu vyple, jako automaticky, prosim poradte mi jestli mate nejake zkusenosti, jsem ji slibila, ze se vas zeptam:-)
Zuzi - 10/06 a 10/10 45954

Re: Ahoj,

6.10.2008 11:31:03
ahoj holky,

souhlasim s tim, ze by bylo fajn kazda koupit nejakou vecicku pro sveho prcka, at maji darecek, je to asi nej kompromis.

Jinak je super Jiri jak jsi to domluvila a cely prostor bude idealni.

Mladatko mel teplotu naposledy vcera vecer a ted si tu hezky hrajeme, k doktorovi jsem nakonec nesla, aby jeste neco nechytl, ale dkyby mel mit teplotu i v prubehu dneska, tak tam skocim. Ted ho nejvic bavi rozkrajovat kulatym nozem jablicka a pak je jist a samosebou i ten bagr:-))

Zajdulka 42924

Re: Ahoj,

6.10.2008 11:29:43
Hm, toje fakt. V tom případě ale teda svou účast slíbit nemůžu :-( Fakt nevím, jak na tom budu a než abych přišla o tu zálohu, to radši za to něco koupím Macíkovi k narozeninám. No neva, uvidíme se jindy.
A propos, co slíbený výlet na Křivoklát? Teď v týdnu má být hezky ;-)
Beezi,V+J 27353

Re: Ahoj,

6.10.2008 11:04:58
Jo, tak za pexeso pro všechny bych byla taky. Co si budem povídat, Pepče občas udělá největší radost rolička od toal. papíru. ~:-D~:-D~:-D

Jestli budu brát V., ještě nevím. Radši bych bez něj, ale to půjde jen v případě, že se mi pro něj podaří zajistit atraktivní náhradní program (tedy hlavně babičku), a to takhle dopředu říct nedokážu.

A taky moc děkuju Jiřce, že se stará. R^R^R^
Ketka a Máťa 54186

Re: Ahoj,

6.10.2008 10:45:06
Kač, určitě doraz později, s dortem počkáme na všechny :) a dárky, já nevím, mně by se tam líbily a hlasuji pro to, aby si tedy každý přinesl pro svého prcka, dle finan možností, když nebude chtít přinést tak prostě nepřinese, nikomu to asi nemůžeme nakázat :-) já bych ale ráda na narozkách Matýskovi něco dala... ale také si to klíďo můžeme vyměnit jen s těmi, kteří budou chtít aby to ostatní prckové neviděli... to se asi zařídit dá...
už se moc těším...

K jinému tématu... Evi, moc mne pobavila tvá včerejší návštěva kamarádky... tomu opravdu říkám vítaná návštěva... R^

Jiři, jak to tam máme časově omezené ? Do kdy tam můžeme takhle uzavřeně být ?
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Ahoj,

6.10.2008 10:42:28
ahojky, Jiřko, moc díky za snahu i za telefonáty kolem narozek!!! to zní dobře, že se cena za jídlo nezmění! z naší strany, pokud zdraví dopřeje, dorazíme, souhlas s 11tou a nejlépe bez dárků, aneb souhlasím s pexesem stejným pro všechny prťata..
[<<Předchozích 130] Názory 131140 z 25830  [Dalších 25690 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.