| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 14275  [Dalších 14205 >>]
Elois 42064
28.7.2011 11:30:42
Brebí... tak snad to Matěj dožene i když s pomocí léků... A koukám, že aspoň tvoje děti ten náš špunt přerostl, ale jen o kousek :-)
Alex teď hodně vyrostla i přibrala... donedávna měla 13kg a metr taky neměla.. Ve školce je furt za mimino... tuhle mi říkala učitelka, že už bude po prázdninách předškolák a že místo, aby ona pomáhala malým tak ze sebe dělá furt miminoa požaduje pomoc a že jak je malá tak jí to všichni baštěj a staraj se o ní :-) spávně by se za rok měla štelovat do školy :-) to to letí... ale myslím, že jí nechám ještě si pohrát ve školce o rok dýl... na školu to zatím fakt nevidím :-)
Ale už píše, počítá.. ale neposlouchá, nesoustředí se, nevnímá :-)
Brebina, E+M 26001
28.7.2011 8:45:40
no my kolo taky ani omylem, tříkolku taky ne, prostě to neušlapou~a~~a~~a~ Eli už trošičku zvládá na koloběžce ještě po mě a mých sourozencích, ale Matěj se bojí.
Odrážedla je nebavila, na jaře jsem pořídila odrážecí kola, jenže my tu nemáme nikde rovné cesty a taky jaksi nejsme pořád doma, takže je berou alespoň ke tchýni, tam na dědině mají nové silnice, tak tam jim to jde prý hezky. Jenže já je ještě jezdit neviděla, protože jsem vždycky v práci~7~
lebita 43570
27.7.2011 22:39:30
Brebi tak snad doroste s pomocí hormonů a když bude menší tak to taky neva.Co je malé to je hezké.
My jsme tak v průměru,nosíme vel. 104-110.Zítra ji změřím a zvážím.Ráda se nají,takže podvýživená není,ale ani tlustá ne.Běhá celý den venku.

Eli tak u nás kolo asi hned tak nevyhraje.Nechce ani na něm jezdit.teď se trochu pokouší jezdit na koloběžce,ale je vidět jak se bojí.
Brebina, E+M 26001
27.7.2011 20:48:36
Když už toho našeho skoro pětileťáka přerůstají tříletý děti ve třídě, tak je to napováženou...
Brebina, E+M 26001
27.7.2011 20:47:20
Elois ahojky, ta to je malá ještě dost velká.
My máme aktuálně - Eli cca 100cm a 14,6 kg a Matýsek no nevím, teď jsem ho neměřila, ale na začátku července měl 94?? cm a 14,6 kg. Jj, když jsme v květnu začali dávat injekce růstového hormonu, tak jsme začínali s výškou 92,4cm, za 3 týdny vyrostl o půl centimentru a teď už je to víc, takže trpaslík z něho naštěstí nebude ~6~
Elois 42064
24.7.2011 19:54:18
Opožděná gratulace k Michaelce pro Bonsaj ~x~ už jsem jí okoukla na FB...

Lebí... koukám, že jsi v jdnom kole :-) ale přeji ti to!!!!!!!

Kdo má ještě nějakou novinu kterou nevím neb to nedočtu??? :-)

Naše malá už jezdí konečně na kole :-) máme s tím kapku potíž... pořád jí bylo akorát odstrkovadlo :-) tak konečně povyrostla.... jak jsou velcí ostatní????????? U nás 103cm a 15kg (teda když se pořádně nacpe :-))
+Jana+ 57778
23.7.2011 23:11:53
Zdravím všechny i Brebinu s dětma....

Májjo, Liv - krásné fotečky z dovči.....

Liv jak je v lázních?

Lebi hlavně že máš práci a to pracuješ od 4 ráno či jak? Jak se ti ráno vstává? V kolik chodíš večer spát? Hlavně že se vám dobře bydlí...

lebita 43570
22.7.2011 22:52:04
Ahojky,také se po delší době ozývám.My jsme zdárně přestěhovaný,v pondělí nám budou dělat plastový okna,je to tu super,prostě nádhera.Nic lepšího jsemsi nemohla přát.Pro nás je to zázrak.Aďa ta ani nejde pomalu domů,pořád je na zahradě se sousedovic holčičkou.Romča je teď na táboře.
Já tu našla i práci,tak mám konečně po roce smlouvu.To na černo už mě něbavilo.Teda myslela jsem že budu chodit dál malovat,ale majitelka se urazila že jsem šla do práce.Ale ani mi to nějak nevadí protože chodím z práce totálně vyčerpaná.Je to fyzicky fakt dost náročné.Ale jednu výhodu to má za týden jsem zhubla 2kg.Vsávám ve 3 ráno a to je teda síla a dělám cca 10 hodin a jen za desítku,prostě víc si tady na lipsku nevydělám.
Teda vy si užíváte,samé dovči a lázně.Taky bych někam vyrazila,ale bohužel.
Za Tomášemjsem byla 2x,ale španě to nesu i s práškama.
Brebina, E+M 26001
22.7.2011 14:42:25
Ahojky, jak se daří?

Koukám že Liv vyráží do lázní. Kampak jezdíte?
Já byla s Matějem 3x v jánkách.

No jinak jak se máme? Vzhledem k počasí venku nic moc, ale jinak to jde.
U Matěje zjistili nedostatek růstového hormonu, tak od května pícháme každý večer injekci. Byli jsme znova na krvi a ještě k tomu zjistili nedostatečnou funkci štítné žlázy, takže ráno půlka tabletky na lačno~d~ Jen už doufám, že je to vše.
Co se pohybu týče, tak je po lázních určitě lepší, bohužel ale stále vozíme na kočárku, protože po růsťáku je víc unavený než byl, ujde mi asi tak půl kilometru a je unavený a nemůže dál, takže bez kočáru ani ránu~a~
Eli je dobrá, do školky chodili rádi, teď přes prázdniny nechodí, když jdu do Kauflandu na brigádu, tak je dávám k našim.

Liv a Matyášek 14.10.06 42074
19.7.2011 22:59:51
Helou,

Véčo, fotky jsou úchvátné - like!

My přiletěli v sobotu zpět, vybalila jsem, vyprala, vyžehlila a balim znova, mám pocit, že v poslední době nedělám nic jiného, než tohle..! Pozítří vyrážíme opět na 5 týdnů do lázní, Máťa se už se nemůže dočkat:-)

Co ostatní, jak užíváte léta?
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 14275  [Dalších 14205 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.