| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : říjen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 26732  [Dalších 26532 >>]
lebita 43570

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 16:13:12
Májjo to je kočárek Herqules že?Nad tím jsem přemýšlela než jsem koupila quinny,je super ale novej byl dražší než Quinny takže za 3000,- je zadara a kola má otočná.Já teda zas kola vůbec nezaaretovávám ani do terénu a vyhovuje nám moc,hlavně že občas musím řídit i jednou rukou.
Dnes mi učitelka řekla že Romča by měla být kluk,co ona už měla úrazů ve škole.
Elois 42064

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 15:35:17
Májji ten vypadá dobře za ty peníze:-)
a ty kola má otočný nebo to jen tak vypadá...
k tomu aretovacímu kolu mám já teda připomínku:-)... na asfaltu je to super věc, ale v terénu mám kolo pořád zamknutý, protože to kopíruje nerovnosti tím, že to zahybá... takže já to vlastně vůbec nevyužiju neb jinde než v terénu s tím nejezdím... Ale do Prahy to asi bude velká výhoda...
Májja 33456

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 13:37:06
Co tendle http://www.bazarkocarku.cz/index.php?query=eshop/goods/display/5563
+Jana+ 57778

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 13:27:16
Lébo tak to je fajn, že je to není nic vážného..........

+Jana+ 57778

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 13:16:08
Ahoj Májjo - jsem koukala že prodáváš ty nové golfky? Copak - se moc dlouho u vás neohřály ne? :-) Myslím že trojkolka dvojčatová by se u vás užila - Tadík už je velkej a měl by pěknej výhled společně se ségrou - ale vzala bych jedině s otočným kolem - já mám trojkolku Hauck a ty jsou levné - i pro dvojčata - a fakt to chce otočné kolo, abys to nemusela tahat a zvedat...
Májja 33456

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 13:08:24
Ahojky!
Lebi ty máš ale věci:-))
Mě sppí obě děti a já vejrám do PC, jsem pako:-)

Holky zvažuju zase kočárek pro dvojčata, kvůli tomu,aby mi tam malá mohla spát. Tak nevím,nechci zbytečně vyhodit prachy,ale mám vyhlídlou trojkolku pro dvojčata, moc pěkný,používaný za 3tis,jedinou chybu má a ot,že to přední kolo není pohyblivé. Zase si říkám,že je to na chvilku,abych vzala todle a zase neuturácela víc. Tak já fakt nevím.:-))
lebita 43570

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 12:16:48
Tak jsme konečně doma a nebylo to zas tak vážný jak líčila učitelka do telefonu.No spadla na schodech když šla do školy a taška se ji jakoby převhrhla na hlavu a přirazila ji k těm schodům.Dr. mi nic moc neřekl ale asi to zlomené nebude,v pátek jdem znova na kontrolu z čehož mám děsnou radost s oběma být na chíře a ještě to tam je na celý den.Krev ji z nosu netekla a v bezvědomí taky nebyla takže je to ok.
Elois 42064

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 10:13:17
Lebí tu asi není... běhá po doktorech... ale není se čeho bát... já mám nos přeraženej hned 2x a jaká jsem fešanda:-) a nosní dírky mi chybí jen někdy:-)
misu a dva kluci 32115

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 10:13:01
Ahojky,
tak jak to jde zivot? Ja tu mam uz druhy tyden mamku, tak nejak nestihacka. Sije mi kos, teda cele to povleceni vcetne boudy. Dostala jsem holou kosatinu a tak se zbytek musi usit. ted sli ven na motorku. To jsou vzdycky nervy, nebot Mates nema vubec strach a tak to vsude pousti jako blazen.
Lebi, ty mas teda, holka, vzrusujici zivot. Tak snad to nebude tak hrozne s tim nosem.
Na sraziku vam to teda moc sluselo a byla jsem prekvapena nad vlasatici Alex. Uz to bude na sponky, ne?
Holky, pamatujete si jeste, jak dlouho jste meli nevolnosti? jsem v 17.tt a po kazdem jidle mam divnou chut v puse a zaludek na vode. Zacina me to pekne sra...
+Jana+ 57778

Re: Zdravím po srazu...

8.10.2008 8:19:39
Lébo - přerazila??? Tak napiš pak jak to je vážné - snad to nebude tak hrozné...

A já jdu spát.........ale dneska nesmím vstát až v poledne - musím ještě něco uvařit...
[<<Předchozích 190] Názory 191200 z 26732  [Dalších 26532 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.