| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 25830  [Dalších 25720 >>]
Akret+Linda12/06+Mikuláš09/09 5950

Re: Dobre ranko

7.10.2008 8:53:41
Nazdarek!
Ja uz jsem bohuzel taky tady, jeste bych spala, ale mladoska potrebovala vstavat uz pred sedmou bohuzel :-) Ale jinak jsem docela v pohode.
Vcera fakt super, musime to fakt spachat casteji, je to paradni odreagovani.
Holky, jak vypada to pexeso pro deti, jak tu o nem byla rec?
Zdeni - to mas pro Naty normalni modelinu nebo nejakou specialni? A neupatla vsechno? Si nejak nedovedu predstavit, dat Linde modelinu....:-)) A gratuluju k dobrym zpravam!
Libi,Jasminka,Mia 16018

Re: Dobre ranko

7.10.2008 8:49:41
Mala zatim sedi a diva se na "Ebbu a Flo",takze poho,ale za chvili mi pohodicka konci:)
Siren 64016

Re: Dobre ranko

7.10.2008 8:47:54
Díky, holky~;)

Naty dneska KŠ nějak neba, furt mě tahá a chce něco modelovat...
Libi,Jasminka,Mia 16018

Dobre ranko

7.10.2008 8:44:47
My jsme dneska vzhuru od 6h.to je docela mazec,ale co se da delat.
Zitra se pridam i ja s Mius.Uz se na Vas tesim:)

Zdeni,at je vse nadale tak,jak ma jit:)~s~ Mia se diva na KS,tak mam chvilku a budu doufat,ze ji pak uspim.Dneska je tam teda den tako akorat na spani.

Kacko,tohle moc dobre znam.M.vcera taky vymyslela.Nejdriv,ze chce mlicko,po vypiti prisla a ze si chce cist uz po x-te knizku s Krteckem a nakonec jsem to nevydrzela a sla si lehnout s ni a za chvili byla tuhon.Zato J.strasila v posteli az do 21.30,nez usnula:(
didka+Pája06+Viki09 18197

Re: Jo

7.10.2008 8:43:42
ahojky, koukám že jsem asi první ze včerejší večerní party~:-D hlava mi hučí jak prase, žaludek lehce na vodě, ale to rozchodím.. hlavně že jsem absolutně dobře naladěná ještě doteď, cukají mi koutky smíchy když si představím jak terka hrála lindu~:-D~:-D holky díky, bylo to včera DOKONALÝ!!! ~s~~s~ jsem moc ráda že jsem tam mohla být včera~:-D~:-D takhle jsem se nenasmála již dlouho~:-D~:-D

Kač, obstrukce před spaním v podobě čurání a pod máme taky, taky s tým bojuju, já ho teda na nočník pustím jen 1x a když si za 5minut vzpomene že chce zas,má smůlu..snad to brzy přejde..

marodům přeji zlepšení!!držím palce!
a těhule Zdence gratuluji k dobrým výsledkůmR^
Zajdulka 42924

dobré

7.10.2008 8:42:20
My v noci horečkovali, ale teď je malá ok a bez teploty, tak nevím. Na reakci na očko je prý ještě brzo.
Jj, to byla celkem chyba dát malou do velké postele. V postýlce usínala sama a z velké se naučila utíkat. Tak si chodíme lehnout k ní.
Siren 64016

Re: Jo

7.10.2008 8:29:23
Ahoj holky !

My se na 2.OSLAVU PROSINČAT taky samozřejmě moc rády přidáme !!:-)
Takže JIŘKO prosím - Zdenka + Naty stopro~;)

Trošku jsem to prolítla dozadu, to je fajn, že Ani je na tom celkem dobřeR^~;)

Jinak se přiznám, moc nedočítám, nějak nemám čas netit (mám zase min. 3 němčiny týdně+příprava).

Emčo, moc gratuluju k výsledkům a k ~s~

Já vám sebestředně oznámuju, že jsem byla včera na genetickém UTZ, vše vypadá v normě, dle UTZ jsem 13+2 a TP 16.4. ~:-D~:-D
Dnes se jdu zaregistrovat na Bulovku, už jsem tam rodila, tak půjdu zas~;)
Kacka + 3 43585

Re: Jo

7.10.2008 8:14:37
Viki, vam preju, at je s Vojtiskem brzy lip.

Possi..nebojis se, ze ti bude mala z velke postele utikat? Ja z toho mam (kor ve svetle tech udalosti poslednich dni) docela vichr.

Aaaa, uz mi huci vysilacka...mlada slecna vstava.
Kacka + 3 43585

Re: Jo

7.10.2008 8:13:37
Dobre ranko, zdravim opet od kavicky a buchty /mnam, vcera jsem zase po dlouhe dobe pekla ty s MMb a jsou uchvatne!/. Honzik tu podrimuje v lehatku a Ance jeste spi.

Ta mala mura zacala tak silene vyvadet v postylce, az to neni hezky. Odchazi do ni v pohode, s nánou a flaskou mlika. Jenze po vypiti mlika zacina kolotoc: "čurat-bobek-bobek-curak-jeste mlicko-hodna budu-prosim dolu-tati počééém-mamčo počééém-béééé". Vcera timto zpusobem odesla spat ve 20h a usnula ve 22:30. 2x vytlacila par kralicich bobku (to fakt musela tlacit az z paty). V noci se pak probudila ve 2h, chtela mlicko a zase bobek (zase malej udelala). Pak chvilku volani "tato-mamco", ale byla jsem tvrda a jen z loznice odpovidala, at spi. Dikybohu usnula. Jenze co s tim? Byt nekompromisni a nedat ji na nocnik i kdyz ze sebe v 90% neco vytlaci? Ona tam pak zoufale vola: "prosim, prosim, bobek". Nebo ji proste plnit "prani" a cekat, az tohle vyvojovy obdobi samo prejde? Ja nevim...

Ale musim rict, ze jak jsme v poslednich dnech zahajila akci: "Po obede se spi, i kdybych se mela na hlavu postavi", tak je pres den uz zase milionova. Aspon neco.

Dneska se chystame na vypravu za teto Didkou do Neratovic a zitra teda pizzerie. Holky, rezervoval tam nekdo nejaka ta mista? Kdo tedy pujde, krom Gigy a jeji party chlapaku? ;)
possi+1 50414

Re: Jo

6.10.2008 23:07:44
VIKI ty už děláš na plný úvazek?
Já mám te´d trochu problémy s prací jak malá marodí,ale co můžu dělat že jo, doma dělám furt,ale ke kloientům nemůžu a to je problém~j~
[<<Předchozích 100] Názory 101110 z 25830  [Dalších 25720 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.