| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 26732  [Dalších 26672 >>]
Májja 33456

Re: hádanka

10.10.2008 22:13:33
Dennii hod foto,jak moc je to zlé.

A ber to s humore,já vím naštve to a dost, chápu,ale takhle holt děti "ničí":-)) Já co mám dvě děti,tak je mi nějak vše fuk:-)))):-))):-)))
Dennii-Filip+Damian+Justyna 51644

Re: hádanka

10.10.2008 22:11:15
Tak fix nepustil ani lihem, takže to vypadá beznadějně~Rv~Rv~Rv Prostě jsem pomáhala manželovi s dveřma(měníme je v celém bytě) a nevšimli jsme si, že malý má fix. Justynku také pomaloval, měla zelené celé líčko i ucho. A sedačky jsme si všimli až po 4hodinách, tak možná proto to nešlo ani tím lihem. Nevím, co budeme dělat, na novou rozhodně nemáme a krásnou sedačku přikrývat přehoz-bleee to nenávidím. Už jsem přemýšlela, že bych na to dala nějaký šedý pléd a hezké polštářky červené nebo pruhované, no humus jsem na nervy.
Májja 33456

Re: hádanka

10.10.2008 22:10:59
Venek je uzavřen,ale až když jsme odcházeli,jinak byli lidi i venku.
S Adriankou bych tu řeku nejela,je to o pusu.

Chosé byl moooc pěkný tanečník, spíš akce pro ženský než děti:-)))) Prej to doma musíme probrat s manžou:-)))Asi jsem při pohledu na něj slintala víc než dovoluje společenská etiketa:-D:-D:-D:-D

Hodím nějaký fota do alba,ale Chosého nemám:-((
lebita 43570

Re: hádanka

10.10.2008 22:08:54
S amelinkou nás neoblbneš Večí tu pozná každý.
Ten aquáč musí být super než ten pidi tady
+Jana+ 57778

Re: hádanka

10.10.2008 22:05:27
No to jste mě mile překvapily, že poznáte moji kočičku i v jiné než růžové barvě ~R^ :-) já pomalu ustupuji od růžové a začínám se orientovat na praktičtější barvy :-D, časem možná skončím u maskáčů jako Elois :-D

Májjo kdo je to Chosé? To je nějaký Chosé Armando z telenovely ne? :-) V aqáči jsou takové akce pro děti jo? Tak to je super - venkovní oddíl je uzavřený nebo jste si sjeli i divokou řeku? Já se nejvíce vyblbla v mořských vlnách...
Elois 42064

Re: hádanka

10.10.2008 22:00:39
Večí ani to, že není holka v růžovém nás nesplete:-) Amelí je k poznání vždy a všude:-)

jo a návod na krizi nepotřebuju... to neni kroze... já potřebuju návod jak se stát sexuální dračicí snadno a rychle... a už zase fičím:-)
Májja 33456

Re: hádanka

10.10.2008 21:54:45
To je Ameli:-)
Májja 33456

Re: POMOOOOOC

10.10.2008 21:54:28
Večernice bylo super!!!!Lidí akorát, dneska jsme nebyli moc na tobogánech, spíš jsme se tam cachtali a pak tancovali s Chodém!Mimochodem moc pěknej chlap se sombrérem na hlavě:-) Dělali tam soutěž, tancoval kluk s holkou, děěti podle nich pak i ospělí no a já s Adrriankou jsme se tam vrhli v první várce, pak mi dal Chosé klobouk na hlavu, děti pak dostali bonbon, šátek a křídy a já pak málem od manži přes hubu, že moc koukám na Chosého:-D:-D:-D:-D
xxx
  • 

hádanka

10.10.2008 21:52:22
Hádanka na dnešní večer - kdo je to na podzimní procházce?

lebita 43570

Re: POMOOOOOC

10.10.2008 21:48:51
Tak také gratuluji Hopíkovi,ani jsem nevěděla že čeká mimi.
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 26732  [Dalších 26672 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.