| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 14275  [Dalších 14065 >>]
lebita 43570
5.4.2011 14:52:07
Jé Bonsaj tak to gratuluji k mimi~g~~z~,toje ale překvápko.A už víš co butete mít?To se holky tgěší co?
Bonsaj&Sára&Sofinka 07/08 42457
5.4.2011 14:22:16
Ahojky Holky, jakpak se máte?.-)Doufám že dobře.Snad si na mě ještě někdo vzpomene. Nějak se mi zastesklo asi z mnoha důvodu.-) Ten čas tak letí to je šílený. Letos budou mít ty naši pokladi už 5let hrůza:-) No a aby toho nebylo málo tak nějak hodně neplánovaně budu mít v červnu třetí mimi :-D a to jsem se těšila do práce! Tak ted budu na rodinku nakukovat asi častěji zase. A co u Vás nového? Stím ježděním na kole žádný strach hodně dětí to neumí. My taky ted budeme zkoušet sundat kolečka, když to nepujde tak to pujde později.-)
lebita 43570
3.4.2011 23:15:23
Večí já mám nesportovní dítě,takže my teda na kole neumí,bojí se i na koloběžce.
Večí vše jen brigádxy bohužel,pořád chódím malovat když je třeba a pak dělám doma takové katalogy s vlasy podle kterých si u holiče určují barvu.
+Jana+ 57778
3.4.2011 20:50:48
~x~ pro holku anonymku ~6~~6~~6~ - fakt mě udivuje, že někoho baví se neustále pitvat v minulosti :-):-):-)

Holky musím se pochlubit - Amélka se dnes naučila jezdit na kole bez koleček!!! Zřejmě už to všechny vaše děti umí, ale já mám radost - podceňovala jsem jí, že to letos nemůže zmáknout a ona jooooooooooooooooo ~g~~g~~g~

Lebi co máš za dvě práce? Takže konečně jsi něco sehnala? To je super ~R^
Májja 33456
3.4.2011 11:42:42
Anonyme my se do tebe nenavazime,jen proste absolutne nevime na co reagujes a na koho,stalo se tady toho tolik,ze ja uz si to ani nepamatuju a resit to zpetne rozhodne nebudu.Ja bych treba rada videla,jak ostatni rijnatka vyrostla a jak se jim dari.A kdyby se tu kdokoliv ukazal.tak co se tyce me,tak ja se ke starym sporum nevracim.
.
  • 
3.4.2011 11:24:08
Májjo to nebylo na tebe...já tu přece nechci nikoho urážet!tady nejde o mně...ale prostě mně tu někdo urazil a chci to dát najevo ne se do někoho navážet...to jsem napsala jako neregistrovaná a podívejte se na reakce co teprve kdybych napsala kdo jsem... :-(
napsala jsem jen svůj názor proč to tu upadlo u mně...chodila jsem sem ráda,ale narážky některých z vás mně odradily... :-/

tak se do mně navážejte dál a pokračujte....
lebita 43570
3.4.2011 9:51:48
No je tam fakt nádherně,hned je líp.Jen moc nestíhám to výletování,mám 2 práce.Na víkend je Aďa u babičky po delší době,tak je ráda.Nemohla tam teď jet,protože se starala o umírajícího syna a před týdnem zemřel.Tak ji Aďa rozveselý.
+Jana+ 57778
3.4.2011 0:50:50
Holky tak to je super, že byste dorazily také ~R^ tak alespoň mám motivaci zhubnout ~;):-)~:-D

Jak jste si užívali kde dnešního teplého dne? My pořád někde výletujeme - dneska na hradě Křivoklát.....

Konečně už je po zimě co? ~;((~;((~;((
lebita 43570
2.4.2011 23:08:04
Máji klííííd,někdo se nudí tak chce zase vyvolat hádky,budem toho anonyma ignorovat asi závidí a jen provokuje.
Májja 33456
2.4.2011 18:19:03
To je na mě??~:-D~:-D~:-D Já se nezlobím,nemám na co a na nikoho,neb se neumíš podepsat,takže pro mě je to, co zde píšeš absolutně o ničem... Přijít sem a anonymně tu cosi vykřikovat je ubohé,takže papa ~3~
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 14275  [Dalších 14065 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.