| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 25830  [Dalších 25700 >>]
Jituš, Adélka 03, Bára 06 46956

Re: Ahoj,

6.10.2008 17:27:19
Ahoj, zdravím po nějaké době.
U nás celkem nic nového.Báře roste 5zubů naráz.Pěkně se rozmluvila, takže se s ni už dá na všem domluvit a vše si vyřídí, jak potřebuje.
Už týden na přeskáču ser.em a blijem.Nevím, jestli je to z jídla, no zvracela jsem spíš jen já.Jinak se s holkama střídáme v té srajdě.Jíme všechny tři ten Imunoglukan, tak nevím, zda nás to tak drasticky nepročistilo.Jiné příznaky nemáme.Aduš už v pondělí, ale jen jeden večer, já tak střídavě od pátku a Bára tak 2xdenně od soboty.Je to zvláštní, zatim dávám jen probiotika a jíme, to co staví.
Imunoglukan jsem včera vysadila, tak uvidíme.
Zajdulko, Bára měla Priorix a ani ne do týdne měla 39horečku, ale měla i s Aduš dohromady docela hnusnou rýmu.Jestli to bylo k tomu, netuším.Druhý den už pak byla dobrá.
Jinak my na oslavu určitě nedorazíme, je to pro nás dost peněz, museli bychom jet celá famílie.A jaksi nám v poslední době nestačí rozpočet.
Tož tak u nás.
Sem tam nakouknu, tak ani nevím, přesně, co se tu děje.
Gigo, tobě přeju pevné nervy a hlavně zdraví všem dětem.
Possi, vy si taky užíváte.Vím, jaké to je 40horečky.NEní co závidět.Ať jste také co nejdřív v pořádku.
Tak zase pádím, večer jdu s kámoškou na véču, tak snad nebudu mít žádnou nehodu ~:-D po dobrém jídle!
Libi,Jasminka,Mia 16018

Zdravim

6.10.2008 17:25:34
Ahoj,tak my jsme se byli dneska podivat do tech jeslicek a hl.si vyzvednout prihlasku.Pani vedouci byla z male nadsena a klido bychom mohli zacit chodit od pristiho tydne (pokud se do te doby rozhodnu).Jeste to musim probrat s tatkou.
Ozvala se mi pani na inzerat doucovani z AJ,tak jsem zvedava:)
S darky souhlasim,ono by to bez toho asi nemelo to kouzlo~;)A u nas to pripada mezi 11-12h.Mala si stejne posledni dobou spi jak se ji chce,nebo nespi vubec~:(
Zajdulka 42924

Re: Ahoj,

6.10.2008 16:15:28
Jo Jiři, teď dopředu nemůžu říct, jestli se budu schopná crcat 2 hodny vlakem. A propadnout zálohu si bohužel nemůžu dovolit :-( Tak to holt oželím.

Holky, kdo jste měly reakce po očku spalničky...za jak dlouho po očkování byly a jak vypadaly? Díky
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013

Re: Ahoj,

6.10.2008 15:52:10
Jo díky Jiři když je takový nemocný tak spí taky s náma tak nevím jedině vytáhnout šprušle aby si mohl sám vylézt
Jiřka+2 56442

Re: Ahoj,

6.10.2008 15:49:09
Zajdul jakože definitivně, jo?Ona bude chtít v pondělí znát přesný počet dospělých, ty nevíš kvůli té operaci, jo?

Kočice to nevím, Šíma v noci nikdy nic nepije a spí s náma v posteli, takže nevylejzá.Postýlku už tu máme iks měsíců jen aby se do ní prášilo..
Zajdulka 42924

Re: Ahoj,

6.10.2008 15:46:02
Ach jo, malá má teplotu a na reakci po očkování je prý ještě brzo. To až nejdřív za 2 dny. Tak to se máme na co těšit. :-(
Jiři, tak si mě prosím škrtni, jo?
Kocice+Tomík+Kubík+holcicka 45013

Re: Ahoj,

6.10.2008 15:44:39
Ahojky kočky moc vám všem děkuji za názory a tipy dělala jsem si i test a byl negativní na kdy plánujete tu oslavu? Chci se zeptat máte to taky tak? poslední dobou mi Tom nechce chodit spát v 20 hod. skáče a dělá blbiny a třeba usne až v 22 a v sobotu až o půlnoci. A v noci se pořád budí a chce čaj jak ho to odnaučit. A taky mi chce přeskakovat přes postýlku vyšplhá se na šprušle a klidně by skočil dolů na zem jaké opatření udělat? Díky moc všem jinak jsem nachlazení dostali jsme kapky dvoje tak snad už to bude ok
Jiřka+2 56442

Re: Ahoj,

6.10.2008 15:43:45
Ještě k tomu dortu - chtěly jsme ho objednat v nejbližší cukrárně, resp. se podívat, jestli tam ta možnost vůbec je.Ale zapoměly jsme na to, takže příště..nebo kdyby ho nějaký nadšenec chtěl upéct..~j~Viděla bych to fakt na něco malýho(tudíž ne drahýho), prostě aby tam jako jako symbolika narozenin byl,co?

A nějaký autíčko určitě Šímovi donesu, myslim že šustění barevnýho papíru prostě k narozkám patří.Kupuju mu takovýhle drobnosti stejně furt a průběžně, tak proč ne na narozky..Ted je zrovna u vytržení z mašinek z Ikea, nechápu, jak sme bez nich mohli do dneška fungovat~:-D
Ivet+jedna a jeden:-) 47473

Re: Ahoj,

6.10.2008 15:10:46
tak s darkem se teda zaridim jak reknete, asi nejakou pitomost tam dostat mohli.

possi, teda co to je?? preju at je mala v pohode!!!kde k tomu mohla prijit fuj!

Jo a vidis, to je nahoda-jak jste se bavili o tom kojenaku, jestli mate v Plzni jen jeden, tak jsem tam minuly týden posílala balik veci po Estere, uz mi to fakt na mmb nebavilo a mam aspon trochu dobrej pocit:-)
possi+1 50414

Re: Ahoj,

6.10.2008 13:34:30
Ahojky,tak malá vytuhla při Madagaskaru,asi ji to fakt bavilo(mě teda jo~;) a já nakukuju a asi půjdu žehlit.
Volala dětská dr.jak jsme na tom a že malá má v moči zas tu pseudomonádu,takže po dobrání ATB další náběry a kontrola moče a když tam bude pořád tak nefrologie, sono ledvin, atd, atd~;((~;((

Jinak k narozeninám,já bych se asi připojila k nápadu KETKY (myslím že byla první kdo to navrhl)přivést si každý dárek pro své dítě a popsat,myslím že kravinku za 50ti kačku zvládne každý ne~;)viděla bych to naoblíbené fixky a modelíny~;)~;)
Jen te´d tead doufám že malá bude ok...
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 25830  [Dalších 25700 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.