| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 25830  [Dalších 25710 >>]
possi+1 50414

Re: Jo

6.10.2008 23:06:19
Ahojky,tak jen narychlo neb nevím jaká mě čeká noc,malá dnes zaboha nechtěla do postýlky tak spí na gauči,jestli budu mít odvahu na přesun nevím,pokud se probudí zas spím na zemi u ní doufám že tenhle víkend už vyjde na tu Ikeu pro "velkou"postýlku.

Gigo,Viki a´t jsou kluci ok
R^
Ivet myslím že to má z plavání z bazénu nebo z průjmu(plenka...)poslední dobou občas průjmovala a hlavně má dost často ošklivý opruzeniny, tak se musim zeptata jestli to nemá souvislost i tím.
Zítra jdem na ko.na ORL a pak k dětské tak jsem zvědavá...
Jo ten kojeňák-to je super~:-D máme tu 2, na Vinicích a na Doubravce, ale asi je to jedna firma, potkávám ty děcka denně když jdem ven, tak aby jim člověk něco nedal,jen si vždycky říkám proč?!ale na druhé straně, možná je jim tam líp než u rodičů~Rv
Radus+V+J 34821

Re: Jo

6.10.2008 19:36:04
i ja doufam, ze s nim zitra mamca nebude mit problemy. dnes nespal, jen pul hodky, tezko si zvyka, ze neusinam v poledne s nim, ale hlida ho teprve druhy den, snad bude lip.
jinak ucetni mi prave nic nerekla, vypadala, ze nevi, ale nejsem jedina, kdo se vracel, tak snad vedi, co delaji~;)

par loku vina a hned je mi lipR^
Leny+3 6674

Re: Jo

6.10.2008 19:28:08
Tak snad léky zaberou a Vojtíšek bude OK., držím palečkyR^
Leny+3 6674

Re: Jo

6.10.2008 19:27:08
Viki, já myslím, že to hlásí sám zaměstnavatel, aspoň u nás to tak bylo, takže u vás určo taky. Starat se o to nemusíš.
Radus+V+J 34821

Re: Jo

6.10.2008 19:25:49
tak vojtik ma pry osklivou zacpu, nechutenstiv, osypani atd ma pry vsechno jeste k te angine, co mu ted skoncila, no snad ma dr pravdu, pry tam byla nejaka prisna baba, ale rekla, ze jakmile dite uz dva dny nekadi, ze mame chodit k dr, ze je to nebezpecne, tak nevim.......nektere deti nekadi i vice dni a je to ok, dostal nejaky sirup a cipky, snad bude lip a to jdu zitra na cely den do prace kurna, nejsou lidi a honej nas jak psi~;((

jdu si nalit vinko, zatim paaa
Radus+V+J 34821

Re: Jo

6.10.2008 19:13:08
leny diky moc, je mi uplne do breku, ale nevim, vztekem, vycerpanim, bezmosnosti, proste vsim......jeste se mi ani neozvali, co jim dr rekla, snad tam neni plno:-(

holky, nevite jak je to se zdr. a soc. pojistenim kdyz jsem normalne na smlouvu, ucetni mi rekla, ze to budou platit oni, ale jak stat zjisti, ze to za me plati zamestnavatel, kdyz se nic nikam nehlasi nebo ano? moc diky, aby to nebylo placeno 2x
Leny+3 6674

Re: Jo

6.10.2008 19:07:38
Ćauky, Zajdul, my měli taky Priorix a měl akorát teplotu mezi 38-39 st. 9. a 10.den po očku, jinak nic.

Jituš, Ondrovi dávám Imunoglukan už měsíc a bez problémů, Zuzka ho nebere a taky má trochu střevní problémy, njn, to asi lítá vzduchem.

Possi, Gigo, si fakt užíváte~Rvˇ

Viki, klid, Ondra taky dneska pěkně řádí, ani na jednom cvíču nespolupracoval, dělá jen to, co ho baví a nějaký organizovaný činnosti ani náhodou, je všude rušivej element, zlatá Zuzka v tomhle, holt kluci jsou kluci~:-D Asi Vojtína to bříško bolí, je lepší, když se stavěj u Dr., snad to bude dobrý a konečně se vykajdí, pak to zas bude zlatíčkoR^~j~~;)
Emca+Honzík + Daneček 44475

ahoj

6.10.2008 18:38:34
ahojky holky
Já dneska byla u Dr a na UTZ, vše je tak jak má být. Miminko má 1,47cm, srdíčko bije jako zvon a na další UTZ a poradnu jdu 3.11.2008 a už dostanu průkazku:812:
Předpokládaný termín porodu mám na 17.5.2009
Radus+V+J 34821

Re: Zdravim

6.10.2008 18:22:21
ahojky,
tady se hlasi jedna depka~Rv jsem totalne grogy z vojty, od rana v praci, pak s vojtinem, kterej zasadne nic neji, rve, nekakal dva dny, chyta se za bricho a rika au, zasadni nechce na nocnik, podle me se boji kakat, rve az se mu zveda zaludek, ted tu vzteky vysypal jogurt, tak to uz mi vylitla ruka. vyhnala jsem je ke tchyni, vsak uz ji dlouho nevideli a prej se stavej cestou na pohotovosti, aby mu promakali brisko, kdyz ho boli, no jsem fakt totalne na palici, nechce se mi ani mluvit, nic delat, takhle jsem se uz fakt dlouho necejtila~Rv~:(~:-©
bohemiana (Nora06/Emma09) 39849

Re: Zdravim

6.10.2008 18:10:17
Tak já děkuju a hlásím se na oslavu! Dáreček není problém a na raut se těším :-) Do Charlestonu jsem chodila za svobodna moc ráda, tak uvidím, jaký to bude vrátit se tam v tomhle životě :-)

Libi, jesličky máš někde na P4? Prozradíš kontakt?
[<<Předchozích 110] Názory 111120 z 25830  [Dalších 25710 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.